nasiona marihuany

Popalona? Pomocy!!

Wyszukiwarka Forumowa:

20Greenboy18

Active member
Rejestracja
Paź 20, 2018
Postów
37
Buchów
0
Witam wstawie kilka zdj moich roslin, popalily sie od nawozow czy od zabliskiego zwiatla?
Nawozy poszly canna terra flores oraz canna pk 13/14 szly po pol dawki zaleconego przez producenta co drugiw podlasnie, ostatnie podlanie poszlo wedlug sugestii prosuxenta.











 

Cienki

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
83
Buchów
0
przejedzona. mam wlasnie podobny problem :D
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Ale o uregulowanym pH? Możesz przelać roślinę wodą o właściwym pH w objętości 2-3 krotności pojemności donicy.
 

20Greenboy18

Active member
Rejestracja
Paź 20, 2018
Postów
37
Buchów
0
Ale o uregulowanym pH? Możesz przelać roślinę wodą o właściwym pH w objętości 2-3 krotności pojemności donicy.

Lede wode z tesco wiec ph ma prawidlowe. Czyli jak doniczke mam 12l to wlac tam 36l naraz? I to nad jakims wiadrem no nie? Nie przeleje jej? Ile czasu roslina dochodzi do sb pp takim plukaniu?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Lede wode z tesco wiec ph ma prawidlowe. Czyli jak doniczke mam 12l to wlac tam 36l naraz? I to nad jakims wiadrem no nie? Nie przeleje jej? Ile czasu roslina dochodzi do sb pp takim plukaniu?

- skąd wiesz, że woda z tesco ma prawidłowe ph?
- 12l x 3 = 36l .. musiałem na kartce w słupku policzyć, ale zgadza się
- czemu nad wiadrem, *** na podłogę
- chyba o to chodzi, żeby przelać ziemię, aby wypłukać nawozy
- roslinie nic się nie stanie, nie bedzie musiała dochodzić do siebie
 

20Greenboy18

Active member
Rejestracja
Paź 20, 2018
Postów
37
Buchów
0
- skąd wiesz, że woda z tesco ma prawidłowe ph?
- 12l x 3 = 36l .. musiałem na kartce w słupku policzyć, ale zgadza się
- czemu nad wiadrem, *** na podłogę
- chyba o to chodzi, żeby przelać ziemię, aby wypłukać nawozy
- roslinie nic się nie stanie, nie bedzie musiała dochodzić do siebie
Mimo mnostwa uszczypliwosci, dziekuje bardzi za pomoc. Pare razy sprawdzalem i zgadzalo sie z pewna tabelka na forum dotyczaca wod angielskich. Myslisz ze np z innej parti woda tescowa moze juz miec inne ph? To nie ironia to normalne pytanie, raczkuje w tym ziomus :p
 

APgrow

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
53
Buchów
0
Mimo mnostwa uszczypliwosci, dziekuje bardzi za pomoc. Pare razy sprawdzalem i zgadzalo sie z pewna tabelka na forum dotyczaca wod angielskich. Myslisz ze np z innej parti woda tescowa moze juz miec inne ph? To nie ironia to normalne pytanie, raczkuje w tym ziomus :p

w wodach sklepowych (może nie wszystkich) co dostawe to ph inne, radze uważać
po prostu inne ujęcia wody, masz wszystko z tyłu etykiety , np. Ujecie XX 1 , Ujęcie XX 2 i ta woda z "2" będzie miała już inne ph...
 

20Greenboy18

Active member
Rejestracja
Paź 20, 2018
Postów
37
Buchów
0
w wodach sklepowych (może nie wszystkich) co dostawe to ph inne, radze uważać
po prostu inne ujęcia wody, masz wszystko z tyłu etykiety , np. Ujecie XX 1 , Ujęcie XX 2 i ta woda z "2" będzie miała już inne ph...

Ok dziekuje bardzo,
Jak juz wyplukam roslinki to po jakin czasie je znowu podlac sama woda?3dni czy dluzej?

Ps. Kiedy znow dodawac nawozy?
Pk13/14 canna
Canna boost
Canna terra flores
Wszystkiego zaczac znowu od 1/4 zalecanej dawki co drugie podlewanie?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
1. Aż przeschnie trochę medium, bo chyba, że chcesz przelać roślinę to lej kiedy chcesz, ale metoda ważenia donicy jest przydatna.

2. Z nawozami na razie zbastuj, możesz lać 1/4 dawki, ale jak się powstrzymasz jakiś czas to powinno wyjść im na dobre. No chyba, że chcesz popalić, to lej od razu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół