nasiona marihuany

[LED 45W] Smoke Kebsowy PCBOXIK - 2x ROyal Dwarf Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Wielkie dzięki, prawdopodobnie skorzystam :) na razie problem dotknął zmienionych chorobowo liści i sie zatrzymało, roślina rozwija się dalej. Zobaczymy. Następny up zrobię w niedzielę i już tak będę się trzymał. Pozdro !
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
UPDATE

Cześć !

U mnie po staremu, nic ciekawego się nie dzieje. Dziewczyny sobie powoli rosną, lewa nadal swoim tempem. Na prawej nie zauważyłem więcej przebarwień.

Więc zdjęcia, nie ma co ględzić.

Prawa, dzień 20, flo 4

Liczę prawej flo od 16 dnia życia. Nie wiedziałem od kiedy liczyć więc zacząłem gdy pojawiły się pierwsze słupki. Dziękuję kolegom, którzy podpowiedzieli mi od kidy liczyć flo. W sumie jeden ch*j od kiedy będę liczył to tylko dla porządku fotorelacji <shiza>.

Przebarwienia ustąpiły, zamieniłem odstaną, przygotowaną kranówkę na Oazę z biedronki. Nie dostała kszty nawozu i taki stan rzeczy chciałbym utrzymać jak najdłużej.

Na ten moment widzę 5 głównych szczytów, które lecą w stronę żarówek.




Jak się dobrze przypatrzyć to można zobaczyć białe słupki już na szczytach. Mam nadzieję, że już niedługo będę obserwować jak wiążą się kwaituszki :jaraczz:











Lewa, dzień 18, weg

No i moja gwiazda. Trochę mi gra na nerwach, że tak odstaje od tylko o dwa dni starszej siostry.
Za karę przyglebiłem ją dzisiaj mocniej aby doświetlić te małe szczyciki, które tam wychodzą.
No nic, zobaczymy...






I na glebę z nią bo już za bardzo cwaniakuje. Może nie powinienem jej męczyć skoro tak powoli rośnie... je**ć.




I jeszcze razem w boxiku :)



Trochę mam teraz utrudniony dostęp do boxa bo stoi w dużej szafce narożnej ale przynajmniej nie zaglądam tam co godzinę :D
Niestety musiałem odwiedzić diliana bo skończyło mi się jaranie własne... No nic, wziąłem piąteczkę, z moją częstotliwością i ilością myślę, że będę go musiał odwiedzić maxymalnie jeszcze raz :lol3:

Całkiem nie najgorsze topki, słabo otrymowane, czuć, że nie są pierwszej świeżości ale lepszy pięcio gramowy rydz niż nic :bounce:

Wasze zdrowie!





Przepraszam za ewentualną nieskładność :spalony: Później przeczytam jeszcze raz :D

Pozdrawiam i do zobaczenia za tydzień !
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
UPDATE

Dzień dobry witam Państwa ! Lubię trochę szaleństwa i trochę po***aństwa !

W tym tygodniu robię Up'a już dzisiaj ponieważ cały weekend pracujący i nie wiem jak to będzie :(

Sytuacja w moim boxie wydaję mi się bardzo dobra. O dziwo jestem w miarę z siebie zadowolony.
Na Prawej nie widać więcej przebarwień natomiast Lewa w końcu ruszyła i wzrostem dogoniła Prawą ! Jestem trochę zdziwiony, szapoba dla tej Pani !
Kupiłem Biobizz Bio-Bloom ponieważ stwierdziłem, że burza kwiatów to *****e gówno.
Dziewczyny zostały podlane dwa razy roztworem z biobloomem najpierw 2ml/1litr wody a drugi raz 4ml/1litr wody ponieważ prawa pobladła bardziej niż ja po wiaderku. Na ten moment sytuacja wydaje się opanowana i prawdopodobnie kolejne podlanie to sama woda.

Lecimy z roślinkami !


Prawa, dzień 26, 10 dzień FLO

Więc tak jak wspominałem, brak nowych przebarwień, trochę zgłodniała. Udało mi się ją wytrenować na 7 szczytów, nie wali już w górę więc chyba taka już zostanie i teraz będzie iść w kwiaty. Nie znam się więc mogę pier***ić głupoty ale chyba wyjątkowo mam rację.

Zdjęcia !












Lewa, dzień 24, 4 dzień FLO

Tak jak wspominałem ruszyła z buta ! Wzrostem dorównała prawej i zaczęła kwitnąć.
Nie ma przebarwień oraz nie przygłodziłem jej więc wygląda na to, że wyjdzie na prowadzenie :D
Udało mi się wytrenować ją na 6 szczytów i tak już chyba zostanie. Wydaje mi się, że może jeszcze trochę pocisnąć do góry ale chyba niewiele.

Zdjęcia !



Właściwie okazało się, że mam tylko jedno :D

Ale tutaj jeszcze razem w boksiku :)



Już niedługo powiąże kwiatuszki i myślę, że fajnie będą siostrzyczki wyglądać :)

Dobra a teraz tak. Przy okazji Up'a chciałbym podziękować wam chłopaki za pomoc odnośnie waporyzatora. Szczególnie [MENTION=35010]Zulisco[/MENTION], Twoje rady chyba najbardziej mnie przekonały :D Zakupiłem VapCap'a i powiem wam tak. Na początku trochę źle jarałem i mnie nie kopało. Ale w końcu jak za***ałem takiego bucha jak trzeba to myślałem, że na plecy się przewrócę :D Fazka faktycznie nieco mniej muląca ale po przygodzie padłem za to :D Ogólnie ogromne zdziwienie jeśli chodzi o smak. Ma w sobie coś charakterystycznego co nie przypomina mi zioła i głównie jest to też w zapachu przewapowanego już zioła ale bukiet smakowy samego weedu jest na prawdę mega ! Zdziwiłem się, nie myślałem, że aż taka różnica w smaku będzie.

Szczerze to myślałem, że paczka przyjdzie po weekendzie, zamówiłem w czwartek po południu a dzisiaj już była. Także dzięki [MENTION=85273]VapeFully[/MENTION] za ekspresową przesyłkę. Wasza firma w Polsce działa na prawdę super. Chyba jedyne nad czym możecie popracować to estetyka pakowania paczek :sunny:

Więc dzisiejszy wieczór sponsoruje firma VapeFully w kolaboracji z firmą PlayStation ! Gratulujemy i do zobaczenia w przyszłym tygodniu !

 
Ostatnia edycja:

Mr. kasztan

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
123
Buchów
0
Ładnie rosną roślinki <coolpalacz>
Moim pierwszym vapo też był VapCap , zdziwienie ogromne jak smaczne może być zioło !!!
Już nie wrócę do tradycyjnych form palenia <wodna>
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Ha! A nie mówiłem?! :p

Jeszcze z tydzień/dwa i dojdziesz do wprawy, nauczysz się jak odpowiednio nagrzewać i jak operować sprzęgłem, żeby schodziły porządne hity.


*post pisany w między jednym, a drugim buchem*
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
UPDATE - JESIEŃ ŚREDNIOWIECZA

Zastanawiałem się czy w ogole robić tego UP'a bo to co się od***ało w moim boxie to wstyd pokazywać.
Postaram się trochę usprawiedliwić ale jeśli jest jakaś nagroda na growrera roku bądź karny ku**s za chujową uprawę to chętnie przyjmę.

Prawa, dzień 33, 17 dzień FLO

Więc tak, prawa zaczęła żółknąc więc reagowałem nawozami, wygląda na to, że żółknięcie na razie ustąpiło.
Można zaobserwować, że szczyty zaczynają się szronić.
Podlewam BioBloom 5ml/1l wody + Dolewałem trochę biohumusa do roztworu, około nakrętkę na litr wody.








Lewa, dzień 31, 11 dzień FLO

Ta z kolei wydawała się OK, dostawała trochę mniej nawozów i wyglądało, że nie pójdzie w ślady starszej siostry.
Mniej więcej od środy ruszyła z buta z żółknięciem i tak to teraz wygląda. Dosłownie w 3 dni stało się to co teraz widać. No i dodatkowo widać końcówki już się przypaliły chyba od nawozów :D Nie wiem już sam...







I razem tak to wygląda:





No nic, aby dotrwać do końca tego grow, mam nadzieję, że 20g zdejmę ponieważ mimo wszystko widać pare fajnych szczytów i chyba na razie sytuacja opanowana.
Wnioski jakie wyciągnąłem na kolejne grow:
- uprawa bez nawozów to chu*nia.
- uprawa bez mierzenia PH to chu*nia, nawet przy organicznych nawozach.
- uprawa bez mikoryzy to chu*nia.

Na przyszłe grow obiecuję poprawę ale na razie trzeba ten dociągnąć do końca.

Trzymajcie kciuki, słowa pocieszenia mile widziane :D

Miłego weekendu !
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Kurde 5ml na 1l na flo wydaje mi się że przesadzasz ale to ewidentny brak azotu na moje laikowe oko. Serce mi się kraja jak na to patrzę bardzo ci kibicowałem i mam nadzieje że wszystko wróci do normy po takim koktajlu trzymam kciuki
 
O

OdcieńZieleni

Guest
- uprawa bez mierzenia PH to chu*nia, nawet przy organicznych nawozach.

No tak to wygląda, jakby się ph po***ało, niemniej powodzenia
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
A kup kropelkowy i zrób roztwór z ph- 6.5-7ph i lej nawozy ja tak robie i nie mam problemów z ph. Pamiętaj że jak masz problemy z ph to najgorsze co możesz zrobić to więcej nawozów lać
 

micha85

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2019
Postów
88
Buchów
0
A kup kropelkowy i zrób roztwór z ph- 6.5-7ph i lej nawozy ja tak robie i nie mam problemów z ph. Pamiętaj że jak masz problemy z ph to najgorsze co możesz zrobić to więcej nawozów lać

Ph reguluje sie po dodaniu nawozow, nie przed
 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
Witam
Rada na przyszłość to zakup mikoryzę i dolomit jeśli chcesz organiczne ziele przy uprawie w pc do tego po małym pudełeczku sraki nietoperza , popiołu z palm i buteleczka bio grow na wega jeśli jest potrzeba ale przy dobrej organicznej ziemi zbędna
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
UPDATE

Witojcie !

Największy kryzys chyba powoli przemija... Rośliny dostają czystą wodę tym razem już o odpowiednim PH i nie widzę żeby ich destrukcja jakoś tragicznie się pogarszała ale wiadomo pożoga, która miała miejsce już się nie cofnie. PH wypływu na poziomie 6,6 więc również jest OK. Kolejne podlanie chcę już zrobić z maleńką dawką BioBloom'a. Problem mam ze szczytami, które rosną centralnie pod żarówą, oprócz tego, że trochę je nagiąłem to już nic z tym nie poradzę.


Prawa, dzień 40, 24 dzień FLO

Prawa, ma dużo ładniejsze topki no ale wiadomo, też jest w dalszym stadium kwitnienia. Widzę, że będzie z niej więcej jarania ale nie mówię głośno bo lewą już raz spisałem na straty.







Lewa, Dzień 38, 18 dzień FLO

Lewa bardziej zmarniała ale też dostała większy wpie****.



I rodzinne zdjęcie.




Jakoś kiepsko mi fotki dzisiaj wychodziły, chyba trzeba by je wyciągnąć z boxa. Może następnym razem... Żeby nie było tak smutno dorzucam parę fotek, które nieco bardziej cieszą oko :)









To na tyle ode mnie dzisiaj. Wielkie dzięki chłopaki, wasze podpowiedzi, wskazóki czy to tutaj czy na SB są one nieocenione.

Pozdro !
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Nie wiem jak [MENTION=70784]JIRO[/MENTION] itd sciagali z takich boxów po 30-40g...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół