nasiona marihuany

Panel LED do 200 PLN

Wyszukiwarka Forumowa:

da_niel

Active member
Rejestracja
Lis 27, 2012
Postów
30
Buchów
0
Czy w ogóle jest sens zamieniać moje 4x20W CFL na panel led za 200 zł (alledrogo?)?
W mikro boksie (0,6 x 0,6 x 0,4) z dwiema doniczkami.
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
jak masz 60 cm wysokości to raczej nie. Ledów nie da się tak blisko trzymać jak CFL. W zależności od mocy, ale co najmniej 20-30 cm odstępu od szczytów musisz utrzymywać.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Poza tym panel za 200pln to pewnie badziew który nie ma nic wspólnego z porządnym panelem i wątpię czy ci dobrze oświetli cała powierzchnię
 

petrop

New member
Rejestracja
Lut 19, 2019
Postów
1
Buchów
0
Co sądzicie o tej lampie z allegrogo 7665203799wczośniej była po 149 zł teraz jest 169 zł. Niby są 3 opinie na 5/5. Fullspectrum. Jak cos to wklejajcie numery aukcji.
 

ppp666

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2013
Postów
176
Buchów
0
petrop ta lampka wygląda w miarę logicznie jak dla mnie. Ale czy się sprawdzi, to inna sprawa (dane prawdziwe są?)
Osobiście dał bym się naciągnąć na Ten produkt. Obecnie używam innych led'ów większej mocy z przeznaczeniem do innych powierzchni. Ale bym kupił. Za małe pieniądze, ale nie liczyłbym że lampa ma 400w wydajności...
 

da_niel

Active member
Rejestracja
Lis 27, 2012
Postów
30
Buchów
0
Kupiłem te lampę co napisał kolega wyżej. Zobaczymy jak zadziała. Na razie pierwsze co zauważyłem to, że się grzeje ale góra, tam gdzie jest układ zasilania.
 

Kowal89

New member
Rejestracja
Lut 28, 2019
Postów
3
Buchów
0
I jak pierwsze opinie na temat takiej lampy zastanawiam się nad kupnem
 

zytaa

New member
Rejestracja
Mar 6, 2019
Postów
3
Buchów
0
nie kupuj ;)

---------- Post Zaktualizowany 10:47 ---------- Data pierwszego postu 10:46 ----------

I jak pierwsze opinie na temat takiej lampy zastanawiam się nad kupnem

nie kupuj, nie opłaca się, znajdź coś lepszego, chyba, że do pomidorów.. sa na alli o wiele taniej jak już musisz :)
 

zytaa

New member
Rejestracja
Mar 6, 2019
Postów
3
Buchów
0
Testowałes ją ?

tak, to jest lampa z alli, tam ja kupisz za 100zł, u nas jest po 200-300. na początku az zdziwiona bylam, jak rosnie, na panelu za takie pieniadze, po jakis 2 tyg, wszystko sie zatrzymalo i wrocilam do hps ;) parametry sa wyssane z palca, w niektorych opisach tych lamp pisza, ze oswietla 5m -_- jak chcesz tania ledowke, to widzialam jak sprawuje sie mars hydro, tez byl kupiony na ali ( u nas wlasnie te z ali sa po 500zl na allegro, a ten byl kupiony za bodajze 50$ na promce) i niebo a ziemia w porownaniu to tego pseudo panelu.
 

Kowal89

New member
Rejestracja
Lut 28, 2019
Postów
3
Buchów
0
A jak by zastosować dwie bądź 3 takie Lampy? Jest sens czy lepiej jechać na hps 400 dual ?
 

Acki1992

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
226
Buchów
0
Elo, mam zamiar zrobić boxa z szafki 32x60x70. Czy zastosowanie panelu led ma sens w takim małym boxie? Jeśli tak, to jaki najlepiej kupić?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół