nasiona marihuany

Mój pierwszy raz

Wyszukiwarka Forumowa:

piszpan93oc

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
35
Buchów
0
Siemano wszystkim . Mam takie pytanie kiedy lub które liscie mogę z tych pięknych pań przyciąć. No i w ogóle czy się opłaca przycinać czy zostawić je w spokoju gdy są zdrowe hm ? Proszę o pomoc a wygląda to tak -->

---------- Post Zaktualizowany 17:54 ---------- Data pierwszego postu 17:52 ----------

 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Narazie nic nie tnij. ;) Słabo widać przy tym świetle..
 

piszpan93oc

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
35
Buchów
0
Nic a nic ? Nawet tych lisci które zasłaniają dostęp swiatla do niższych odgalezien? Znaczy tak mi się zdaje że zasłaniają. Zaraz spróbuje dodać lepsze zdjęcie.

---------- Post Zaktualizowany 18:01 ---------- Data pierwszego postu 17:58 ----------

Tak to wygląda może będzie lepiej widać. Pozdro
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,197
Buchów
9,611
Odznaki
11
liści bym nie tykał,nie są tam ot tak bez sensu

ale jeśli już ciąć to jak kwitną a i to tylko z dołu jakiś popkorn,zbędne gałązki.liście będą się zużywać,same odlecą :)
 

piszpan93oc

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
35
Buchów
0
Siemano wszystkim. Mam pytanie dotyczące powyższych roślin. A dokładnie chodzi mi o to że liscie robią się blado zielone przechodzą w zolty . Brak czegoś czy nadmiar ?
 

Cienki

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
83
Buchów
0
Siemano wszystkim. Mam pytanie dotyczące powyższych roślin. A dokładnie chodzi mi o to że liscie robią się blado zielone przechodzą w zolty . Brak czegoś czy nadmiar ?

jak te na samym dole to pewnie brak sloneczka kochanego to i zolkna ;)
 

piszpan93oc

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
35
Buchów
0
Są pod lampa hps 600w . Te na dole to końcówki tylko są zolte ale wyżej zobaczyłem bardziej blado zielony kolor i dałem im jedzonko w postaci odzywki na wzrost . Oprócz tego są zdrowe i piękne. Także co mogę jeszcze z tym zrobić?
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,197
Buchów
9,611
Odznaki
11
[MENTION=90839]Cienki[/MENTION] sory ale nie pisz głupot

..i dałem im jedzonko w postaci odzywki na wzrost .

no i elegancko,pewnie trafiłeś w problem

dodawaj foty bez hps to będzie można lepiej zobaczyć co jest
 

piszpan93oc

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
35
Buchów
0
Mówisz masz . Tak to wygląda -->



---------- Post Zaktualizowany 20:08 ---------- Data pierwszego postu 20:03 ----------

No i jeszcze mam takie pytanie bo ta największa ma już parę włosków tam gdzie będą topy i chodzi mi czy już zmienić odżywkę na kwitnienie czy jeszcze poczekać aż się bardziej uformuja? Odżywek używam takich
https://www.royalqueenseeds.pl/growing/334-vertafort-organic-nutrition-.html
https://www.royalqueenseeds.pl/growing/355-vertafort-growth-booster-tablets.html
https://www.royalqueenseeds.pl/growing/356-vertafort-bloom-booster-tablet.html
Także jakby ktoś wiedzial kiedy mam zmienić odżywkę to z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro .
 

piszpan93oc

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
35
Buchów
0
Halo jest tu ktoś? Bo potrzebuje pilnej pomocy wczoraj w temacie pisałem że mam problem z liściami. A teraz wygląda to tak po dodaniu nawozu liscie są dalej pożółkłe a do tego zawijane są do domu o co chodzi ?




Tak to wygląda wczoraj im dałem odżywkę na wzrost ale o co jej chodzi nadal ? Pomocyyy
 

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
Ile lej lejesz wody i co ile? Ja mialem cos podobnego i wydaje mi sie ze od przelania woda
 

piszpan93oc

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
35
Buchów
0
Dużo im nie daje staram się dawać im litr dziennie lub dwa litry co dwa dni i ostatnio też spryskalem kilka razy sama woda to może być też od tego ? Bo już nie wiem co mam robić bo chyba przelac to nie przelałem w takich dawkach

---------- Post Zaktualizowany 09:22 ---------- Data pierwszego postu 06:54 ----------

A może to być spowodowane naturalnie przez rośline? Tak jakby już te liscie nie były jej potrzebne bo zasłaniają dolne topki a roślina będzie korzystać z lisci wyżej. Może tak być? Bo czytam wszędzie i już nie wiem co jest pięć.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,197
Buchów
9,611
Odznaki
11
Tak to wygląda wczoraj im dałem odżywkę na wzrost ale o co jej chodzi nadal ? Pomocyyy

wczoraj :) to teraz poczekaj pare dni zanim będzie efekt,,to nie tak szybko jak u Ciebie że wszamiesz cukinie z cebulą,zagryziesz ziemniakiem i najedzony ;)

azot,wysysa go z liści bo ni ma w glebie lub z***ane ph
troche tych liści wszamie


Dużo im nie daje staram się dawać im litr dziennie lub dwa litry co dwa dni.
?
dokładniej..litr na jedną co dzień?litr na ile roslin co dzień? ile l. donice i jaka ziemia?
 

piszpan93oc

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
35
Buchów
0
Ziemie mam normalną wymieszaną z perlitem i odżywka podawałem gdzieś wyżej. Te duże panie są w pudełku 18 litrów przedzielonym na pół a te małe już w 11litrowych. Wczoraj dałem im litr i dziś rano na sen pół litra . I teraz na razie nie chce dawać teraz poczekam dwa dni bo wszystkie inne liscie są fajne i te mniejsze nawet tylko co niektóre zolkna.

---------- Post Zaktualizowany 16:20 ---------- Data pierwszego postu 16:11 ----------

A tak w nawiasie zostawić te liscie żeby same odpadły czy je odciąć?
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
Jak ciagniesz jescze weg to kup spiruline (koszt kolo 11 zl w netto) dodaj do kazdego podlewania 1 mala lyzeczke na litr wody o dobrym ph i na wegu juz nic ci wiecej nie potrzeba
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół