nasiona marihuany

[LED 45W] Smoke Kebsowy PCBOXIK - 2x ROyal Dwarf Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
@Hodor Hodor
---------- Post Zaktualizowany 12:19 ---------- Data pierwszego postu 12:17 ----------

1)Lst chamskie.Rosliny nie podlane można naprawdę wyginać i przeplatać jak się chce..Nawet jak pęknie łodyga przy naginaniu to wyjdzie na +(HSTsupercropping)
2)Kosa na raty!!! To jest mega za***ista metoda...Wilgotność za duża na zaawansowanym flo? ciachasz dwa tłuste topy a reszta sobie dalej puchnie i dzięki wycince ma po pierwsze przewiew a po drugie więcej światła do nich dociera.Ja tak potrafiłem kosić na 3 etapy..na koniec ciąłem te popcorny które mi potrafiły dać dodatkową 5kę
3)Nadgorliwość najgorsza(wiem z doświadczenia) zaglądanie do boksa 5 razy dziennie,jakieś niepotrzebne przenawożenia( ludzie myślą,że jak do***ią jakiejś chemii więcej to urośnie jak ta w "Straszny film 2".A jak przenawozisz,później robisz flush,znowu nie dasz po flushu odpocząć korzeniom tylko się leje znowu papu na tą nie dokońca wyschniętą ziemię to później plamy na liściach i coraz większe kombinacje.
4)Trzeba mieć rękę do tego.Nie to żebym tutaj sobie jakoś wlewał czy coś Ale juz za małolata matka prosiła mnie żebym przesadził jej kwiaty bo twierdziłą,że po podlaniu przeze mnie rosną od razu lepiej może coś w tym jest...
5)Czytać!!!Cała wiedza ludzkości łącznie z tą o konopiach jest dostępna w necie wystarczy z niej skorzystać.Ja czytałem chętnie i oglądałem fotorelacje bo to najlepsza zajawka w życiu nie trzeba się do tego zmuszać.
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
[MENTION=70784]JIRO[/MENTION] Dzięki za odpowiedź ! Myślę, że Twoje rady są bardzo cenne. Nie robię dzisiaj kompletnego Upa ponieważ czasu niestety mało a i wątpię aby ktoś chciał oglądać przesuszone, powykrzywiane badyle :D Padł mi wiatrak mieszający i dostały dodatkowy wpie****, wysychają już nawet listki przytopowe :D Ponaginałem roślinkę tak aby światło z żarówek i nak***iało wprost na topy aby się nie smaliły tak. Dodatkowo wykręciłem chwilowo (do czasu naprawy wiatraczka) Jedną żarówkę bo na prawdę topki na tym cierpiały.

Na święta bardzo chciałbym do rodzinki pojechać z własnym paleniem więc prawdopodobnie prawą albo zetnę całą albo 3-4 mniejsze topy a te na prawdę tłuste (są takie chyba dwa) zostawię aby jeszcze dojrzały w całości. Czy ścinać całą czy na raty proszę o pomoc a zamiast kompletnego upa załączam poniżej fotkę trichomów z dzisiaj czyli 51 dnia życia i 35 dnia kwitnienia. W większości mleczne, pojawiają się bursztyny co sądzicie ?










Lewa jeszcze na pewno daleko, zostaje spokojnie w boxie i ścinka dopiero jak wrócę po świętach. Nie będzie mnie tydzień ale gdzieś tam pomiędzy tym tygodniem kobieta będzie w domu to jedynie podleje ją.

Natomiast was proszę o radę co do ścinki prawej. Fotki trichomków właśnie tej.

Pozdro !
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Wrzucaj foty, przez te 20 dni chyba coś popuchło? :D
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Forum nie działało, miałem nadzieje, że już nie będzie :D w weekend postaram się coś tam wrzucić :)
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Czołem, szybki UPIK.
Przyznaję, że rośliny zaniedbałem, nie jestem zadowolony z tego grow no ale coś tam zapalić będzie.

PRAWA DZIEŃ 63, 47 DZIEŃ FLO

Coś tam spuchło, cała żółta bo ani nawozów ani mieszającego i trochę się smali. Niektóre topki nawet fajne o dziwo. Niestety mało zbite.
Miałem ścinać przed świętami ale decyzja zapadła, że zostaje jeszcze w boxie.
Dzisiaj zrobiłem próbę i bardzo delikatnie działa, spokojnie wchodzi i działa bardzo subtelnie. Nie miażdży głowy, nie ma nerwowych myśli. Na ten moment mi to mega odpowiada bo nie mam ochoty na ciężkie skuny, nerwy ostatnio trochę zszargane ale zostawiam może jeszcze troche mocy nabierze.

Wrzucam kilka fotek. Zdjęć lewej niestety nie zrobiłem :sunny: Ale tam nie ma co podziwiać, jest mniejsza, chudsza od prawej ale złapała mega ciemny fioletowy kolor. Nie wiem przez co to ale jest :D Widać no na jednej fotce - wkradł się jeden topek lewej, właśnie ten fioletowy.










A tutaj mały sampelek. Tak jak pisałem kopie słabo i subtelnie, jak dla mnie przyjemna fazka, post piszę właśnie pod jej wpływem :)
Spokojnie można wyjść na miasto, do ludzi, na rower, nie wkleja w kanapę ale i nie powoduje ciężkiej psychodeli w głowie.
Takie działanie akurat jest mi potrzebne ponieważ nerwica ostatnio jakoś mocniej daje o sobie znać.

 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Siema, siema. Żyje nie ma przypału tylko rozmyślam czy ścinać :D
Na lewej od chu*a bursztynów a jest młodsza i później zakwitła. Za to na prawej same mleko i gdzie niegdzie bursztyn. I tak zaglądam tam co jakiś czas i się zastanawiam czy skrócić już ten ich marny żywot... Ostatnio nie palę w ogóle kompletnie więc testy nie mają większego sensu :D na dniach pewnie się namyślę to zrobię ostatni UP.
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
SIEMA KOSA

Witajcie, kilka dni temu ściąłem roślinkę. Niestety dokumentacja fotograficzna jest ograniczona bo podczas ścinki panował taki zapach, że zdjęcia to ostatnie o czym myślałem. Roślinki zostały ścięte w ok.80 dniu życia. Różnią się mocno od siebie strukturą topów, zapachem, wyglądem. Otrymowane dość dokładnie, w dwie osoby zajęło nam to nieco ponad godzinę. Jedna z roślin otrymowana aż za dokłądnie bo moja kobieta za bardzo się dopadła :D

I teraz tak, mokre:


Lewa, topki dużo bardziej zbite, mniej przesuszone, lepiej otrymowaliśmy więc pewnie będą smaczne. Miejscami fajny fioletowy kolor.




Prawa, topki dużo luźniejsze ale i palenia więcej.




I teraz suche.
Lewa ostatecznie 9g. Na zdjęciu 8 :D


Prawa, ostatecznie 18g luźnych, sianowatych topków.




I tutaj jeszcze dwa topki prawej takie ładniejsze ale nie największe.





Łącznie wyszło mi 27g. więc tragedii nie ma ale nie jestem zadowolony z jakości palenia. Nie wiem o co chodzi ale topy wyszły mi bardzo słabo zbite, może mam jakieś za duże wyobrażenia ale jak biorę palenie z najlepszego źródła to jest takie zbite, twarde, jakby jedną całość tworzy, wiecie o co chodzi a moje topki jakby siano w kulkę zgnieść :D

No nic, to na tyle ode mnie, dzięki wszystkim za pomoc, rady itp. Prędko pewnie się nie zobaczymy kolejny raz bo teraz częstotliwość mojego palenia spadła do ok. 1g/2 miesiące więc aktualna ilość wystarczy mi na rok jak nie lepiej :D

Wszystkiego co najlepsze, Pozdrawiam.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Palenie jakie kupujesz na mieście jest pewnie z roslin sezonowych
Ty posadziłeś auto i one najczesciej wychodza luźne i mało zbite choć nie zawsze
Mają swoją moc i idzie sie nimi spizgać jednak co sezon to sezon
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół