nasiona marihuany

Bedzie co z tego ??

Wyszukiwarka Forumowa:

an2a

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2016
Postów
102
Buchów
0
Witam mam parę fotek do oceny pomimo paru wpadek myślę ze nie jest najgorzej ale zależy mi na ocenie zasłużonych i doświadczonych członków tego zacnego forum . Oto fotki :






Pozdro z fartem :harvest:
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
my też myślimy ze nie jest najgorzej
szkoda że nie ma fotorelacji
 

an2a

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2016
Postów
102
Buchów
0
Chcialem ładnie poprowadzic fotorelacje z tego grow od poczatku do konca , niestety trochę mi sie spraw zwaliło na głowe ostatnimi czasy i nie dałem rady :( :( :( Dzieki postaram sie wrzucic jeszcze jakas fotke jak to wszystko się rozwija. Pozdrawiam :)
 

an2a

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2016
Postów
102
Buchów
0
Witam Panowie i Panie po długiej przerwie udało mi sie znalesc czas na mała sesje moich panien , niestety nie mam dobrych wiesci bo prawie na 100% przenawiziłem moje panny :( Zreszta sami zobaczycie bo dziwnie to okazuja bo górne liscie poprostu pobladły tylko na niektórych widac popalone koncówki jak to zwykle bywa przy przenawozeniu , na niektorych poprostu pojawiaja sie blade plamy .Warunki nie zmienne 23/28C noc/dzien i 60/40 % wilgotnosc. Nie wiem czy je flushowac czy poprostu lac czysta wode z 3,4 podlania a pozniej polowe dawki floresa ??. Oto foty:




















































---------- Post Zaktualizowany 16:35 ---------- Data pierwszego postu 16:32 ----------

Zapomniałem dodac ph przelewu maja okolo 6,5 mierze kroplami heliga ostatnie podlania to była czysta woda 3x a na koniec polowa dawki floresa . Mam nadzieje ze nabiora jeszcze masy bo topy niby duze ale luzne :(
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Bezsensowne było to ostatnie podlanie, ja bym lał czystą do końca, a nie jeszcze im dopierdzielał.
 

an2a

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2016
Postów
102
Buchów
0
Podałem połowę dawki floresa bo po 3 podlaniach zauwazyłem ze z wiatrakowych lisci mocno pociagły azot co niektore i bledna spody wiec uznałem ze moze troche papu im potrzeba ,ponieważ moim celem jest podwójna ścinka osobno szczyty a osobno spód bo panny i tak równo nie dojda . Mam nadzieje ze za 2 tygodnie juz cos dojdzie bo narazie jeszcze luzno a scisk w boxie duzy , zrobiło by sie miejsca troche juz myslalem tego z 1 foty wywalic bo ciezko mi patrzec na tego jednego z 2 nie trenowanych :(
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Kurcze chciałbym takie pały u siebie :)
 

an2a

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2016
Postów
102
Buchów
0
Swiatełko robi swoje :D To własnie Critikal od dinafem maja za***iste geny :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół