nasiona marihuany

[HPS 100W] [0.15m2] [1x Dark Devil, 1x Super Skunk] [AF] Projekt Mikro HPS 6.0

Wyszukiwarka Forumowa:

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
UPDATE:


Witam! Mamy trzeci dzień od rozpoczęcia LST. Dark Devil stale się wyrywa, więc weszły druty mocowane do donicy i jest spokój. Super Skunk jest bardzo zbity, łodygę ma równie grubą co sąsiad, ale trudniej go jakoś sensownie ustawić drutami, odrosty są sztywniejsze. Warunki pozostały bez zmian (24*C, 75% wilgotności).

Przypomnę tylko, by nie sugerować się wskazaniami temperatury i wilgotności ze zdjęć, ponieważ po otwarciu boxa wartości te lecą w oczach i zwyczajnie nie mam czasu zrobić tak szybko zdjęć. Wartości jakie podaję, odczytuję w momencie otwarcia boxa.

Po zdjęciach powtórzyłem ostatni opisywany oprysk i podlałem każdą 150ml wody. Teraz już nie mam co za bardzo poprawiać, więc zostawię rośliny w spokoju, by się wyciągnęły trochę (w razie potrzeby nagnę któregoś liścia ewentualnie) i zobaczymy co z tego wyjdzie. :D Następny up za 3-4 dni.


18 dzień:










Pozdrawiam!
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Dzięki! Wilgotności na flo pilnuje atomowa moc hpsa :D Nigdy nie miałem problemów z wilgotnością - zazwyczaj w trzecim tygodniu flo - gdy już nie ma nawilżacza - wysypuję keramzyt i wystarcza. :sunny:
 
Ostatnia edycja:

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Siema matsuda. Wychył czasem nosa z tego mikro;) zapraszam do siebie. Pozdro i powodzenia.
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
UPDATE:


Witajcie! Nie było mnie parę dni, a w tym czasie panny były zdane na siebie. Wilgotność im mocno spadła, ale poza tym nic złego się nie stało i po podlaniu natychmiast odżyły. W sumie po 5 dniach nie były nawet specjalnie oklapnięte, bo przed wyjazdem dostały pić. :D

Trochę LST na mnie czekało po powrocie, bo niektóre odrosty wybrały wolność, ale jakoś udało się z tym poradzić. Dark już kwitnie, SS zaczyna.


23 dzień / 2 flo:










Pozdrawiam!
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
UPDATE:


Hej! Czas na szybki up, bo i też dużo się nie zmieniło, ale chcę mieć zdjęcia tego jak panny sobie rosną. Dark Devil zaczął kwitnąć na całego, natomiast Super Skunk trochę się wstydzi, dlatego proszę państwa o głośne oklaski dla niego - niech wreszcie rozkwita i niech dzieje się magia! :D

Warunki bez zmian, no poza lampą, która idzie w górę co 2 dni o jedno oczko łańcucha. Myślę, że za 2 tygodnie zmienię fotoperiod na 23/1, a jeśli warunki nie będą się zbyt drastycznie zmieniać (wyłączę całość - z wentylacją włącznie), to będę dodawał po godzinie w miarę ocieplania się klimatu. Katalizator wycięty, lodowce topnieją, czekamy na ciepło... <rotfl>


25 dzień / 4 flo:










Pozdrawiam!
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
UPDATE:


Witajcie! Dziś mijają 4 tygodnie, jak panny wyszły na świat. Dark Devil kwitnie i ma się dobrze, Super Skunk jest tydzień za nim, bo dopiero co pokazał, że jednak też mu się chce. Ma też jednak więcej odrostów i ogólnie więcej masy zielonej, dlatego jestem ciekawy co pokaże.

Lampa powędrowała trochę wyżej, wilgotność i temperatura bez zmian. Piją średnio 350ml wody co 2-3 dni i w sumie nie mam o czym więcej pisać. Zaglądam by uzupełnić wodę w nawilżaczu, ważę donice i - heja - do następnego razu.


28 dzień / 7 flo:














Pozdrawiam!
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
1000 buch leci pozdrawiam :bounce:
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
UPDATE:


Ahoj załogo! Minął ponad tydzień, więc czas na spóźniony, sobotni up! Od zeszłego poniedziałku panny znowu były pozostawione same sobie, ale są już prawie dorosłe i radzą sobie jakoś. :D Wodę w nawilżaczu ktoś uzupełniał, a pić dostały przez wyjazdem.

W zasadzie wilgotność stale utrzymuję powyżej 60%, piją po 500ml wody co 3-4 dzień i to na tyle w sumie. Lampa poszła trochę do góry, ale ogólnie warunki mniej więcej te same ciągle. Dark Devil ma 5 dobrze rokujących odrostów, Super Skunk ma ich 9. Oba już kwitną, choć SS jest dobry tydzień w tyle, ale nie ma na co narzekać.

Zauważyłem popalone końcówki liści - allmix ma moc! Bo poza dwoma podlaniami - i to 50% tego co zaleca bio bizz - nie lałem im nic. Ale tu też pełen luz - przynajmniej wiem, że głodne nie będą, a kolejne moje odwiedziny dopiero w niedzielę.

[MENTION=90588]Deus"[/MENTION] dzięki za tysięcznego buszka! Nie wiem skąd jesteś, ale tamtego wieczora odpaliłem swojego Boundless Tera i wysłałem w kosmos gęstego bucha pomyślności w twojej intencji! :D Amen(t)!


35 dzień / 14 flo:










Pozdrawiam!
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
9
Ładne krzaczki :)
Nie myślałeś, może o tym by zdjęcia robić w poziomie(masz prostokątnego boksa)? Będzie lepiej i więcej widać <peace>
A co do allmixa, ja podlałem tylko raz fishmixem i raz biogrowem 1ml/L i mi lekko końcówki się przejaśniły, i też po 2 podlaniach odstawiłem :D
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
[MENTION=67744]HmBless[/MENTION] dzięki! Już tak przywykłem do robienia fot do fotorelacji, że nie pomyślałem by robić je inaczej. :D Myślę, że ten ostatni raz w tym boksie damy tak radę!

Up z ogródka miał być wczoraj, ale słabo z czasem stoję, więc wybaczcie - pojawi się na dniach.


Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
UPDATE:


Good news, everyone! :D Po dłuższej przerwie czas na nieco spóźniony update z mikro ogródka. Pod moją nieobecność pannami zajmowała się zaufana osoba i... dała sobie radę! :yeahh:

Po powrocie usunąłem zbędne odrosty z dołu i suche liście. Końcówki liści jakby lekko popalone, mimo podlewania samą wodą o pH 6.2 - allmix nie ma litości. Dziewczyny dostały oprysk z calmagu i wodę z odrobiną bio blooma i top maxa. Teraz ponownie dostaną przez 2-3 podlania samą wodę (znowu mnie nie będzie).

Rośliny są małe, ale rosną mniej więcej na jednej wysokości, więc nie narzekam. Dark Devil delikatnie wybarwil kilka liści z tyłu, SS wypuścił kilkanaście małych odrostów, ogółem może być. Szału nie ma, ale narzekać też nie ma na co.


42 dzień / 21 flo:










Pozdrawiam!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół