nasiona marihuany

[200W COB LED][0,36m2] - De'ath OS Fem + Reg + Biotabs

Wyszukiwarka Forumowa:

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Witam. Czas zapieprza, robi sie coraz cieplej, obiecany ostateczny termin wysiania pestek z os'a rowniez sie zbliza, wiec lecimy.

Primo: Podziekowania dla [MENTION=75896]De'ath[/MENTION] za pestki.

2x V3 x BLACK LIME RESERVE Fem.
3x WIFI x NEV/GSC/A5 Fem.
4x CHEM BERRY D Reg.

Światło: 200W (max) COB Cree CXB3590
Box: 0,36m2
Wentylacja: Vents Quietline 100 + Filtr Canlight 100 + Mieszający
Ziemia: LightMix
Nawozy: BioTabs Starter Pack

Tym razem podnosze sobie poprzeczke działając z sezonówkami, do tego wlatują regi. Nie byłem zbytnio zadowolony z mocy automatów, dlatego licze ze takie 'niekomercyjne' sezony pozytywnie mnie zaskoczą. Chcę też się przekonać o walorach smakowych tego typu odmian także tym razem dla pewnosci polecimy na pełnej organice z BioTabsem. Rowniez poprzednim razem przekonalem sie o lichej jakosci bocznych bobków, majac sporo nasion postaram sie skupic na glownych szczytach - mysle od 2 do 4, zobaczymy jak gesto bedzie w boxie - reszta do smietnika. Korzystajac tez z okazji posiadania regów, moze jeszcze pobawimy sie w zrobienie pestek. Reasumując duzo nowości wynikajacych z poprzedniego grow, ale polecimy bez napinki, mniej znaczy wiecej itd. i bedzie dobrze :)

 
Ostatnia edycja:

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Siadam i patrze. Powodzenia i obfitych owoców!
 

CrazyMan

Member
Rejestracja
Lut 3, 2019
Postów
15
Buchów
0
Ja również się dosiadam... Widziałem fotorelacje De'atha i myślę że tu też będzie ciekawie . Trzymam kciuki . Pozdro.

---------- Post Zaktualizowany 18:34 ---------- Data pierwszego postu 18:32 ----------

A ten 200W COB Cree to składany przez ciebie czy taki gotowiec ?
 
T

talib

Guest
I ja popatrzę jak tu rośnie ;) te biotabsy piękną robotę robią. Powodzenia.
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
A ten 200W COB Cree to składany przez ciebie czy taki gotowiec ?
Zalezy co masz na mysli piszac gotowiec. Kupilem wszystkie czesci od KingBrite i sobie skrecilem. Nie jest to zaden komercyjny produkt zamkniety w puszce z logo.
 

CrazyMan

Member
Rejestracja
Lut 3, 2019
Postów
15
Buchów
0
Spoko obczaję... Ja jadę na co ach full spectrum epistara 50W na 230v i coś tam dają ale w porównaniu do tego co widzę na hpsach i innych ledach to nie kumaty jeszcze jestem chyba he he...
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Zapowiada się ciekawie, więc i ja przysiadam się. Mocna grupa wparcia, będzie się działo. Powodzenia<peace>
 

PyroLaczek

Member
Rejestracja
Lis 28, 2018
Postów
24
Buchów
0
Pierwszy raz na biotabsach jadę, więc będę miał porównanie. Powo! Z fartem.
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
UPDATE: WEEK 1

Bez komplikacji. Rosną. Te tacki i reczniki to tak dla śmiechu tylko... Bez nawliżacza jest sucho jak pieprz, i nic raczej nie poradze na to. Planuje w przyszlym tyg przesadzic femki do docelowych donic 7L, a regi pojda do 2L na czas wega. Po przemilej konsultacji z [MENTION=85529]Honza[/MENTION] i [MENTION=12145]uho666[/MENTION] w kwestii regów i biotabs: wymieszam same prochy wg instrukcji na czas wega, a tablety dostaną tylko okreslone dziewczyny na flo. Ziemia z meskich bedzie miala juz rozbujana flore i wykorzystam ja przy przesadzaniu dziewczyn. A jak trafia sie same meskie to ziemia w kibel, ale przynajmniej tablet nie zmarnuje.

 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
UPDATE: WEEK 2

Rosną bardzo fajnie. Regi lecą bez tabletek wg. tego co napisałem w ostatnim poscie. Smieszna twarda skorupa zrobila sie na powierzchni ziemii po biotabsie (we wszystkich donicach), troche trudno wybadac przez to czy maja sucho, ale donice sa dosyc duze, wiec zostaly poki co raz podlane misktura biotabsowa (1 litr na donice) przy przesadzaniu i tak rosna od 4-5 dni i nic im nie dolega :) Prawdopodobnie chlupne im po literku wody dzis wieczorem, ale jeszcze zamocze palucha pod ta skorupe zeby sie upewnic. Wg. moich grubych obliczen brakuje im jeszcze dwoch pieterek i ciachne je jednak na Bena, takze ze 2-3 dni i tniemy. Potem dobry tydzien zeby sie ogarnely i zaczynamy indukcje.

 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
UPDATE: WEEK 3

Obciete na Bena pare dni temu, juz sie zdazyly sie ogarnac i robi sie gesto. Zastanawiam sie czy podciagnac w gore jeszcze swiatlo, bo mam wrazenie na tym etapie ze do 1/3 wysokosci boxa nie urosna. I mysle tez jak dlugo jeszcze je vegowac, biore pod uwage czas na indukcje, no ale tak... wydaja sie wciaz male. Pierwszy raz uprawiam tak wyraznie indyjkowe geny, wiec zdaje sie na wasza opinie - poczekac jeszcze kilka dni, czy przelaczac?



 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Ja bym im dał kilka dni, tak z 5 dni i zmieniał bym światło.
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
UPDATE: WEEK 4

Planty indukuja z 4 dni i jest mega gesto. Jednak 9 tak krzaczacych sie plantow do 60x60 to sporo. Poprzekladalem je troche dzisiaj zeby dac szanse wszystkim szczytom, byly dwa takie ktore troche stracily wigor przykryte liscmi, ale zobaczymy co z tego bedzie. Nie moge sie doczekac kiedy regi sie okresla i zrobi sie odrobinke luzniej. Na jakim etapie moge przyciac dolne odrosty i ewentualnie pozbyc sie nadmiaru lisci? Boje sie plechy jak ognia :)

 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
Witam ja zawsze tnę w trzecim tygodniu po pokazaniu się pierwszych włosów na jeden raz całe doły do 3-4 piętra od szczytów wszystko liche pędy i małe bobki plus lekko przerzedzam górę jeśli jest taka potrzeba
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
UPDATE: WEEK 5

Chronologiczny opis wydarzeń. Feminizowane panny zostaly konkretnie podgolone po pokazaniu włochów. Dodatkowo wszystkie 4x Chem Berry D okazały sie pannami - szczescie w nieszczesciu - szybka matematyka: 9-dziewczyn x 4-szczyty = 36 szczytów w 0,36m2, to nie moglo sie udac. Niestety zmuszony byłem wyrzucic dwie zdrowe Chem Berry D, dwie pozostałe powędrowały do docelowych donic i dostały po biotabsie - najwyższa pora, bo były już wyraźnie głodne. Czekam aż się ogarną po przesadzeniu i będę je golił. Dodatkowo femkom u***ałem po szczycie - tym który zamulał. A pojedyncze szczyty zamulały niestety przez to że było zwyczajnie za gęsto i przegrywały wyścig po swiatło przykryte liśćmi. Chem Berry D patrząc realistycznie też będą musiały przejść taką amputację, ale poczekajmy aż się ogarną.

Co zostało w boxie:
2x V3 x BLACK LIME RESERVE
3x WIFI x NEV/GSC/A5
2x CHEM BERRY D

Stan początkowy:



Fryzjer:



Po rewolucjach:



Bryła korzeniowa Chem Berry D:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół