nasiona marihuany

Co to za deficyt?

Wyszukiwarka Forumowa:

Taito

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
83
Buchów
0
Bez perlitu zrobiła się pewnie zbita bryła bez dostępu powietrza do tego jak przelewasz to nie ma tlenu i do tego się topi :bounce: Jak robiłem organiki zawsze ostatnie 2 tyg flo robiłem im suszę jeden dzień i dopiero podlewałem na pewno wtedy bardziej się szronią,czemu nie wiem,czy przekłada się na plon, też nie wiem ale pewnie troszkę tak, a dąże do tego że nie wydaje mi się że bakteryjki padły to roślina zaczęła padać ,masz jak pisałem na początku i do tego pewnie PH ponad 8 i masz co masz:bounce:jak tak ci szkoda te 30zł na zwykłego baseniaka,to wez korek od octu octu na 1.5L wody i podlewaj, ( nie zalewaj ) u mnie ph wody jest około 7.7 a ph spada do 6 po korku więc plus minus powinienes miec 5.8-6.4 zależy gdzie mieszkasz i jaka woda.

A co jakby dodać dolomit? Podobno on reguluje ph do 7.
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Ja robiłem octem , dolomitem robie na Oucie tylko, ale 7 to i tak troche za dużo , zaleazy tez troche od odmiany ale ja na veg robie 5.8-6.0 a na flo zwiększam od 6.1-6.4
 

Taito

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
83
Buchów
0
Ja robiłem octem , dolomitem robie na Oucie tylko, ale 7 to i tak troche za dużo , zaleazy tez troche od odmiany ale ja na veg robie 5.8-6.0 a na flo zwiększam od 6.1-6.4
Pisałeś ze korek od octu czyli ile to mniej więcej ml?
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Nie wiem, poprostu korek od octu w szklanej wystarczyl mi na 1,5l ale po 2 dniach Ph robi się takie jak wczesniej dlatego najlepiej codziennie robić nową.
 

Taito

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
83
Buchów
0
Bede musiał wyjechać na tydzień, mam 2 takie:


Jak myślicie wytrzyma tydzień z tym jak woda będzie o dobrym pH? I czy dodawać nawozu do tego?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
tak wytrzyma bez problemu, nie dodawaj do tego nawozów, żeby działało poprawnie a tak poza tym to jest troszkę informacji na temat blumatów na forum. Wystarczy użyć opcji szukaj...
 

Taito

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
83
Buchów
0
tak wytrzyma bez problemu, nie dodawaj do tego nawozów, żeby działało poprawnie a tak poza tym to jest troszkę informacji na temat blumatów na forum. Wystarczy użyć opcji szukaj...
Mam doniczkę 5,7L, wystarczy do niej wbić jeden taki blumat? Czy 2 lepiej?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
powinien starczyć 1 ale jak masz dwa to daj dwa :p będzie zabezpieczenie jakby któryś nie zadziałał a słyszałem, że komuś się tak stało... bo się blumat zapowietrzył...
 
Ostatnia edycja:

Taito

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
83
Buchów
0
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi.
Zakupiłem test kropelkowy pH.
Sprawdzałem sklepowe wody, Kinga pieninska niskosodowa ma pH coś między 5.5 a 6, także jakby ktoś szukał takiej wody to polecam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół