nasiona marihuany

[SCROG] Afgan af

Wyszukiwarka Forumowa:

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Ten kikucik to w puszcze , pierwszy raz dla testu. Tył już kwitnie i nie przeplatam i w sumie to nie można nawet nazwać przeplataniem a bardziej odchylaniem (stres minimalny ) i jest to mój drugi scroog na automatach , przy pierwszym z 8 sztuk wskoczyło 500g , jak tu będzie 600g biorąc pod uwagę że jest teraz 10 doniczek to będę zadowolony więc trzymać kciuki <sex> zwiększenie papu i po tygodniu zobaczę czy będzie poprawa w listkach :)
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
heh a więc ze scrogiem to nie ma zbyt wiele wspólnego, siatką sobie robisz po prostu LST jeśli tak to można nazwać :)
tak czy siak z fartem, będę bacznie obserwować :)
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
No tak dla ścisłości to tak hehe a scroog tak mi się utarło zakładając siatkę ;)
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
WitamY <joint>
Wspominając ostatniego (powiedzmy że... ) Scrooga i zarazem pierwszego to patrząc na dzień dzisiejszy już mi się to podobać zaczyna :) a pogoda taka piękna w Ire :)



Listki opadnięte z deka bo podlewana była 3 dni temu litrem .
3x z rzędu dawkowanie papu
Terra grow 50ml/5L
Terra bloom 50ml/5L
Power roots 25ml/5L
Pure enzyme 25ml/5L

Za 3 dni poleci już sama woda bo widać jak listki ciemnieją , poza jedną z lewa więc ta coś dostanie , młoda jeszcze widać że pstryknie z kwiatem za jakieś 5 dni (na oko) reszta już flo Puszkin też zacząć już puszczać pierwsze preflowery.
Do zobaczenia za tydzień :yeahh:

 
Ostatnia edycja:

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
ten NL troche marnieje w tej puszce, za malo miejsca. ale reszta to bedzie znowu grubo..
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Tego NL z samego początku źle.potraktowalem dlatego tak zmarniał za szybko papu dostał i troszkę go przy***ało ale pomalutku idzie jakiś bobek się z tego zrobi :lol3: reszta jak wszystko będzie dobrze to siądzie grubson :)
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1


Ciekawa panna się trafiła , jedna gałązka chyba chciała się rozdzielić ale w efekcie końcowym idzie nierozłącznie razem tworząc ładny koniec szczytu , zaznaczam że nie jest to główny szczyt ale przyznam że przybiera taka formę hehe jak zakwitnie to powinna dać ładną pałeczkę :bounce:



Będziemy obserwować co z tego wyjdzie :)
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Witam i o zdrowie pytam :zjarany:

Nie wiem ale pojawiła się rdza , przedobrzyłem z papu czy takie głodomory?










Hej jedno małe pytanko , została mi jedna butelka Terra bloom 1L , oblece na tym do końca ? zostało mi jeszcze kilka butelek na wykończeniu bio bizza , czytałem że lepiej nie zmieniac ale w ostateczności to może coś się stać :p zostało im jeszcze z miesiąc poza jednym który pewnie z 2 będzie dochodzil bo jeszcze na zakwitł więc ....
 
Ostatnia edycja:

Itchy Trigger Finger

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2011
Postów
742
Buchów
0
jeśli dajesz 3 x pod rząd nawozy to sie nie dziw, pamiętaj ze zmiany w ziemi po tyg wychodza od podlania<peace>
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
mmmm takie dlugi staz a bledy laika... przykre. :( nadgorliwosc gorsza od faszyzmu.
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Witam kolejny up :)
Pomijając fakt że ostatnia która zaczęła mi kwitnąć tydzień temu ( po 2 miesiacach :p to reszta ok :) jeszcze z tydzień i kilka sztuk pójdzie pod kosę

Pierwszy z brzegu były wsadzanie z tygodniowym opóźnieniem więc są w polowie flow , nie widać wszystkiego na zdjęciach , staram się nie zaglądać do boxa jak nie muszę bo mi się sypie zamek do otwierania (zmiana boxa bądź zamka mnie czeka )









Nie obeszło się bez sampla :)






Update 7.5.2019

Wydłuży się cały proces , ostatnia po przełaczenia na 12/12 pstrykła kwiatem .



Kolejne foty to wysadzone z tygodniowym poślizgiem , ale idą :)





Ostatnie i zarazem pierwsze od początku dochodzą ku końcowi , planowana kosa na początku czerwca :)

 
Ostatnia edycja:

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Witam, tak przed urlopem możliwe że przed ostatni UP :spalony:
Nie wszystkich oczywiście bo jedna dopiero ma tydzień na flo ale 9 + puszkin będzie do chlaśniecia :)

Nie robiłem za dużo zdjęć bo jakoś takie niewyraźne były , bez sampla też się nie obeszło :)


Sample no.4



 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Witam już w końcowym poście :) chcąc nie chcąc muszę napisać że to mój największy niewypał , wróciłem po 2 tygodniach urlopu a tam na jednym krzaku plecha , drugi już grzyb na łodydze taki że pierwszy raz taki mi się przytrafil podoja nieobecność :/ kolega dostał współrzędne co.do podlewania niestety chyba go to przerosło i tak z całej reszty odpadło 3 krzaki :/ nauczka na przyszłość :)





I na koniec starter tego co będzie następne w kolejności , tym razem pestki z konkursu i Booma po troszkę od każdego coś ..


Końcowy wynik ile wyszło napiszę przy weekendzie pzdr .
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Witam i żegnam :) temat można zamknąć czy tam przenieść gdzieś jak tam chcecie :)

Tematu wyszło nie całe 300g niestety po urlopie same straty hehe ale ważne że i tak jest co szamać :)
Jak się ogarnę to napiszę nowy temat w którym zawitamy


Numery z # i data to dzisiaj przesadzone do docelowych doniczek , reszta bez daty i znacznika # jeszcze się nie otworzyła .



Ale to już w nowym temacie pozdrawiam :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół