nasiona marihuany

badania krwi w medycynie pracy

Wyszukiwarka Forumowa:

Furion

Active member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
25
Buchów
0
Witam odrazu napisze wszystko jak bylo bez owijania w bawelne :

zabrali mi prawko za 0.22 promila w wydychanym powietrzu + 90kmh w zabudowanym na poł roku.
po zapadnieciu wyroku zaplacilem grzywne i dostałem 3 skierowania:

-kurs reedukacyjnu - luz
-psychiatra - luz
-badania w medycynie pracy (wiem ze bedzie tam badanie krew i mocz) a ze pale regularnie od ok 5 lat codziennie strasznie sie boje, mam jeszcze 3 tygodnie na wykonanie tych badan wiec jedyne co mi przychodzi do glowy to calkowity detox ale czy to wystarczy przy moim "stażu" ? czy ma ktos moze jakies pomocne rady ? a moze ktos byl w podobnej sytuacji ? lub moze wogole nie beda mnie badac pod katem thc skoro zabrali za alkohol ?
bardzo prosze o pomoc, od prawajazdy tak naprawde zalezy moje dalsze zycie

pozdrawiam Furion
 
O

OdcieńZieleni

Guest
siemanko, raczej nie masz co się orać, przecież nie poszedłeś na krew zaraz jak Cie ***li, więc w tym długim okresie czasu, od ***nięcia do testów, mógłeś być w czechach i tam sobie przyjarać, nikt CI nie udowodni ze prowadziłeś najarany :) wyluzuj majty ziomuś
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Elo , mojego kumpla jak capneli na badaniach o przyjęcie do pracy to wymówka że był z żoną w Holandii na wakacjach nie przeszła :) ,najlepsze wyjście to kolegi siki podgrzane w mikro i zawiniete w sreberko , tylko tak przeszło ale to już u innego kolegi :) była taka przekładka .
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół