nasiona marihuany

[GŁOSOWANIE] Grow roku INDOOR MIKRO 2018

Wyszukiwarka Forumowa:

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
[MENTION=85304]Matsuda86[/MENTION] masz mój głosik choć chyba już pierwsze miejsce w kieszeni :)
Powodzenia w większym metrażu i szczęścia na nowej drodze życia :D

Pozdro !
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
U mnie głos na Matsuda86, te zdjęcia mnie urzekają, pięknie to wygląda.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,879
Odznaki
4
Ankieta trwa do 16/02. Jeśli nie oddałeś jeszcze swojego głosu to zrób to teraz!
Głosując masz szansę zgarnąć bon 100zł do SeedShopu oraz nasionka feminizowane! Wystarczy kilka kliknięć :)

Przypominam, że:
Głosować mogą uczestnicy, którzy posiadają konto minimum 6 miesiący i co najmniej 50sensownych postów LUB mają jedną fotorelację na koncie;
Głosować mogą wszyscy autorzy wyróżnionych w plebiscycie fotorelacji (a nawet powinni!);
Ankiety są wielokrotnego wyboru (można wybrać więcej niż jednego growera);
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Mój głos leci na [MENTION=72576]mr.whitewidow[/MENTION] <peace>
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Bardzo DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM za oddane na mnie głosy! Jest mi tym miłej, że zupełnie zapomniałem o tym konkursie i przeglądając go przypadkiem - zobaczyłem trzy swoje fotorelacje w nominowanych.

Jest mi mega miło! Dziękuję organizatorom konkursu, sponsorom i przede wszystkim Wam - bo to Wy tworzycie wspólnie ze mną te fotorelacje... piękny prezent na piękny, słoneczny dzień! :smokee:


Pozdrawiam!!!
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,879
Odznaki
4
Skoro wygrałeś to chociaż tego słońca byś oddał trochę :) oficjalne wyniki prawdopodobnie jutro!
Dziękuję za wysoką frekwencję w głosowaniach
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Gratulacje dla zwycięzców!
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Siema wszystkim :D, mało co loguje na forum z braku czasu i innych spraw, ale pojawiam się czasami, tak jak dzisiaj:D
Loguje patrze tyle buchow za co to i wiadomość bon jakiś, myślę oszaleje, oco chodzi i patrze a tu taki konkursik GR który przeoczyłem nie oddając głosu, szkoda że mnie to ominęło przepraszam za to ale musicie zrozumieć;p nadrobię przeglądając, ale głos mój zapewne padł by na jednego z podjumowcow, również wam gratuluje bardzo ale bardziej zaskoczeni niż ja napewno nie jesteście <peace>
Dzięki wielkie głosującym na mnie, bony się nie zmarnują gwarant :D, z ostatniego konkursu już projekt wrze, oczekujcie fotorelacji ;)
Pozdro i wielkie dzięki i jeszcze raz gratulacje
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
23
To ja rownież podziekuję za oddane głosy i gratulacie dla zwyciezcy!!!
nalezyte 1miejsce:smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół