nasiona marihuany

[AF] [0.64m2] [LED COB 300W] [2xCRYSTAL METH, 2xGLUEBERRY OG, 1xMAZAR] [BIOTABS]

Wyszukiwarka Forumowa:

hokej

Member
Rejestracja
Lut 18, 2019
Postów
13
Buchów
1
Ja tam robie lst na środku. Miedyś jak zrobiłem w rogu(posadziłem) to wcale lepjej nie było.
 

Jemipale

Active member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
36
Buchów
0
Siemanko, zaglądam dzisiaj rano do boxa i coś zaatakowało jedną roślinkę. Coś obgryzało mi jedego listka, nie mam pojęcia co to mogłobyć. Nie namierzyłem tego jeszcze. Wrzuce lep na muchy do boxa.
35.jpg

Macie pomysł co to mogłobyć?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Opcja bardziej prawdopodobna: uszkodzenie mechaniczne. Opcja mniej prawdopodobna: gasienica. Sprawdz pod liscmi/na lodygach czy nie ma zielonego sk***iela, ale moim zdaniem uwaliles kawalek liscia - nie ma czym sie przejmowac.
 

Jemipale

Active member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
36
Buchów
0
Jak na razie nic się nie dzieje chociaż jestem przekonany że ja tego listka nie naruszyłem. Będę obserwowal, dzięki za reakcje.
Dałem ciała że podczas przesadzania roślinki poszlyna środek, jednak utrudnia to LST. Jednej Glueberry nie jestem w stanie już doginać, ułamałem jednego odrosta i nie chce już bardziej popsuć. Wyrwała się i ciśnie do góry, zostawiam na razie. Podczas kolejnej uprawy zrobię to lepiej. Wydaje mi się że i tak jakoś wolno rosną, mineły trzy tygodnie jak na razie.
Ostatnią dziewczynkę przesadziłem do docelowej i robi się trochę ciasno. Okrągłe donice/podstawki to lipa. Przy następnym podejściu zmieniam na kwadratowe.
39.jpg

40.jpg

Auto Glueberry O.G 2 - wyrwała się z LST i dałemjej spokój, odsłaniam tylko odrosty na ile sie da.
44.jpg

45.jpg

Auto Glueberry O.G.
46.jpg

Crystal Meth
47.jpg

Crystal Meth 2
48.jpg

Crystal Meth 3
49.jpg
 
Ostatnia edycja:

Jemipale

Active member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
36
Buchów
0
51.jpg

Czwarty tydzień dobiega końca. Rośliny wyglądają na zdrowe ale według mnie są bardzo małe. Co może być przyczyną? Światło za słabe? Odległość lampy od roślinek? Podniosłem dzisiaj o 10cm wyżej zobaczyć czy to coś da. Będzie coś z tego, co myślicie?
 

Jemipale

Active member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
36
Buchów
0
53.jpg

54.jpg

55.jpg

56.jpg

57.jpg

58.jpg

59.jpg

60.jpg

63.jpg

64.jpg

61.jpg

62.jpg


Poluzowałem LST, podniosłem dziewczyny trochę do góry aby pod dolnymi warstwami liści też był przepływ powietrza. Dodałem dodatkowy wiatrak bo ten mały 15W wydaje się być za słaby.
Podlewam 500ml wody co drugi dzień.

Widzę że zainteresowanie moją fotorelacja jest bardzo małe a nie mam do kogo się zwrócić o rady także proszę spójrzcie na zdjęcia i powiedzcie czy moje krzaki wchodzą w fazę kwitnięcia? Mija właśnie 4 tydzień. Moge od teraz liczyć jako pierwszy tydzień kwitnienia?
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Nie wiem jak ten "żółty" wieje, ale w połączeniu z tym dużym to chyba za dużo jak na 0.64m, szczególnke w tej fazie grow
 

Jemipale

Active member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
36
Buchów
0
Duży jest na najniższym biegu i nie wydaje mi się aby mocno wiało. Duży wiatrak, nawilżacz i lampa gasną na noc i kręci się tylko mieszak i wyciągający.
 

Jemipale

Active member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
36
Buchów
0
Założyłem tę fotorelację ze względu że jest to moja pierwsza uprawa i potrzebuję pomocy wskazówek dlatego ponawiam pytanie czy może ktoś spojrzeć na moje krzaki i powiedzieć mi czy już zaczynają kwitnąć? Według mnie kwitną. I jeszcze jedno co mnie niepokoi, mianowicie podlewanie. Leję 500ml co drugi dzień, nie wydaje wam się to za mało?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Założyłem tę fotorelację ze względu że jest to moja pierwsza uprawa i potrzebuję pomocy wskazówek dlatego ponawiam pytanie czy może ktoś spojrzeć na moje krzaki i powiedzieć mi czy już zaczynają kwitnąć? Według mnie kwitną. I jeszcze jedno co mnie niepokoi, mianowicie podlewanie. Leję 500ml co drugi dzień, nie wydaje wam się to za mało?

Zaczynaja sie zbierac do kwitniecia, za jakis tydzien powinny zawiazac sie topy.
Co do podlewania to kazdy krzak moze pic inaczej. 500ml wydaje sie malo, tym bardziej, ze donice materialowe szybko przesychaja. Jak masz watpliwosci to wbij palec w ziemie i zobacz czy jest wilgotno. Dobrym sposobem jest tez wazenie donic. Lekka - podlewasz, ciezka - czekasz.

Byloby latwiej ocenic jakbys podawal dni, malo komu chce sie liczyc
 

Jemipale

Active member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
36
Buchów
0
No z tym liczeniem to i ja sam mam problem, ale dzisiaj wystartował 5ty tydzień, można liczyć jako dzień 29 . Wkladam zazwyczaj palec i jak z góry jest sucho to podlewam ale nigdy nie wlalem wiecej niz 500ml jednorazowo.
Jutro planowalem podlewać, jak najlepiej to ogarnąć, lać po litrze co 2 dzień czy może po pół litra każdego dnia?
 
Ostatnia edycja:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
No z tym liczeniem to i ja sam mam problem, ale dzisiaj wystartował 5ty tydzień, można liczyć jako dzień 29 . Wkladam zazwyczaj palec i jak z góry jest sucho to podlewam ale nigdy nie wlalem wiecej niz 500ml jednorazowo.
Jutro planowalem podlewać, jak najlepiej to ogarnąć, lać po litrze co 2 dzień czy może po pół litra każdego dnia?

Lepiej raz a dobrze zamiast codziennie po troche. Z gory jest sucho po jednym dniu. Ja ci proponuje zalac 1l i zwazyc donice - zapamietaj wynik i jak waga donicy spadnie o te ~700g to lej znowu. Jak jest sucho to tez widac po lisciach (opadniete), ale to z czasem nauczysz sie oceniac
 

Jemipale

Active member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
36
Buchów
0
Lepiej raz a dobrze zamiast codziennie po troche. Z gory jest sucho po jednym dniu. Ja ci proponuje zalac 1l i zwazyc donice - zapamietaj wynik i jak waga donicy spadnie o te ~700g to lej znowu. Jak jest sucho to tez widac po lisciach (opadniete), ale to z czasem nauczysz sie oceniac

Sporo się naczytałem o podlewaniu i wiem ze lepiej za sucho niż za mokro ale ja lecę na biotabsach i wyczytałem ze nie powinno się przesuszać za bardzo ze względu na żyjące bakterie w glebie. Nawet kontaktowałem sie z obsługą klienta Biotabs i polecili mi podlewać 250ml-500ml dziennie ale lałem 500ml co drugi dzień. Dodam jeszcze że doniczki nigdy nie były porządnie przelane tak aby wyciekało dołem.
 

Jemipale

Active member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
36
Buchów
0
Dzień 30
75.jpg


Podlalem po 1 litrze na donicę i będę obserwował.
Temperatura 25-28°C
Wilgotność 55-65%
Czy obecny tydzień mogę liczyć jako pierwszy tydzień kwitnienia czy dopiero od następnego? Pytam bo w pierwszym tygodniu kwitnienia dziewczyny mają dostać ostatni oprysk z BoomBoom i zaczynam lać PK5-8
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół