nasiona marihuany

3X AUTO MAXI GUM, prosze o rady porady i wg :)

Wyszukiwarka Forumowa:

FarmerKogutis

Active member
Rejestracja
Mar 21, 2018
Postów
37
Buchów
0
WCZEŚNY ZEZON
Witam w tym roku zaczynam bardzo wcześnie dla coniektórych może być za wcześnie ale nie interesuje mnie ta opinia
W tym roku sezon zaczne od 3x Auto Maxi gum
Przez okres do którego nie zrobi się ładna wiosna panienki będą pod lampą CLF 150 Potem lądują na spota którego jeszce nie przygotowałem kwestia paru dniu max 2 tygodnie :)
Nawozy na ten sezon to zestaw od canny
pozdrawiam i zapraszam do ogladania :)
Bedzie więcej krzaczków z biegiem czasu


 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Napisałbym Ci poradę ale moja opinia Cię nie interesuje :p powodzenia.

ps. zanim je wysadzisz na spota to one będą gotowe.
 

FarmerKogutis

Active member
Rejestracja
Mar 21, 2018
Postów
37
Buchów
0
nie tyle co mnie nie interesuje tylko coniekture głupie komentarze są zbędne nie jestem wszechwiedzący ani nie zamierzam
a poradą nie pogardze :)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Napisałbym Ci poradę ale moja opinia Cię nie interesuje :p powodzenia.

ps. zanim je wysadzisz na spota to one będą gotowe.

w punkt, i będzie mógł przenieść do fotorelacji indoor xd zresztą nie zapeszam, z takim zapałem to pewnie w indorze nie dożyją xd
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Poczytaj najpierw jak rosna automaty. Te pestki co moczysz, to juz mozesz w kiblu spuscic, bo zbierzesz z nich to, co do kibla codziennie wpada :)
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
Hahah automaty w lutym xD ziombelek słuchaj się bardziej doświadczonych to nie stracisz a zyskasz, weź sobie zamów jakiś lot na równik jak tak bardzo chcesz już. Powodzenia życzę, w grudniu wstawiłem pestki Af tak na próbę bo mieszkam w hiszpani - -otrzymałem je do stycznia i mimo ze słońce nak***ialo cała zimę i było po 17-19 stopni w cieniu prawie każdego dnia to urosły mi do kilku cm i stanęły - to był eksperyment - po 3 tyg je wy***alem, ale dzięki niemu wiem ze to słońce przy tym nachyleniu ziemi jeszcze nie ma mocy i nie ważne czy nak***ia słońce cały dzień - nachylenie ziemi względem słońca jest tutaj ważne, to jest raz a dwa to w maju kiedy powinny pójść na dwór ich żywot będzie się kończył, wątpię by wogole zakwitły Elo
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Chyba że chodziło o automaty hodowane w boxie wystawionego na tarasie to taka hybryda "INodoor":bounce:
 

SebMcTrawka

Jaracz z zawodu ?
Rejestracja
Cze 20, 2018
Postów
66
Buchów
1
I jak tam panny ? Czy zrezygnowałeś po tych komentarzach ?
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Śmiać mi się chce ja myślałem że maj to wcześnie na auto
 
U

Usunięty 75543

Guest
Śmiać mi się chce ja myślałem że maj to wcześnie na auto

to jak temat otwarty to sie dopisze . Ja planuje tak 10 15 kwietnia juz zeby były w doniczkach na parapecie lub lampo to nie bd wcześnie ?
 

CrazyRider

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
128
Buchów
26
to jak temat otwarty to sie dopisze . Ja planuje tak 10 15 kwietnia juz zeby były w doniczkach na parapecie lub lampo to nie bd wcześnie ?

najbardziej rekomendowane jest od zimnej zośki tj od 12 maja do 14 maja :)
__________________________________________________________________________________________

wątek chyba do archiwum-niestety nie dane nam ujrzeć efektów uprawy automatów outdoorowo od lutego

szkoda <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół