nasiona marihuany

Zapach topow

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Siema, roślinom zostało miesiąc może trochę dłużej i pytanie brzmi czemu topy pachną wilgocią, temperatura 25-27 stopni A wilgotność w granicach 50%. Ogólnie pachną typowo skunem lecz bardzo mocno czuć wilgoć, jak by pranie leżało mokre zbyt długo jeśli ktoś wie o jaki zapach mi chodz, wspomnę że żadnej pleśni nie ma.
Kolejne pytanie, jedna z roślin piła 2l-3l co tydzień teraz pije ledwo 1l.
Mimo że doniczka jest lekka woda przelatuje po sekundzie na spód doniczki.
Dzięki !

Ps: sprzęt to hps 250w, wyciąg 220m3 i filtr 350m3



A tak to wygląda.
20190206_175227~0.jpg
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Siema, roślinom zostało miesiąc może trochę dłużej i pytanie brzmi czemu topy pachną wilgocią, temperatura 25-27 stopni A wilgotność w granicach 50%. Ogólnie pachną typowo skunem lecz bardzo mocno czuć wilgoć, jak by pranie leżało mokre zbyt długo jeśli ktoś wie o jaki zapach mi chodz, wspomnę że żadnej pleśni nie ma.
Kolejne pytanie, jedna z roślin piła 2l-3l co tydzień teraz pije ledwo 1l.
Mimo że doniczka jest lekka woda przelatuje po sekundzie na spód doniczki.
Dzięki !

Ps: sprzęt to hps 250w, wyciąg 220m3 i filtr 350m3



A tak to wygląda.
20190206_175227~0.jpg

Co do tej doniczki co przelatuje woda, mi się wydaje że albo przesuszona albo zalana.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Donica nie może być zalana bo jest lekka, lżejsza niż zwykle po podlewaniu. Roślina nie pokazuje że ma za sucho bądź mokro. A ktoś może powiedzieć o co chodzi z tym zapachem.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Donica nie może być zalana bo jest lekka, lżejsza niż zwykle po podlewaniu. Roślina nie pokazuje że ma za sucho bądź mokro. A ktoś może powiedzieć o co chodzi z tym zapachem.

Zapach jak zapach, niektóre rośliny po prostu śmierdzą jak moje nogi, te szczególnie wielbię.

Woda przelatuje bo przesuszyłeś medium, podlewaj małymi porcjami bardzo powoli, niech się wszystko wchłonie i wtedy następna porcyjka.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Jak chcesz znac zapach rosliny, to pomacaj bobka i powachaj palce. Przykladanie nosa do rosnacego krzaka rzadko kiedy ma sens.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Podlewanie porcjami sprawdzi się przy następnym podaniu. A co do zapachu to pachnie inaczej po dotknieciu palcami no i strasznie się lepi mimo że po odtworzeniu boxa takie uderzenie zapachem wilgoci.
 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Bryla korzeniowa pewnie jest mocno zbita i poprostu woda splywa bokami doniczki. Sprobuj podlac od spodu tzn do podstawki.. To napewno pomoze.
Co do wilgoci moze sprobuj ja troche zmiejszyc.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół