nasiona marihuany

Chce zrobić pechy passion#1, kupie gdzieś F1 regular czy tylko F2 ?

Wyszukiwarka Forumowa:

KWAKWA

Member
Rejestracja
Lut 7, 2019
Postów
10
Buchów
0
Poszukuje tanich F1, ale jeśli mają być drogie to wole F2, niektórzy tego nie piszą co dokładnie oferują i nie wiadomo co się kupuje Na quakemind znalazłem F2, czy z nich wyjdą dobre pechy ? czy strasznie słabe feno będą miały, i jeszcze pytanie dotyczace robienia pech, lepiej posiać np 5 nasion regular i zostawić je sobie one się same zapylą ? bo jeśli zasadze 2szt to mogą wyjść 2panny i bedzie lipa i lepiej zwiekszyć prawdopodobienstwo siejąc wiecej ? Ale tez chce minimalnie zasiać aby tylko wyszły pechy nie chce aby ewentualnie ktoś wpadł na to, jak wy to robicie ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Na moje oryginalne F1 pewnie dawno niedostępne nawet u producenta. Pewnie sprzedają któreś tam pokolenie. A te niby f2 to strach pomyśleć co to. :scared:
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Jeśli kupisz nasiona pokolenia rodzicielskiego powstałe naturalnie lub na drodze hodowli to wtedy będą to nasiona F a pierwsze pokolenia potomne bedą F1 a znów potomstwo bedzię F2 itd, więc to co w sklepach prawdopodobnie już jest F 2,3,4.

Na mój rozum gdybyś pozyskał nasiona od różnych hodowców to byś miał osobniki rodzicielskie P z których w zasadzie powinieneś otrzymać nasiona F1 . Przynajmniej tak mi się wydaje :). Zagmatwana sprawa lepiej kupić femki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół