nasiona marihuany

Ph metry pomoc

Wyszukiwarka Forumowa:
R

rastahause

Guest
Witam poszukuję znawcy ph metrów otóż mam zamiar zajnwestować w ph metr ziemi i ph metr wody. I są bardzo duże rozbieżności cenowe więc potrzebuję rady odnośnie zakupu żeby był dobry i nie kosztował miliona monet
 

APgrow

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
53
Buchów
0
jak piszesz dobry ph metr to domyślam się ,że chodzi Ci o elektryczne...
a jeśli nie chcesz dużo wydawać to kup kwasomierz glebowy z płynem helliga, bardzo dobrze sie sprawdza, koszt ok 38/34zł w ogrodniczym...
i w sklepie zoologicznym można kupić podobny sprzęt tylko ,że do pomiaru wody :sunny:

co do elektrycznych to ,żeby były dobre to nie wiem czy tutaj oszczędzać :freak:
 
E

Elprofesor

Guest
w zoologicznym kupie do sprawdzania wody ? kurde a ja sie zastanawiałem gdzie to można kupić bo nie mam czasu na allegro :D
 
R

rastahause

Guest
Wiem że można te Blastry tak? Nie wiem szczerze powiedziawszy czy chcę mi się z nimi bawić.. więc raczej chodzi o elektryczne.. Ja rozumiem że nie opłaca się oszczędać ale np czym różni się ph metr wody za 50 a 150? bo prócz tego że tamten ma szmery bajery kompletnie mi nie potrzebne to nie ma sensu chyba przepłacać? :)
 
E

Elprofesor

Guest
zamówiłem teraz na allegro i za grosze do 80 zl juz są fajne . tylko zastanawia mnie jak to kalibrować :D po co te proszki . Pierwszy rok będe sprawdzał ph wody zobaczymy co z tego będzie :D
 
R

rastahause

Guest
Właśnie dla mnie to też temat taboo. Wiem że te elektroniczne trzeba też jakimś płynem lać po użyciu żeby się nie zużywało za szybko.. a co do testerów to też zamówiłem już ph metry jeden za 16zł doglebowy ph tester i wilgotnościomierz zobaczymy jak to będzie dla porównania za***ałem kumplowi tester ziemi taki bardziej profesjonalny i ciekawi mnie jakie będą wyniki a co do testera wody był jakiś za 50zł z tymi prochami/płynami ciul wie :freak: I na outa mam nadzieję że starczy a jak nie to wy***ie w piz*u i szkoda nie będzie <lol2>
 
E

Elprofesor

Guest
Ja zamówiłem dwa jeden dosyć ciekawy tak myśle :D miernik h20 cl2 tester jakosci ph wody i chloru < wpisz w allegro . ewentualnie link tylko nie pamietam czy allegro jest zgodne z Regulaminem forum a wiec Ingoruj link jak coś




W tym chyba nie trzeba nic robić . Akurat przeplaciłem bo ja dalem 80 zl a znalazłem właśnie teraz za 40.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
E

Elprofesor

Guest
Wczoraj zamówiłem dzisiaj juz mam do ph wody . Niestety instrukcja jest w innym jezyku a wiec co do kalibracji dalej nic nie wiem :D
zaraz bede szukał w necie

Jeśli nadal szukasz jak skalibrować to wpisz na youtube -pH-meter. Kalibracja, testowanie (ukrainiec fajnie wszystko pokazuje
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół