nasiona marihuany

Purpurowe liście.

Wyszukiwarka Forumowa:

Mirexodro

Member
Rejestracja
Lis 29, 2018
Postów
24
Buchów
0
Witam, dzisiaj zauważyłem na mojej roślince, że liście przy topce robią się purpurowe, nie wiem czy to niedobór fosforu czy to taka odmiana, jak myślicie ? Nasionko jest niewiadomego pochodzenia.


displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Mnie się wydaje że się wybarwia więc wejdzie we fiolet, przy fosforze inaczej się kolorek pokazuje, trochę jakby w otoczce żółtego. Tak mi się wydaje więc nie sugeruj się moja odpowiedzią tylko poczekaj na kogoś bardziej doświadczonego w temacie
Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę :)
 

Grelson

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2018
Postów
58
Buchów
0
Wszystko jest w porządku, nie masz sie czego obawiać <lol>
 
K

Kannaland

Guest
Jak lodygi sie nie przebarwiaja to raczej wszystko ok, chociaz sa odmiany co maja naturalnie przebarwione lodygi, ale to takie gdybanie nie znajac tej odmiany.

Edit: Slabo na zdjeciu widac, ale cos duzo tych pomaranczowych wlochow jak na poczatek kwitnienia, nie poopaliles?
 

Mirexodro

Member
Rejestracja
Lis 29, 2018
Postów
24
Buchów
0
Jak lodygi sie nie przebarwiaja to raczej wszystko ok, chociaz sa odmiany co maja naturalnie przebarwione lodygi, ale to takie gdybanie nie znajac tej odmiany.

Edit: Slabo na zdjeciu widac, ale cos duzo tych pomaranczowych wlochow jak na poczatek kwitnienia, nie poopaliles?


Dzieki, wlasnie myslalem ze od wysokiej temperatury tak zbrązowialy te wloski, ale nie wydaje mi sie bo topki ktore sa najnizej, tam wysoka temperatura nie siegala , byla optymalna a one pierwsze zaczely brązowiec wiec nie wiem sam juz. Roslinka jest juz w 7 tygodniu kwitnienia ;)
 
K

Kannaland

Guest
Dzieki, wlasnie myslalem ze od wysokiej temperatury tak zbrązowialy te wloski, ale nie wydaje mi sie bo topki ktore sa najnizej, tam wysoka temperatura nie siegala , byla optymalna a one pierwsze zaczely brązowiec wiec nie wiem sam juz. Roslinka jest juz w 7 tygodniu kwitnienia ;)

Jak w 7 tygodniu to jak najbardziej normalne :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół