nasiona marihuany

Pomoze ktos?

Wyszukiwarka Forumowa:

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
susza kolego,podlewaj wodą tak żeby nawodnić całe medium
byle błota nie zrobić ale w tym stadium to daj te 0,7l. "podlej dookoła przy rancie donicy i w podstawke,niech wchłonie "

nie płukał bym i tylko woda na razie
 
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
24
Buchów
0
Ok koncze z tym

---------- Post Zaktualizowany 19:49 ---------- Data pierwszego postu 19:43 ----------

A tak poważnie nie mam miejsca w boksie ideolo mi wchodzą cztery doniczki i nie ma szans na podstawkę
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Nie wiem co masz za boksa ale ja rezygnując z podstawek kupiłem tacę na wymiar i w nią wstawiłem wszystkie donice i jak leję nawozy to do doniczek a jak samą wodę w większości wypadków to do tacy i piją sobie same ile która potrzebuje.
 
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
24
Buchów
0
Zmieniłem doniczki na mniejsze bo pleśń mi się zrobiła od spodu i już mam podstawki. Czyli mówisz żeby lepiej nawozy lać do podstawki? Donice mam teraz 7,5 l i nie wiem czy nie za mało tam do tej podstawki by się dało wlac
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
lej 2/3 z góry przy rancie donicy a reszte w podstawke ..ja tak robie jak są małe lub przesusze i trzeba dobrze nawodnić z każdej strony,tak sobie myśle
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
no to przerąbane,nic z tego,ścinaj,zwijaj sprzęt,nie uda się ;)


Sory ze odgrzebuje temat ale czy podstawki sa bardzo wazne ? Osobiscie szukam na forum odpowiedzi bo mam duze donice 30l i nie moge dobrać podstawki poniewaz donica sama w sobie ma takie nóżki czyli moge wlozyc palca pod donice , i jakakolwiek dam podstawkę to donica na niej stoi i jest między nimi luka
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
podstawka jest po to zeby ci w domu woda z donicy nie plywala no i troche łuzej ziemia wilgotna jest.
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
podstawka jest po to zeby ci w domu woda z donicy nie plywala no i troche łuzej ziemia wilgotna jest.

A jesli pod donice podłoże jakas pokrywkę zeby mi tam wpda spływała ale w dalszym ciągu dno donicy nie bedzie dotykało podstawki tylko bedzie luka ze moge Palca wlozyc to rowniez bedzie to dobrym rozwiązaniem ? Poniewaz moje donice maja na spodzie takie nóżki na których stoi
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
jak chcesz zeby podstawka oddawała ci wodę do donicy mozesz przez dziurki w dnie przeciągnąć szmate do podstawki i ta szmata bedzie wciągała wodę.
 

Nekro

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2018
Postów
104
Buchów
1
Podstawka albo taca przy ziemi lub coco to podstawa.
Ułatwia, zabezpiecza, ogranicza brud.
Logiczne?
Pzdr.
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
podstawka albo taca przy ziemi lub coco to podstawa.
Ułatwia, zabezpiecza, ogranicza brud.
Logiczne?
Pzdr.

logiczne ?

---------- Post Zaktualizowany 11:14 ---------- Data pierwszego postu 11:13 ----------

jak chcesz zeby podstawka oddawała ci wodę do donicy mozesz przez dziurki w dnie przeciągnąć szmate do podstawki i ta szmata bedzie wciągała wodę.

Ok dzieki za rade tak zrobie bo w dalszym ciągu nie moge nic wykombinowac z podstawka a zalezy mi na tych dużych donicach
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół