nasiona marihuany

[200W COB LED][0,36m2] - De'ath OS Fem + Reg + Biotabs

Wyszukiwarka Forumowa:

zajac

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2019
Postów
27
Buchów
0
Na taką bryłkę - fajną, zbitą to aż przyjemnie popatrzyć. Daję suba wątku, chcę zobaczyć co będzie przy końcówce. Farcika <joint>
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
UPDATE: WEEK 6

Tradycyjnie po kosciolku newsy z ogrodka. Wszystko idzie bez wiekszych komplikacji. Jedna V3 i Jedna WiFi koszmarnie sie wyciagaja, a bylo juz tak rowno. :) Podnosilem swiatlo o pare cm praktycznie codziennie, bo juz wchodzily pod klosze, i doszlo do tego ze dzisiaj juz jest praktycznie na maksa podniesione. Moze jeszcze z 8-10cm jestem w stanie wycisnac pod wentylacja, ale to juz bedzie takie chamskie ugniatanie wentylacji itd. Daje im jeszcze 1-2 dni jak nie przystopuja to bede lamal. Chem Berry D najmniejsze, bo dlugo vegowaly w tych malych doniczkach, ale za to juz je oszronilo na wszystkich pietrach, a dopiero co sie dobrze kwiaty zawiazaly. Gdybym wiedzial ze tak pieknie beda wygladaly, to bym wy***al ta jedna wyciagnieta V3, a zostawil sobie dodatkowe Chem Berry, no ale coz. Doszedlem do wniosku ze gdybym wszystkie wegowal w takich samych donicach, to mialbym lepsze szanse racjonalnie ocenic co zostawic, zamiast sugerowac sie tym ze jedne urosly juz takie "duze" to szkoda je wyrzucac. :)

Cala impreza:


V3 w prawym gornym rogu:


Chem Berry D:


Chem Berry D
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Lam to w piz*u bo to jeszcze fest urosnie... nawet sie nie zastanawiaj.
 
Ostatnia edycja:

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
SZYBKI UP

Polamalem najwyzsze k***iszcza, do tego poprzekladalem, poobracalem i troche sie wyrownalo. W kwestii łamania, to samo łamanie to przyjemność, ale żganie tej ziemi i korzeni badylami już nie jest takie fajne... No i bedzie jeszcze fryzjer dodatkowo, bo znowu na dole zrobilo sie gesto i ciemno. Moze przy okazji wytne też kolejne odrosty ktore sie gdzies powyciagaly z dolow - usuwac takie gowno? (widać np. po lewej na dole przy tyczce)

 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
UPDATE: WEEK 8

Standardowo wszystko idzie do przodu. Jakas tam jeszcze zostala polamana, cos tam wyrownane, dolne odrosty u***ane itd. Przestaly juz rosnac w gore wiec juz teraz tylko z górki. Kwestia niedoborów wciaz zagatkowa, chora roslinka dostala oprysk, omijajac topy oczywiscie, z Sensi Cal-Mag od Advanced Nutrients. Zdecydowalem sie na oprysk, bo nie chcialem zabic tego co biotabs w ziemi stworzyl. Zauwazylem tez poczatki przebawien na innej roslince i wtedy opryskalem juz wszystkie. Wydaje mi sie ze winowajca jest zbyt duza moc swiatla, w tym momencie sa ustawione na jakies 3/4 mocy (~150W), ale zobaczymy jak sie sytuacja bedzie rozwijac po tych opryskach.





Chem Berry D pod golym okiem jest juz cala obsypana bialym:
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
UPDATE: WEEK 9

Wesolego jajka, smacznego zajaca, czy cokolwiek wam w duszy gra.. Idzie woda, topy puchna, jest zywica, jest dobrze. Plamy na jednej V3 zostaly - duzo gorzej niz juz bylo nie jest, nie rozprzestrzenia sie na inne liscie wiec olewam temat. Podobnie z innymi plantami pojawily sie pojedyncze przebarwienia na pojedynczych lisciach, ale nie jest to kataklizm ktory zjadalby planty. Poza tym opryskow juz robic nie chce, zeby nie jarac tego gowna i tez zeby plecha nie zlapala, no i nawet nie wiem co to za plamy i czy ten orpysk cos daje... krotko mowiac musza przetrzymac jeszcze te 3 tyg do scinki na samej kranowce. Dzisiaj byklo podlewanko wiec zrobilem fotki pojedynczym sztukom poza boxem, enjoy. Pozdro!

WIFI x NEV/GSC/A5:

#1


#2


#3


Chem Berry D:


Wszystkie:
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
UPDATE: WEEK 11

Pomalu do konca. Chcialbym scinac za tydzien, ale oceniajac po ilosci bialych wlosow, pojedyncze beda musialy sie troche jeszcze pokisic - ale o niczym nie przesadzam, 7 dni to sporo. Wczoraj poszedl niedorozwiniety sampel samego dolu z WIFI x NEV/GSC/A5 fioletowego pheno, bo najbardziej dojzale wygladala (o dziwo zapach tej konkretnej sztuki moze kojarzyc sie ciastem), i tak mnie poszarpalo ze przekonalem sie ze dobre geny sa wazne na rowni z warunkami uprawy jesli chodzi o jakosc tematu. I mimo ze palilem praktycznie mokrego zielonego gluta to i tak byl mega lagodny na gardle, wiec organika rowniez spisala sie swietnie - ale na podsumowania przyjdzie jeszcze czas. Za ok. 2 tygodnie powinno byc juz po wszystkim :)





Chem Berry D #1 (lamie sie pod ciezarem wlasnych bobow):


Chem Berry D #2:


WIFI x NEV/GSC/A5 (z tej poszedl sampelek):
 
Ostatnia edycja:

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
siema a ty stosujesz te BioTabs Tabletki Indoor czy caly zestaw BIOTABS ZESTAW STARTOWY INDOOR ??

PS prze pięknie !!!
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
[MENTION=85021]larysmce[/MENTION] caly zestaw, wszystko jest napisane w pierwszym poscie.
 
Ostatnia edycja:

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
UPDATE: WEEK 12

Nie jest to jeszcze update ze scinki, ale na upartego moznaby juz ciac wiekszosc, bo sample robia masakre na glowie. Pod mikrokopem fioletowa WIFI x NEV/GSC/A5, ktora golym okiem wygladda najdojrzalej, ma bursztyny, ale tylko na lisciach wiatrakowych, na topach ani jednego nie znalazłem. Jako ze mam kiepskie warunki do suszenia, bede staral sie sciac jak najwiecej na raz, zeby nie rozbijac tego na 4 rzuty. Dlatego daje im jeszcze kilka dni, a te najmniej dojrzale przynajmniej tydzien. Wilgotnosc w granicach 40%, mieszak kolysze pałkami, mam nadzieje ze plechy nie bedzie. Lapcie mix fotek różnych pałek:

Komplet:


WIFI x NEV/GSC/A5 #1 (najbardziej dojrzala):






WIFI x NEV/GSC/A5 #2 (najmniej dojrzala):


WIFI x NEV/GSC/A5 #3:








V3 x BLR #1:


V3 x BLR #2:


Chem Berry D #1:


Chem Berry D #2:


 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Wyglądają spoko...
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
O kurła, te chemberry to takie maczugersy rosno. :freak:
Ten BLR dobry osobnik na pyłek, też mam cross z nim i podobna struktura boba do tego #2. :joker:
Ogólnie bardzo ładny, równiutki ogródeczek. :dancee:
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
40% w dzień czy w nocy? Mieszak chodzi cały czas czy tylko jak lampa włączona?

Mieszak chodzi 24h na dobe, a wilgotnosci nie monitoruje caly czas. Sa wahania bardziej w zaleznosci od tego kiedy byly podlewane niz kiedy maja swiatlo wlaczone. Zwykle w okolicach 40%, ale bywaja skoki do 48% po podlaniu. W tak poznej fazie staram sie podlewac mniej, a czesciej, niz przelewac 7 donic do max wchlanialnosci i potem to wszystko paruje i robi się gęsto. Mam dosyc malo wydajna wentylacje, ale przez to ze box stoi w sypialni wzgledna cisza byla priorytetem. (ale teraz went srednio daje rade z zapachem od kiedy wsyzstko dobrze spuchło 2-3tyg temu, i musze okna uchylac)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół