nasiona marihuany

Topping pytanie

Wyszukiwarka Forumowa:

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Witam panowie mam pytanie dotyczace toppingu przejzalem duzo tematow ale nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi kiedy najwczesniej moge zrobic topping ? Chce sie wyrobic w okolo 70 80 dni roslinka I sie zastanawiam czy roslince z 3 pietrami nie zaszkodzi topping? Powinno byc rowniez Po toppingu 6 saczytow przy takim pietrze czy sie myle ?
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Topping nigdy nie "szkodzi" roślinie, ale stresuje ją, więc spowalnia na kilka dni jej wzrost.
To ile będzie szczytów po jednym topping zależy w dużej mierze od odmiany, a przede wszystkim od tego czy topping będzie prawidłowo wykonany.
Trzy piętra to wystarczający wiek na wykonanie pierwszego toppingu.
 

Cienki

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
83
Buchów
0
Witam panowie mam pytanie dotyczace toppingu przejzalem duzo tematow ale nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi kiedy najwczesniej moge zrobic topping ? Chce sie wyrobic w okolo 70 80 dni roslinka I sie zastanawiam czy roslince z 3 pietrami nie zaszkodzi topping? Powinno byc rowniez Po toppingu 6 saczytow przy takim pietrze czy sie myle ?

Jak popatrzysz na moja fotorelacje to zobaczysz co to znaczy udany i nie udany topping ;)
jedna wyszla komppletna proca a wiekszosc wyszla z czterema i trzema szczytami. ja po toppingu spowolnilem roslinki na prawie 2 tygodnie. pozdro
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
No ogolem myslalem nad jednym toppingiem ewentualnie drugi kiedy zrobic nie chce za bardzo roslinki spowalniac [MENTION=90839]Cienki[/MENTION] dziekowac rozkminie twoja fotorelacje :D
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Popryskaj po operacji czymś na odstresowanie-Asahi , Tytanitem czy Boomboom sprejem i powinna sie ogarnąć w pare dni a nie stać przez 2 tygodnie. Konopia to twarda suka i nie trzeba się z nią cackać jak z małym dzieckiem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół