nasiona marihuany

Projekt Mini Szklarni

Wyszukiwarka Forumowa:

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Witam dziś chciałbym opisać jak zrobiłem sobie mini szklarnie na wegetację młodych roślinek.
Projekt kosztował mnie około 40zł i 1,5h pracy.

Rzeczy jakie zostały użyte:
-Listewki 1m (10sztuk)---30zł
-Folia 6m długości 40cm szeroka-- 10zł
-Parę wkrętów z garażu oraz taker


Wymiary szklarni następujące:
-długa 1m
-szeroka 60cm
-wysoka 50cm

Parę Fotek:







Zobaczymy czy zda to egzamin i spełni moje oczekiwania :)
:bounce:
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Ja bym zrobił jedno skrzydło otwierane, żeby można było regulować temperaturę w słoneczny dzień i zapewnić cyrkulację powietrza. Pozdro
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Marcinko ^^
Dół nie ma foli wcale.
A oba fronty są tak samo nie ofoliowane.
Po wino być dobrze a jak nie to zrobię jedną jeszcze stronę folią ;d a jak nie porobię dziurki .
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
:spalony:
No to si.
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
Dobra robota widać ze złota rączka ;p W zeszłym roku stosowałem szklarnie z boczków z palet na szybko zbita + cztery kontowniki i folia do okoła, zrobiłem kilka dziur wkretem po bokach i 99% wyszło a było tego w ch*j, wkładałem pęknięte pestki prosto do ziemi i pod podobna szklarnie, na około trutka na ślimaki i mrówki i się sprawdza na 5 <peace> Mniej przypału roboty i stresu przy przenoszeniu
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Dobra robota widać ze złota rączka ;p W zeszłym roku stosowałem szklarnie z boczków z palet na szybko zbita + cztery kontowniki i folia do okoła, zrobiłem kilka dziur wkretem po bokach i 99% wyszło a było tego w ch*j, wkładałem pęknięte pestki prosto do ziemi i pod podobna szklarnie, na około trutka na ślimaki i mrówki i się sprawdza na 5 <peace> Mniej przypału roboty i stresu przy przenoszeniu

Z tym podsypaniem w około na mrówki to dobry pomysł.
Mi w tamtym sezonie z 10 kiełków padło przez je**ne mrówki!! normalnie tyle co wyszły z ziemi a już widziałem jak je jadły.
Na week też sobie taką szklarnie zmontuje:D
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
Z tym podsypaniem w około na mrówki to dobry pomysł.
Mi w tamtym sezonie z 10 kiełków padło przez je**ne mrówki!! normalnie tyle co wyszły z ziemi a już widziałem jak je jadły.
Na week też sobie taką szklarnie zmontuje:D

Nom mrowkozol to podstawa 2 lata temu nie pomyślałem i mrówki wszamaly wszystko na jednym spocie
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
A ja wam powiem takie coś a propo mrówek.:spalony:
Miałem mrówki na spocie w tamtym roku i kosmos mi rosły automaty.
A reguła jest taka nie przeszkadzają one a tam gdzie jest mrówka nie ma ślimaka.
Więc coś za coś. Ale snakol jak najbardziej znajdzie u mnie zastosowanie , jak co roku.
Szklarnie planuje postawić gdzieś daleko na łące znaczy nie daleko od domu ale na jej środku.
Takie miejsce znajdę gdzie będzie słońce od rana do wieczora. Zrobię jej maskowanie i będzie si.
A projekt nie złota rączka tak na mnie w pracy mówią ha ha . Prosta sprawa i tak mi się samemu nie podoba.
Ponieważ te listewki to porażka jak na 3zł za sztukę.
Wkręcasz wkręta na serio malutkie wkręty dawałem a listewka *** w pół.
Jak będziecie coś klepać sami polecam wam papniaki :)
Pozdro Mordeczki.
Jak już coś któryś zrobi dawać mi tutaj foty w tym wątku i się chwalić.
PIONA!!!
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Popekaly bo te wkrety na fotach nie sa do drewna, za gesty zwoj. W takim wypadku trza nawiercic lostwe i dopiero wkrecac - albo skoczyc do sklepu po wkrety do drewna ;)
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
[MENTION=85529]Honza[/MENTION]
A co ja ku**a budowlaniec xD :)
<shiza>
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,501
Buchów
3,623
Odznaki
10
Drewno tylko z tartaku,te sklepowo-marketowe to na rozpałkę do grilla może się nadawać bo jest odżywiczone i przesuszone. I fakt że wkręty masz do płyt kartonowo gipsowych. Ja tam wbijam do okoła planta 4 u***ane gałązki i zawijam folią stretch,robię parę małych otworów i żaden ślimak się nie dostaje,a planty rosną jak zwariowane.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół