nasiona marihuany

Fioletowy mikrus

Wyszukiwarka Forumowa:

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Elencjał!

Z racji tego, że mam do rozdysponowania 100zł na nasionamarihuany.pl chciałbym was prosić o polecenie mi odmiany spełniającej te warunki:

- częste występowanie fioletowego koloru topów/liści - to czynnik najważniejszy, marzę o fioletowej roślinie w boxie :D

- najlepiej jakby była mała aby zmieścić 2 sztuki w pc boxie

- obojętnie czy auto czy sez, najwyżej dam krótki weg chyba, że się mylę ?

- teoretycznie obojętnie czy indica czy sativa ale ogólnie wolę leniwe upalenie.

Mam nadzieję, że coś się znajdzie. Pozdro !
 
R

rastahause

Guest
Mi przychodzi do głowy blueberry. Miałem spoko była. Miałem z fioletów również Purple Queen i powiem tak chyba jedno z lepszych paleń jakie miałem w życiu :freak:
Tak wygląda top purple queen wiem że fioletowy top nie jest bo akurat taki się trafił ogólnie miała fajny fioletowy kolor ale po curringu się taka zrobiła i to też nie wszystkie bo niektóre fajne fioletowe były
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
automaty od Sweet Seeds z serii Red Family - jakieś 85% szansy że będą kolorowe - od czerwieni poprzez fiolet po czerń ...
 

Charlito

Zdrowy pacjent
Rejestracja
Gru 10, 2016
Postów
283
Buchów
841
Odznaki
5
Mialem auto buddha purple kush i 3/3 sztuki byly fioletowe. Będzie pasować Ci do pcboxa. Kiedys też nakręcił mnie fiolet ale z doświadczenia wiem, że fiolet tylko wygląda, nic więcej.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Mialem auto buddha purple kush i 3/3 sztuki byly fioletowe. Będzie pasować Ci do pcboxa. Kiedys też nakręcił mnie fiolet ale z doświadczenia wiem, że fiolet tylko wygląda, nic więcej.

Wszystko zależy od odmiany, wszystkie fiolety jakie ja miałem były za***iste. Szczególnie smakiem i aromatem wypadały świetnie.
Po automatach ogólnie nie za wiele bym oczekiwał więc nie dziwne że u Ciebie tylko wyglądały hehe
 

Charlito

Zdrowy pacjent
Rejestracja
Gru 10, 2016
Postów
283
Buchów
841
Odznaki
5
Wszystko zależy od odmiany, wszystkie fiolety jakie ja miałem były za***iste. Szczególnie smakiem i aromatem wypadały świetnie.
Po automatach ogólnie nie za wiele bym oczekiwał więc nie dziwne że u Ciebie tylko wyglądały hehe

To prawda, że wszystko zalezy od genetyki i może źle się wyraziłem. Żaden nie był dla mnie tak wyjatkowy zeby spełnić moje oczekiwania. Z perspektywy czasu sam nie wiem czego oczekiwalem, skoro to tylko mj. Doświadczenia mialem nie tylko z auto, ale tylko te wyszly z pod mojej reki. Pozdro
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Panowie, wielkie dzięki za odpowiedzi. Szczególnie zainteresowało mnie red family od sweet seeds i to na ich pestki się zdecydowałem ;) co prawda teraz wziąłem sobie cream carmel auto bo chce jakąś sprawdzoną indyjkę na następny grow. Ale czerwona rodzina prędzej czy później zawita w moim boxie. Wielkie dzięki !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół