nasiona marihuany

Deficyt fosforu?

Wyszukiwarka Forumowa:

Hezz

Member
Rejestracja
Sty 17, 2019
Postów
24
Buchów
0
Witam. Na mojej roślinie zaczęły pojawiać się takie czarne plamy jak na zdjęciu. Czy jest do deficyt fosforu?
IMG_20190215_105855.jpg
 

Cienki

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
83
Buchów
0
wedlug mojej ksiazeczki od Canna o chorobach Tak to jest deficyt fosforu. podlej nawozem i powinno pomoc
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
a weź coś napisz więcej o tej roślinie, ile ma dni, w jakim medium rośnie, laleś jej nawozy, jeżeli tak to ile i jakie ? kontrolujesz ph?
wstawiłbyś też zdjęcie całego krzaka.
 

Hezz

Member
Rejestracja
Sty 17, 2019
Postów
24
Buchów
0
a weź coś napisz więcej o tej roślinie, ile ma dni, w jakim medium rośnie, laleś jej nawozy, jeżeli tak to ile i jakie ? kontrolujesz ph?
wstawiłbyś też zdjęcie całego krzaka.

Ma 32 dni, rośnie w torfie, lałem jej biohumus i ostatnio raz burzę kwiatów do pelargonii, dałem niewiele, jakieś 1/4 dawki i 2 dni później to wyskoczyło, myślałem że to przenawożenie, zrobiłem jej flushing i przestałem lać nawóz, a teraz zauważyłem że robi się tego co raz więcej. Mam fotorelację z tym właśnie krzaczkiem, tam jest więcej zdjęć

IMG_20190215_133013.jpg
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
to badasz te ph? jak zrobiłeś flusza,ile wody i z jakim ph?
 

Hezz

Member
Rejestracja
Sty 17, 2019
Postów
24
Buchów
0
to badasz te ph? jak zrobiłeś flusza,ile wody i z jakim ph?

Lalem cisowianke wymieszaną z 0.5ml octu, pH powinno być około 6.2-6.5 z tego co liczyłem i plukalem 3 butelkami wody. Pomogło przy problemach które były podczas Vega i zrobiłem to samo gdy zobaczyłem czarne liście ale tym razem nie pomogło. Nie mam nic do mierzenia pH
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Jak wyliczyłeś to pH po dodaniu octu bez użycia pH metru? :D
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Kup kropelkowy pH Meter od GHE za 20 zł i wyrzuć kryształową kule do kosza :D
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Wygląda na ociężałą przelaną jak tam w donicy nie gniją korzenie czasami ?, te czarne plamy nie wróżą nic dobrego. Liście są kruche czy miękkie i sflaczałe ?.
 

Hezz

Member
Rejestracja
Sty 17, 2019
Postów
24
Buchów
0
Wygląda na ociężałą przelaną jak tam w donicy nie gniją korzenie czasami ?, te czarne plamy nie wróżą nic dobrego. Liście są kruche czy miękkie i sflaczałe ?.

nie widziałem wcześniej posta, liście są zdrowe, poza tymi czarnymi plamami, w tych miejscach kruszyło się w rękach. Po podlaniu nawozem problem ustąpił, niestety pojawił się nowy i właśnie robię kolejny wątek
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół