nasiona marihuany

[SCROG] Afgan af

Wyszukiwarka Forumowa:

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Witam , tak więc ten tegez zaczynamy drugi raz zabawę z siateczką , tym razem będzie to afgan x10 od #popapranca ( Niech Moc będzie z Tobą �� ) ostatnio było 8 , tym razem ekstra dwie w razie poślizgu bądź defektu :)

Dzisiaj o godzinie 7:30 zostały wrzucone od razu na głęboką wodę



Box bez zmian: 120x120x2
Światło: 600W - panny dostaną nowe słoneczko - pacz foto.
FP: 20/4 od początku do końca
Papu: zastanawiam się nad plagronem , chciałbym spróbować zwyczajnie czegoś innego poza biobizzem .

I tak więc padło na Plagron ( nie uwzględniając ziemi ) będzie cały zestaw . Ciekawe czy mi to na 10 doniczek starczy :p

Dodatki


Gdyby ktoś się zastanawiał na co mi te tuby w boxie to tak tylko tymczasowo , docelowe miejsce to silnik wyciągający na który czekam a to są dwa tłumniki do takiego silniczka :) wyciszające .

Pesteczki po upływie 24-30h wylądują w docelowych doniczkach 7L , ziemia z ogrodniczego ��

17.02.2019
update

Northern Light



21.02.2019

 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Siadam i oglądam, chcesz spróbować coś innego niż biobizz to bierz Zestaw od bioTabs. Sam po wykończeniu biobizz sięgnę po bioTabs. Na forum chłopy chwałą.
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Z chęcią zajrzę co tu będzie się wyprawiało.
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
[MENTION=89777]BioFarmer[/MENTION] myślałem juz o tym tym bardziej że tak jak piszesz chwali się to na forum , może nastepnym razem się zmobilizuje dla porównania do całej reszty :) pzdr.
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Mały upik progresu :)

Wczoraj późnym wieczorem pecha wylądowała w doniczkach , kilka godzin przed wsadzeniem doniczki zalałem 0.5L deszczówki coby ja nawodnić delikatnie . Od dzisiaj kilka razy dziennie dochodzi oprysk coby ziemia nie wysychała za szybko .



Pewnie się zastanawiacie co jest w kieliszku :) a to już wyjaśniam hehe
Biłem się z myślami i w końcu padło na Northern Light a będzie to akcja z puszką która mnie zaciekawiła w temacie 'zapuszkuj gnoma ' nie wiem jeszcze gdzie ale.gdzies tu znajdę na puszeczke miejsce :)

Na koniec pytanie mam odnośnie CO2 , zaopatrzyłem się w taki worek



z jednego względu , mogę mieć słaby przepływ wymiany świeżego powietrza czy w takim wypadku taki worek wyjdzie na przeciw temu problemowi ? Pierwszy raz się na to skusiłem i z tego co wyczytałem to chyba takie ma działanie tylko Ja nie wiem czy Ja dobrze to sobie tłumacze :D
Ale się spisałem hehe
 
Ostatnia edycja:

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Mistrzu AF to chodzi zapewne o automaty, tak? Pytam bo dziwi mnie trening scrog na nie fotoperiodycznych roślinach, próbowałeś już tego?
Pozdrawiam i zasiadam bo na pewno z ciekawością będę obserwować co tu się będzie działo :)
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Hej tak scrog , mój w sumie drugi raz <shiza> zazwyczaj sadziłem od 12- 16 doniczek AF i nie dość że roboty przy tym od groma to plon był w sumie zadowalający ale jak spróbowałem.siatki na 8 doniczkach to wyszło mi tyle co z 16 więc sam wiesz :) wiadomo ze nie wytrenujesz tyle ile byś chciał ale i tak da się to zrobić :) no i trimuj 8 a 16 krzaków :zjarany:

Zapomniałem jeszcze ze to nie jest tak że tylko af będę sadził , następne w kolejce są już sezony od #BOOM a .
 
Ostatnia edycja:

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
A dzień dobry bardzo :joker: a kto tutaj zagląda


8 na 10 już zawitała na świat :) dwójka się ociąga + extra puszka w gotowości :)
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Hej trzydniówki :)



Pany odnośnie CO2 to koniecznie muszę to powiesić w sumie jak siatkę zamontuje to innej opcji nie będzie ale pytam w razie WU :)
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Ahoj Bracia i Siostry <joint>
Mały upik bo już się zieleniutko zrobiło :) bez przeszkód się nie obeszło ale wszystko jest do przeskoczenia a człowiek się uczy na błędach całe życie :D

Tak wygląda to na obecną chwilę :) i myślę że już na weekend ewentualnie po zamontuje siateczkę .


Tutaj rzut okiem na dwie panny w jednej doniczce ( nie pytajcie dlaczego ale jak już tak jest to zostawię dla 'nauki' :pr:



I na koniec test 'puszkin'
Przez własną nadgorliwość ( nie wiem co mnie ruszyło , chyba jakieś głosy :pl: ) podlałem minimalną dawką z tydzień temu Plagronem przez co troszkę ją sponiewierało .


Na obecną chwilę dostała kilka razy flushem więc z kolejnym tygodniem powinno już być tylko lepiej :) Jest to test więc nie będę się tu nad nią specjalnie użalał :p

Miłego dnia :freak2:
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
CheckUP :spalony:

Wyginamy śmiało i odchylamy listki to tu to tam ....



Plan jest taki jak za pierwszym razem czyli główne szczyty odchylamy do tyłu tak żeby mniejsze odrosty pokierować do środka i na boki , w praktyce zobaczymy czy się uda :)
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Witam , miesięcznica za nami :) więc rzucam okiem jak to wygląda :)




Od tyłu widzimy już te co zaczynają kwitnąć na przodzie dwie po lewej i prawej jeszcze veguja (pestki które były dorzucane extra w czasie )
A tak z góry



Odnośnie papu :
Mam butelki 5L (deszczówka)
Terra grow 25ml/5L
Terra bloom 25ml/5L
Power roots 5ml/5L
Pure enzyme 5ml/5L

Ostatnio lałem 2x odżywki + raz woda średnio co dwa dni zalewając 0.5L na 7L doniczki. Dzisiaj pierwszy raz po wodzie dostały litr na łepka .
 
O

OdcieńZieleni

Guest
strasznie jasne te liście, nie za mało żarcia im dajesz? a o tym plancie na środku nawet nie wspomne, zaraz ***nie :D no offence ale daj i pojeść bo będzie coraz gorzej :) pozdro
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Hej , staram się nie przesadzać ale z tymi liśćmi to racja a ten mały to nie zwracałbym na niego uwagi :zjarany:. Narzucę poprawki w szamce przy następnym podlewaniu :)
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Cześć ! :)
huh, chciałoby się powiedzieć że wszystko spoko i do przodu ale coś mi się wydaje że ten trening być może nie jest odpowiedni dla tego typu roślin, automaty przy tak krótkim wegu i połączenie ze stresem... ajajajAJ, strasznie jestem ciekaw jak to się rozwinie bo na tym etapie dosyć średnio to wygląda, nie dość że siatka nie jest do końca wypełniona przez tego mikrusa to jeszcze dosyć blado to wygląda hehe.
Do kiedy zamierzasz przeplatać ? co zrobisz z odrostami pod siatką ? dużo pytań mi się nasuwa kolego a niestety słowo "automat" jakoś mi większość skreśla, nosz k***ica mnie trzęsie jak to się wszystko zakończy.
Sowitych pał życzę, pokładam szczere nadzieję że wiesz na co się zdecydowałeś i wierzę że wykorzystasz tę wiedzę na 100000% :)
Z fartem ! :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół