nasiona marihuany

Problem z boxem.?

Wyszukiwarka Forumowa:

piszpan93oc

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
35
Buchów
0
Siemano koty . Mam pewien problem od paru dni A dokładnie chodzi mi o to że np jak wstaje rano otwieram boxa i mam mokre ściany w środku. Czym to może być spowodowane ? Bo powiem tak jak miałem trzy doniczki było ok a teraz jest około 4 razy więcej to może parowac woda z doniczek i się skraplac wtedy na ściany? Bo uciążliwe to z deka jest a to mój pierwszy raz .
 
O

onehit

Guest
Z jednej strony nic złego w tym nie ma, ale warto przyjrzeć się w takim wypadku czy wentylacja działa poprawnie.
 

piszpan93oc

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
35
Buchów
0
A jest taka możliwość że jest za dużo panienek i wentylacja nie wyrabia po prostu ? Chociaż powiem że przez to wilgotność powietrza tam jest odpowiednia ale wycieram to z rana i po pracy.
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
a jaką masz wentylacje, mieszające?
 

piszpan93oc

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
35
Buchów
0
Emmm zdaje mi się że wentylator kanałowy jest 125mm,w środku jest dwa mieszajace ale dokładnie nie wiem jaki plus jeden mały na samej górze do tego hps600w i box 120x120x200.
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
wilgotność jaką masz?
W Twoim innym temacie doczytałem teraz, że je pryskasz i często podlewasz, może to jest powodem?
Tak jak doradzali, podlewaj więcej a rzadziej (wszystko z rozsądkiem)
A druga sprawa 120x120 to duży box i powinieneś mieć porządny wentylator i dobrą cyrkulacje powietrza, znasz jego wydajność? bo nie podałeś, może faktycznie jest za słaby ;p
 

piszpan93oc

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
35
Buchów
0
Wentylator 125mm 300m3/h to jest cały zestaw plus te mieszajace średnie dwa dwu biegowe i jeden malutki na górze samej nad lampa. Wilgotność mam mniej więcej na poziomie 50-70 % . Jest pięknie tylko miałem problem czy to był nie dobór czy nadmiar ale jak na razie wszystko jest ok i niech tak będzie bo nie długo się chyba zacznie. To też powinienem dawke nawozu zwiększyć teraz bo tak czytałem czytałem ale teraz na doświadczeniach to co innego.
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
z tego co piszesz wszytko powinno być ok, moze warunki wewnatrz/zewnatrz się róznia i dlatego sie skrapla na scianach?(fizykiem nie jestem XD)
o ile nie masz żadnych przewodów gdzie te skraplanie mogłoby narobić zwarcia to chyba nie ma nic złego w tym,
poczekaj, może ktoś kto miał podobny problem, albo wie co jest przyczyną lub wie jak temu zapobiec zobaczy ten wątek i się wypowie ;p
 

piszpan93oc

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
35
Buchów
0
No właśnie się różnią bo tam grzeje w nocy a na dworze temperatura spada tez brałem to pod uwagę ale nawet gdy wytre rano dopiero faza wyłącza się o 9 a włącza o 15 a jestem koło 17 w domu i znów muszę wycierac a na dworze teraz ciepło lecz może temperatura tylko na to wpłynie i tak może być nie wiem nie znam się nie będę się wypowiadał. Tak ja mówisz poczekam może ktoś coś takiego miał lub podobnego to się wypowie a na razie muszę sobie jakoś radzic .
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Na jakim etapie są dziewczyny?
Jeśli weg to się nie przejmuj a jak flo to wstrzymaj się że spryskiwaniem codziennym
Druga sprawa jest taka że prawdopodobnie masz za kiepski wentyl wychodzący; jeśli masz podpięty filtr a jesteś na etapie weg to go szybko odepnij
Sam hps powinien zrobić już robotę więc wydaje mi się że to problem z wentylacja. Podaj ile metrów sześciennych może przerobić ten twój kanałowy a nie jaka ma średnicę wylotowa

// sorka odpisywałem wcześniej ale nie wiem czemu nie kliknąłem na "odpowiedź" i zebrało się już kilka właściwych odpowiedzi na moje pytania :(
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół