nasiona marihuany

[200W CFL] [1m2] [WW fem od Dutch Passion] [coco] [canna]

Wyszukiwarka Forumowa:

chefthecuisine

New member
Rejestracja
Lut 9, 2019
Postów
4
Buchów
0
Witam wszystkich, mój pierwszy post na forum rozpoczyna fotorelacje:

Feminized White Widow x2 od Dutch Passion

Narzędzia
-zbiornik do napowietrzania wody (zwykły baniaczek)
-spryskiwacz
-pipeta plus płyn do mierzenia pH
-nawozy podstawowe od CANNA
-drut do powieszania lamp oraz wiatraka mieszającego
-na chwile obecną 200W CFL na weg
-szafa (białe ściany)

(17.01 ziarna lądują w nawilżonym obficie wodą podłożu 95% kokos 5%keramzyt)

(20.01 wychodzą na powierzchnię) przesadzam dziewczynki do donic przejsciowych o poj. 2L
od tej pory dostają dolistnie oraz do korzenia rizhotonic i A+B coco, podlewam dosyc często kokos jest cały czas mokry, jedna z nich o im AVE dostaje mikoryze w wodzie pod korzen i doslitnie

(31.01) zdjęcia
od około 13 dnia życia druga słabsza, mniejsza dziewczynka dostaje mikoryze dolistnie i na powierzchnie, traci liście wiatrakowe, przesadzam z obie w docelowe donice zrobione z przepisu forumowiczów
(z folii kubełkowej) podłoże jest wilgotne ale lekkie i dobrze napowietrzone, nie ubijam kokosa mam wrażenie ze roslinki lewitują w powietrzu

plus na doczepkę z ziarna prosto pod cienką warstwę kokosa:

AF Girl Scout cookies x1 od Fast Buds (gratis)
AF Think Difrent x1 od Dutch Passion
AF White Widow x Xtreme x1 od Bulk feminized

(02.02 ziarna lądują w nawilżonym podłożu z nawozami rizhotonic, A+B coco od CANNA

pH wody jaką leje to 5,0-6,5
wypływ to 6,5-7,5

Panny są silne i zdrowe. Nasionka od DP wyskakują bardzo szybko przepadam za tym bankiem, OUT juz trzy razy w życiu IN po raz pierwszy. Będę wdzięczny za wszelkie komentarze.

---------- Post Zaktualizowany 21:35 ---------- Data pierwszego postu 21:26 ----------

31.01


---------- Post Zaktualizowany 21:36 ---------- Data pierwszego postu 21:35 ----------

31.01 imię AVE


---------- Post Zaktualizowany 21:37 ---------- Data pierwszego postu 21:36 ----------



---------- Post Zaktualizowany 21:43 ---------- Data pierwszego postu 21:37 ----------

09.02 edit


---------- Post Zaktualizowany 21:45 ---------- Data pierwszego postu 21:43 ----------

09.02 Ave (większa dziewczynka) bez przycinania, większe liście doginam oraz zwijam za pomocą drutów kwiaciarskich


---------- Post Zaktualizowany 21:47 ---------- Data pierwszego postu 21:45 ----------

09.02 Ave cd.


---------- Post Zaktualizowany 21:49 ---------- Data pierwszego postu 21:47 ----------

09.02 mniejsza rówieśniczka, bez wiatraków oraz kolejnego piętra




---------- Post Zaktualizowany 21:52 ---------- Data pierwszego postu 21:49 ----------

automaty, kiełki równo ruszyły, ale DP goni najbardziej.
Planuje za 10 dni kolejne info i foty/


---------- Post Zaktualizowany 21:57 ---------- Data pierwszego postu 21:52 ----------

 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Na flo nie będzie za mało światła ?
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
dodawaj duże fotki,,czy nie lepiej wygląda? :pr:
 

chefthecuisine

New member
Rejestracja
Lut 9, 2019
Postów
4
Buchów
0
Zgadzam się. Na flo wymienie na inna barwę i założe dwie po 200W, polubiłem się CFL stosuje je przed Outem zawsze.. Może skręcę coś z COB, ale mam mieszane uczucia.

Plan był taki żeby wyprowadzić tę z najlepszymi genami i klonować na OUT. ale tak sie pięknie krzaczą że postanowiłem podoginać je w domu. W imie nauki!!
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Emmm... mikoryza dolistnie?
 

chefthecuisine

New member
Rejestracja
Lut 9, 2019
Postów
4
Buchów
0
23 dni od włożenia do podłoża, duże zdjęcie większej dziewczynki


---------- Post Zaktualizowany 22:32 ---------- Data pierwszego postu 22:28 ----------

Emmm... mikoryza dolistnie?


Tak zapodałem również od góry, jak sie niektóre po wykiełkowaniu wyciągnąć lubią osypujesz je podłożem, system korzeniowy tworzy sie również tuż pod powierzchnią, stąd to wsparcie dla tej słabszej - od góry.

---------- Post Zaktualizowany 22:39 ---------- Data pierwszego postu 22:32 ----------

mniejsza siostra


po tym zabiegu ruszyła momentalnie + obniżyłem nieco pH roztworu do podlewania właśnie dla niej.
załuje że jak przesadzałem z glinianych donic 2L do donic domowej roboty z f. kubełkowej nie zrobiłem zdjęć. Rizhotonic czyni cuda!!
Korzenie były tak rozwiniętę że tzrymały się scian donicy, tej glinianej jak klej. Musiałem tłuc donice młotkiem.

---------- Post Zaktualizowany 22:46 ---------- Data pierwszego postu 22:39 ----------



tak to wygląda, prowizora jeszcze bez filtra. Nawilżam kiedy zaglądam - światło 23/1
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół