nasiona marihuany

Data waznosci nasion i zamowienie

Wyszukiwarka Forumowa:

jarekfujarek

Member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
24
Buchów
0
Witam, z racji, ze fajne promocje wlecialy na gf, mysle zeby nie czekac i zamowic na dniach juz nasionka. Zamawialem raz skads indziej i byly one w takiej malej tubce z zatyczka no i kawalkiem kartonu z nazwa itd. Roznie to pakuja z tego co zauwazylem - fabrycznie lub nie, zaleznie od seedshopu i producenta chyba. No i tutaj zachodzi pytanie - czy jesli zamowie je teraz, one beda musialy przelezec 3 miesiace. Nieotwierane w zwyklych warunkach pokojowych powinny dac rade? Co jesli bylyby przepakowywane np z opakowan fabrycznych na rozna ilosc sztuk (przecena -50% na tym seedshopie chyba polegala na pozbywaniu sie nasionek pakowanych w takich sposob)? Wiadomo, ze nie chodzi mi ze zgnija ale i zwykle nasiona maja "date przydatnosci" i obniza sie ich szansa na "wyklucie sie" (germization czy cos takiego, mniejsza).

Po drugie. Seedshop sprawdzony itd, ale nie chce zrobic w topy z mojej strony. Tak nasiona w celach kolekcjonerskich :freak:, ale po co robic sobie problem. Na seedzie wzialbym do koszyczka to co bym chcial, dostane nr zamowienia ktory ma byc w tytule przelewu, tak? I teraz opcje nastepujace:
1. zamawiam do paczkomatu i place przelewem na poczcie nie w moim miescie - zgadzalyby sie dane seedshopu, wiadomo kwota i nr zamowienia, a kto placil to kto juz dojdzie :freak: i teraz tak. Zwykle zamawiam z telefonem i emailem (tak sie podaje na paczko). Mozna podac byle jaki telefon i wlasciwy e-mail na ktory przyjdzie kod? Odbior w szaliku i okularach bo cos ostatnio zimno, ehh te kamery i RODO :freak2:
2. paczkomat i oplata przez transferuj.pl jak na stronie - mam paypala, place przez przelewy24 ale jednak nie jestem do tego przekonany. Moze i nie wyciagna ale warto?
3. oplacic w punkcie inpostu, ktory jest dosyc daleko no i wiadomo osobiscie. Preferowalbym opcje nr 1 ale jak myslicie wypaliloby?

Wiadomo mozna na dziko ale nie lubie jak panstwo wtyka swoj nos tam gdzie nie trzeba:freak2: anonimowosc to podstawa. Ciezej jest juz z zarejestrowanymi kartami, bankami itd. Nie trzeba mi wizyty smutnych panow bo nie chce mi sie po nich sprzatac chaty :sunny:
 
R

rastahause

Guest
Nasionka są pakowane różnie zazwyczaj od ilości ich brania z tego co widzę zazwyczaj trzeba wziąć przynajmniej 3 i ma się oryginalne opakowanie.. Nie opłaca z oryginalnego opakowania przekładać gdzie indziej. 3msc w warunkach pokojowych dadzą spokojnie radę i nic nie powinno się z nimi stać.Nawet jeśli będą spakowane przez sklep. A co do sposobu zamówienia najlepszy moim zdaniem jest nr1 ale nie wiem po co płacić na poczcie aż w innym mieście no chyba że aż tak dygasz i chce ci się jeździć :freak2: A co do nr telefonu to musisz chyba podać jakiś aktywny nr bo wysyłają tam jakiś kod do odebrania paczki przynajmniej tak mi się wydaję <lol2>
 

APgrow

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
53
Buchów
0
albo schowaj nasiona w zimnym miejscu, najlepiej lodówka/stryszek mordo :crazy:
 

jarekfujarek

Member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
24
Buchów
0
Nasionka są pakowane różnie zazwyczaj od ilości ich brania z tego co widzę zazwyczaj trzeba wziąć przynajmniej 3 i ma się oryginalne opakowanie.. Nie opłaca z oryginalnego opakowania przekładać gdzie indziej. 3msc w warunkach pokojowych dadzą spokojnie radę i nic nie powinno się z nimi stać.Nawet jeśli będą spakowane przez sklep. A co do sposobu zamówienia najlepszy moim zdaniem jest nr1 ale nie wiem po co płacić na poczcie aż w innym mieście no chyba że aż tak dygasz i chce ci się jeździć :freak2: A co do nr telefonu to musisz chyba podać jakiś aktywny nr bo wysyłają tam jakiś kod do odebrania paczki przynajmniej tak mi się wydaję <lol2>

no wiesz, ostroznosci nigdy dosyc teoretycznie moge i u siebie ale duzo poczt jest na swiecie<peace> stres bardzo negatywnie wplywa na czlowieka a po co sobie dokladac i tak lekko nie ma :D no wlasnie nie kojarze, czy wysylaja na e-mail i telefon czy sam telefon. Po cos ten e-mail jest juz chwile nie zamawialem na paczkomat niczego to nie jestem w stanie powiedziec. Ale 3 miesiace w sam raz i tak jak kolega APgrow mowi chyba najlepiej w chlodnym zacienionym miejscu. Lodowka odpada bo nie chce umrozic a poza tym mam domownikow <lol2> ale jesli wytrzymaja w pokojowej temp to w oryginalnym opakowanku przetrzymam :D

jeszcze czekam na opinie dot. zamowienia czy ktos tak robil i czy wszystko dojdzie do seedshopu jak i do mnie :D bo juz korci zamowic zeby sie nacieszyc widokiem
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,197
Buchów
9,611
Odznaki
11
w chłodnym miejscu,np. lodówka ,mogą leżec latami

zamawiaj na paczkomat,podaj jakiś swój adres email i nr tel. sklepu w którym zamawiasz ..kod i nr.tel dostaniesz na meila a oni na tel. :) dla sklepów to nie problem
 
R

rastahause

Guest
w chłodnym miejscu,np. lodówka ,mogą leżec latami

zamawiaj na paczkomat,podaj jakiś swój adres email i nr tel. sklepu w którym zamawiasz ..kod i nr.tel dostaniesz na meila a oni na tel. :) dla sklepów to nie problem

Zamawiałeś już tak? bo nie powiem pomysł zacny :spalony:
 

jarekfujarek

Member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
24
Buchów
0
No wlasnie pomysl b. dobry :D nie pomyslalem o tym w sumie. Chociaz mi sie kojarzy, ze z samym e-mailem by dalo rade, ale na paczkomaty nie zamawialem juz kawal czasu, wiec nie wiem czy nie zmienili. Tylko trzeba w takim przypadku z seedem sie skontaktowac uprzednio. To by rozwiazywalo problem :harvest:

Jeszcze co innego slyszalem, mianowicie zagranicą jest mozliwe wykupic karte na jakis czas. Dziala to tak, ze kosztuje taka karta np. paredziesiat centow za dzien. Nie wiem jak dokladnie to mialoby dzialac, bo nie sprawdzalem tego ani nie zaglebialem sie, ale spoko pomysl. No i karty pre-paid z e-baya ale to juz w ogole konspiracja calkiem <rotfl> bo widze, ze sa np. z Izraela, Kazachstanu, ale tez np. Ukrainy :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,887
Odznaki
5
No i karty pre-paid z e-baya ale to juz w ogole konspiracja calkiem <rotfl> bo widze, ze sa np. z Izraela, Kazachstanu, ale tez np. Ukrainy :)

Konspiracja po ch**u skoro włączając ją na terenie Polski i tak łączy się z Polskimi nadajnikami. Po co się tak brandzlować zamawiając kilka pestek tak swoją drogą ?
 

jarekfujarek

Member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
24
Buchów
0
Konspiracja po ch**u skoro włączając ją na terenie Polski i tak łączy się z Polskimi nadajnikami. Po co się tak brandzlować zamawiając kilka pestek tak swoją drogą ?

Tak samo jak lacza sie i te ktore sa zarejestrowane na menela czyli wszyscy ktorzy tak robia to sie brandzluja :D. Ja sie z tego smialem bo dla mnie to przesada, ale nie wiem po co ta agresja slowna :D

Jak ktos tak podchodzi do tego tematu, ze zamowi na swoj adres oplaci swoja karta, to jego problem jak potem wejda do niego i w najlepszym przypadku zrobia balagan a w najgorszym wiadomo :D ale wtedy chociaz z reka na sercu moze przyznac ze sie nie brandzlowal. <rotfl> Manii przesladowczej nie mam, ale chyba idzie zrozumiec dlaczego o to pytam. Panstwo i tak nas rucha to po co sie dawac bardziej :D

edit: Cypress Hill dobry zespol :D
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,197
Buchów
9,611
Odznaki
11
Zamawiałeś już tak? bo nie powiem pomysł zacny :spalony:

tak właśnie robie

Chociaz mi sie kojarzy, ze z samym e-mailem by dalo rade,

pewnie tak bo kod i nr tel. dostajesz na meila więc w sumie to numer może być z głowy myśle..ale nie sprawdziłem

z tym numerem napisz do sklepu ale to powinien już byc standard ,wiadomo że teraz nr tel to jak pesel,w naszym hobby nieporządany ;)


tu na forum # już były osy ze sklepów i taki system funkcjonował,ich tel. Twój meil
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Jak nie chcesz podawac nr telefonu to zrob konto na paczkomaty.pl I przy rejestracji podaj fejkowy nr, wazne by email sie zgadzal. Jak paczka bedzie gotowa do odbioru to klikasz "pokaz kod" I po sprawie.
 

Taito

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
83
Buchów
0
Polecam zainteresować się takim czymś jak Paynetcard, czyli jednorazowa karta płatnicza, można ja kupić w sklepie i płacić nią jak normalna karta z banku. Nikt nie będzie miał twoich danych.
 

jarekfujarek

Member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
24
Buchów
0
Wielkie dzieki chlopaki, dalbym buchy ale zdaje sie ze jeszcze nie moge :D :(
Bardzo duzo dobrych pomyslow wyszlo w tym wątku kazdy jak widac lubi pokombinowac :D mozna by bylo je zebrac jakos na przyszlosc, ale tez trzeba sie modlic zeby i tego "nie naprawili" nasi włodarze :D

W ogole ciekawa sprawa... :D zakladalem jednorazowego e-maila na roznych pocztach. Czesc odpada ze wzgledu na nr tel ktory trzeba podac a na ktory najczesciej przyjdzie weryfikacja. Wiekszosc poczt nie dziala na torze - captcha wlasciwie sie blokuje a w rzeczywistosci wk***ia bo zamiast 3 obrazkow i wsio weryfikacja to laduje w nieskonczonosc kolejne albo zmienia to czego masz szukac :D na vpnie czesc tak samo, ale np na interii bylo bez problemu. Do czasu, az zamawiam i stwierdzilem, ze pasuje sprawdzic e-mail tak na wszelki wypadek, czy sie zgadza. Wpisuje dane i nic mysle no zle haslo, czy cos. Wszystkie kombinacje co moglem ew. blad zrobic przy rejestracji w nazwie z rozpedu (a mialem dane napisane na kartce) i nic. Robie nowe konto wszystko sprawdzam i zapisuje. OK, zarejestrowalo, ale wylogowalem sie i probuje zalogowac - dane nie zgadzaja sie :D nie mam pojecia czy to cos z interia, czy taka "ochrona" przed jakims zasypaniem poczty kontami, ale moze komus oszczedze klopotow :D koniec koncow nie zamowilem jeszcze
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
213
Buchów
0
a zamawiał ktoś na aplikacje np. 2nr?
Jak to działa? Niby numer ważny przez tydzień więc spokojnie nam wystarczy.
Ja zazwyczaj nasiona zamawiałem na adres ziomka co nie ma nic wspólnego z jaraniem i jak wpadną na kipisz do niego to mam wy***ane a on sie z nich moze posmiac hehe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół