nasiona marihuany

Power flush

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Witam, panowie mieszkam w uk zbieram się do zmiany pracy ;) jednak na dzień dobry są testy, znalazłem w necie produkt power flush niby na 5h zabija thc i nie wychodzi na testach... moje pytanie czy ktoś to testował ? Muszę być czysty a pale codziennie około 0,5 do 1g... jakieś rady ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Witam, panowie mieszkam w uk zbieram się do zmiany pracy ;) jednak na dzień dobry są testy, znalazłem w necie produkt power flush niby na 5h zabija thc i nie wychodzi na testach... moje pytanie czy ktoś to testował ? Muszę być czysty a pale codziennie około 0,5 do 1g... jakieś rady ?

Kup flusha i test. Zażyj flusha, Zrób test. Będziesz wiedział czy działa. :)
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Mordo zes zabłysnął odpowiedzią ;) xdd no jak inne odpowiedzi będą na twoim poziomie to będę musiał testować flusha
 

Cienki

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
83
Buchów
0
ja bym kupil tego flusha i test. potem zobaczyl czy dziala :lol3: powaznie
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Mordo zes zabłysnął odpowiedzią ;) xdd no jak inne odpowiedzi będą na twoim poziomie to będę musiał testować flusha
Dalem Ci najprostsze na świecie rozwiązanie w dodatku wiarygodne . Ktos Ci napisze: 'spoko luz mordo dziala' w ramach żartu i po testach możesz się zastanawiać dlaczego Cie nie oddzwonili. Forumowy klasyk wczoraj rzekł 'Nie ufaj nikomu, nawet swojej matce.' Rób jak uważasz, jak będziesz cebulil tych kilku funow to będziesz skazany na opinie innych ludzi. :)
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Nie no mordo nie zrozumieliśmy się... testować przed na pewno go będę... po prostu byłem ciekaw czy ktokolwiek tutaj miał z tym styczność :>
Dobra sorry za zamieszanie... pomyślałem nie napisałem ale miałem na myśli ze będę musiał w ciemno próbować, po prostu myślałem ze może ktoś miał z tym jakaś styczność...
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół