nasiona marihuany

Praca w NL

Wyszukiwarka Forumowa:

jarekfujarek

Member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
24
Buchów
0
Nie mialem pomyslu, czy to do kanciapy czy moze tutaj ;) ale skoro jest to kategoria Holandia to zapytam. Pewnie wielu z was przerabialo ten temat w zyciu (bylo albo jest np. na stałe juz zagranica). Jaka prace byscie polecali w Holandii? ;) planuje dorobic sobie w zblizajacym sie okresie na 2-3 miechy. Nie jest to duzo i roznie biura pracy chyba do tego podchodza, ale mysle ze nie byloby chyba duzych problemow ze znalezieniem na taki okres? Z dogadaniem sie nie byloby problemu raczej, ale nie po holendersku. Co polecacie na pierwsza robote zeby sobie troche dorobic przed wakacjami w PL? ;) na czym sie skuliscie i ogolnie w jakich branzach odradzacie a jakie sa OK? ;)

prosze o wyrozumialosc
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Jezeli nie masz skonczonych 23 lat to beda Cie przycinac na stawce.

Poszukaj jakiejs pickerki, unikaj szklarni. Patrzylem ostatnio to calkiem niezle placa za trybowanie krowich zadow.
 
L

Lord of Old School

Guest
Polecam odwiedzić lub napisać e-maila lub zadzwonić do jakiejś agencji pracy, tylko uważaj 85 procent to oszuści.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Poszukaj jakiejs pickerki, unikaj szklarni. Patrzylem ostatnio to calkiem niezle placa za trybowanie krowich zadow.

Wolałbyś się bawić mięsem aniżeli zbierać roślinki w szklarni ? :D
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Wolalbym jezdzic BT po magazynie, niz zapie****ac w szklarni. Do tego miecha to trzeba miec skill, byle kto nie wytrybuje dobrze zadu. :sunny:
 

jarekfujarek

Member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
24
Buchów
0
Nie mam ukonczonych, ale szczerze czy przytnie mi kase biuro pracy, czy jakis spec z Polski mnie wezmie na bezplatny okres probny, to juz wole byc wydymany z mydlem jak bez :freak: nie no zdaje sobie sprawe, jak to jest z praca przez agencje ale na wlasna reke nie ma szans bo nie mam nikogo znajomego tam. Jednak przerabialem prace u nas i cudow nie ma w moich stronach, tym bardziej przez zime jak nie ma sezonu. (przekoczowałem od grudnia w domu :pl:)

Pickerka - masz na mysli order picking cos jak nasz Amazon? Ogolnie magazyny?
Trybowanie zadu czyli robienie wokol byczkow czy o masarnie bo nie zajarzylem <rotfl>
Znajomi byli na sortowni i mowili ze jako tako, nie ciezko nie latwo kasy wpadlo cos. Inni na roslinkach sie zniechecili bo w sezonie byli i duzo pracy kucajacej i schylania (wokol tui czy czegos tam)
Ma ktos jakis pomysl jeszcze i jak sie zabezpieczyc przed wydymaniem przez agencje? :freak:
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Jak nie masz 23 lat, to odpuść NL I celuj w DE.
Na magazynie jesteś wstanie zarobić ok 13e na godzinę.
Umowa przeważnie na 130h, ale wyrabiasz pełen etat, reszta siana trafia na tzw zeitkonto, z którego w zależności od firmy będziesz miał wyplacone.
 

jarekfujarek

Member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
24
Buchów
0
Kolego Football Manager, napisalem, ze nie jestem pewny co do tego gdzie mialby byc temat. Mysle ze nie ma co sie przyczepiac na sile w tej kwestii ;) skoro tu wisi to moze jednak trafilem, a jak nie to mozna zawsze przeniesc.

Spor, jak w takim razie z jezykiem? Ucze sie niemieckiego ale nie tak, zeby sie dogadac na sensownym poziomie. Angielski wystarczy? No i agencja pracy czy cos innego i jak tak to gdzie polecasz? :) dzieki bardzo za odpowiedz
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Nie czytałem wszystkiego ale omijać z daleka szklarnie same obozy pracy, a Polak szef za granicą to największa k...a .
Znalazłem sam na własna rękę przy wykończeniach i było extra jakość pracy towarzystwo i kasa .

jarekfujarek lepiej gadać po angielsku pomarańcze nie lubią szwabów i ich języka, przynajmniej ja na takich trafiłem w szklarniach .
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Kolego Football Manager, napisalem, ze nie jestem pewny co do tego gdzie mialby byc temat. Mysle ze nie ma co sie przyczepiac na sile w tej kwestii ;) skoro tu wisi to moze jednak trafilem, a jak nie to mozna zawsze przeniesc.

Spor, jak w takim razie z jezykiem? Ucze sie niemieckiego ale nie tak, zeby sie dogadac na sensownym poziomie. Angielski wystarczy? No i agencja pracy czy cos innego i jak tak to gdzie polecasz? :) dzieki bardzo za odpowiedz

Szukaj firm przy granicy z Polską... Na pewno coś znajdziesz, sporo tego. Co do języka, w większości firm przy granicy z Polską są polscy "opiekunowie" liderzy teamów itd.. Angielski na pewno się przyda.
 

jarekfujarek

Member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
24
Buchów
0
Haha coz ja sciana wschodnia Polski wiec odleglosc poza transportem i czasem nie gra takiej roli bo i tak nie wroce na przerwie w rodzinne storny <joint> maja sens w ogole takie wyjazdy chwilowe 1-3 miesiace? jak na to patrza i czy chetnie na takie cos przystaja pracodawcy?

Niestety o Polakach zagranicą duzo sie slyszy. Duzo z nas jest w porzadku ale niektorym odbija szajba troche wladzy i coz :D ale u nas w kraju przeciez to samo tylko miejsce inne.

Szklarnie odpadaja a sektor rolniczy i budowlanka tez raczej troche stoi pewnie, wiec co? Magazyn?
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Haha coz ja sciana wschodnia Polski wiec odleglosc poza transportem i czasem nie gra takiej roli bo i tak nie wroce na przerwie w rodzinne storny <joint> maja sens w ogole takie wyjazdy chwilowe 1-3 miesiace? jak na to patrza i czy chetnie na takie cos przystaja pracodawcy?

Niestety o Polakach zagranicą duzo sie slyszy. Duzo z nas jest w porzadku ale niektorym odbija szajba troche wladzy i coz :D ale u nas w kraju przeciez to samo tylko miejsce inne.

Szklarnie odpadaja a sektor rolniczy i budowlanka tez raczej troche stoi pewnie, wiec co? Magazyn?

Władza zawsze przyciąga osobowości patologiczne .
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
2008 r polazlem do agencji pracy filia w Polsce a po tygodniu bez znajomości języka bylem już w Holandii.
Pracowałem w dwóch fabrykach i jednym magazynie.
Nawet powiem Ci jaka to była agencja :p
Otto czy jakoś tak wiem chu**we opinie były na ich temat, ale ja jakoś nie narzekałem bo chciałem pracować i żadnej pracy się nie bałem.
-Składanie nawigacji TomTom
-składanie rowerów Gazzela
-pakowanie ciuchów (już nie pamiętam jakiej firmy)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół