nasiona marihuany

CFL125DUAL + 100W LED = 0,45m2

Wyszukiwarka Forumowa:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jakie strzyzenie? Nie tnij lisci na tym etapie, chyba, ze chodzilo ci o topping.
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Jakie strzyzenie? Nie tnij lisci na tym etapie, chyba, ze chodzilo ci o topping.

Chodziło mi o topping. Dzięki za zainteresowanie. Dla Ciebie loża z czteroma panienkami<shiza> Pozdrawiam dobry człowieku<peace>
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Moje pierwsze LST.

Dzień 24 weg.










A tu wypadek przy pani Ani






Na krytykę, sugestie i podpowiedzi jestem otwarty. Pozdrawiam<peace>
 
Ostatnia edycja:

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Ładnie wygimnastykowane dziewczyny;) a Pani Ania może się zrośnie;)
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Jak byś uciął kazdy odrost tuz za pierwszym pietrem byś miał naprawdę bardzo ładne mailing . Tak czy sika bardzo ładny trenig
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Dzięki za buchy i dobre słowo<shiza>
P.S.
Teraz to się zacznie jazda w boxie. Pozdrawiam<peace>
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Dzień dobry wszystkim,
Postanowiłem prowadzić fotorelkę, systematycznie w odstępach 2-3 dni. Powodów jest kilka;
1. wskazówki od Was okazują się złotymi strzałami (trafne, przydatne, szczere i przyjemne w konsekwencji swej),
2. inspiracja od (nie)jednego z Was. Dodam, że odwiedziło mnie paru doświadczonych, do których nabrałem Wielki Szacun,
3. mnie bardzo pomogły up'y z forum, może innym pomoże mój.

Koniec pie****enia, czas do roboty, najprzyjemniejszej na świecie, opieka nad MJ

Pozdrawiam i jednocześnie proszę o wskazówki, jest to mój drugi indoor:harvest:

---------- Post Zaktualizowany 08:45 ---------- Data pierwszego postu 08:28 ----------

Dzień 27 weg.



Pierwszy dzień Ani, w którym daje wyraźne znaki życia 4-tej (od)nogi (założony opatrunek z ziemii, ok. 10 godz. wcześniej, zdecydowanie pomógł)






Do nastepnego<shiza>
 
Ostatnia edycja:

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Witam :jaraczz:
Małe podsumowanie; średnia temp. 27C, wilgotność 80%. Do tej pory podlana 2x5l (oaza z biedry 6-6,5 pH), 4ml Flora Gro, 30 ml Biohumus, ok. 8ml Rhizotonic
Trening; Topping i LST

Pozdrawiam i zapraszam na:

Dzień 29 weg








 
Ostatnia edycja:

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Jestes pewny tej oazy ze ma takie pH? z róznych źródeł to i ph rózne :) test kropelkowy ph masz?
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Jestes pewny tej oazy ze ma takie pH? z róznych źródeł to i ph rózne :) test kropelkowy ph masz?

Test wody Oaza z biedronki na papierkach lakmusowych
A- czysta woda oaza
B- po dodaniu 3ml octu



Dzięki za zainteresowanie i wskazówkę. Pomyśle nad bardziej wiarygodnym pomiarze, czyli kropelkowym, narazie nie mam.
Pozdrawiam<peace>

---------- Post Zaktualizowany 20:26 ---------- Data pierwszego postu 20:22 ----------

Ja kiedyś zmierzyłem ph oazy to miała ph ponad 8
Kup sobie dzbanek filtrujący. W kranie mam ph ponad 8 po przefiltrowaniu przez dzbanek jest 5.7-6.0

Dzięki Tobie sprawdziłem kranówkę. Byłem przekonany, że nadaje sie tylko do nawilżacza. A tu małe zaskoczenie, lepsza od oazy. Test wykonam na odstanej i pokaże.
Pozdrawiam<shiza>

---------- Post Zaktualizowany 20:40 ---------- Data pierwszego postu 20:26 ----------

3 dzień po przełączeniu na 12/12







Pani Ania


i jej uraz






Widoczny wzrost po przełączeniu na 12/12. Nawilżacz usunięty z boxa.
Dziś przed spaniem będą podlane czysta wodą. Rośliny wydają się być zdrowe.
Czekam na Wasze opinie i wskazówki.
Pozdrawiam:harvest:
 
Ostatnia edycja:

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Witam wszystkich i przedstawiam::zjarany:

Dzień 35/6 doba indukcji


Temperatura średnio dzień/noc 25C, wilgotność 50%









Dziewuchy zdecydowanie się powyciągały, lampy ok. 15-20 cm od szczytów. Z radością mogę napisać o zdrowych, czysto zielonych liściach. Ostatnie podlanie sama woda ok. 6,5-7pH.

Pytanie do Was;
-kiedy użyć pk 13-14,
-w jakie nawozy mam się jeszcze zaopatrzyć?

Dziękuje za uwagę, proszę o wskazówki<peace>

P.S.
Pozdrawiam buch dawców<lol> jest motywacja do działania.
Po moim incydencie :pr: jestem już grzeczny:jaraczz:
 
Ostatnia edycja:

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Powitać gości, czas zacząć:smileys-passing-joi

Warunki w boxie bez zmian. Przedwczoraj podlane 4l wody ok. 6-7ph z dodatkiem 80ml Biohumusa.
Pytanie o zastosowanie nawozów wciąż aktualne:waving-white-flag:

Zapraszam na

Dzień 38/9 doba indukcji




Uraz się okazał dotkliwy








Na załączonych fotkach widać wyciągające się dziewuchy, lampy systematycznie podnoszę, zachowując ok. 10-20cm od najwyższych szczytów.

Mam obawy, stracha i uraz przed stosowaniem nawozów mineralnych, ale coś przydałoby się dodać. Z drugiej strony skoro nie widać żadnych niedoborów to się powstrzymuję. Proszę o pomoc, a wiem, że wiecie<lol>
Kochane krzaczki wyglądają na zdrowe, nie chce tego zepsuć:harvest:

Pozdrawiam zmartwiony:zjarany:
 
Ostatnia edycja:

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Wszystko spoko ale po co dodajesz te zdjecia co 2,3 dni? Przeciez nawet zbytnio róznicy nie widac
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Wszystko spoko ale po co dodajesz te zdjecia co 2,3 dni? Przeciez nawet zbytnio róznicy nie widac

Gdybyś czytał, a nie tylko oglądał zdjęcia, znałbyś odpowiedź. Daleko nie trzeba szukać, ba odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się na tej samej stronie. Po drugie, poza fotkami są pytania. Po trzecie, chciałbym dokończyć tę fotorelacje, a dzięki Twojej utwierdziłem się jak nie należy nadużywać nawozów, a zarazem warto słuchać growerów. Po czwarte, nie ma obowiązku przeglądania każdej fotorelki, obecnie jest ich tu 45, jest w czym wybierać. Po piąte, założenie forum jest po to aby sobie pomagać i wspierać, ja już to zrozumiałem, tak je traktuje i do tego się dostosowuje.
Podsumowując, lepiej pokazać fotki, postawić pytania, rozważyć podpowiedzi i doczekać szczęśliwego zakończenia niż mimo podanych wskazówek na tacy uśmiercić dziewuchy, które przecież tak wszyscy tu je miłujemy.
A na koniec cytat mistrza mr.whitewidow : "Nie nadużywaj nawozów a będzie git! Ripen'u proponuje nie używać toć to świństwo."

Pozdrawiam <peace>
 
Ostatnia edycja:

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Dziś krótko,
Klimat w boxie bez zmian, podlane czystą ok. 6ph i Biohumus

Dzień 41/12 doba indukcji





Pozdro<shiza>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół