nasiona marihuany

Spaliłem ją

Wyszukiwarka Forumowa:

Janusz_biznesu

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2018
Postów
77
Buchów
0
Tak jak w temacie spaliłem jedną roślinę po cięciu wujka i zastosowaniu boom boom spray trochę przesadziłem po prostu jak widać na zdjęciu. Co z nią teraz zrobić ? Obrywać te liście czy zostawić dostają oczywiście sama wodę żeby wypłukało to wszystko z oprysku
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Te dolne popalone liscie smiało wy***aj bo obciążają tylko rośline
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ile tego dałeś że spaliłeś krzaka ? Jeszcze nie widziałem rośliny popalonej boom boom spray'em...
 

Janusz_biznesu

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2018
Postów
77
Buchów
0
A no psikalem sobie co pół godziny ale tak fest psikalem to i nie wytrzymała :) przynajmniej mi się wydaje że od tego tak się zrobiło bo wcześniej nie było żadnych problemów
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ale w jakim stężeniu ?
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Dziwne, niby popalenie zaczynające się od dolnych liści ? he
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
to na 1000000% nie są popalenia od boomboom spray'a, nie jestem do końca pewien ale chyba śmiało mogę stwierdzić że nawet bez rozcieńczania nie dałoby się tym specyfikiem TAK popalić krzaka.
Musiałeś coś z***ać, pewnie problem tkwił już wcześniej ale go albo nie dostrzegałeś, nie zwracałeś na niego uwagi albo się po prostu nim nie przejąłeś za bardzo.
I prawie na pewno tak jest bo tego typu przebarwienia nie pojawiają się od tak nagle w takim stopniu, podaj więcej szczegółów dotyczących uprawy, nawożenia i setupu w jakim dziewczęta przebywają, daj też zdjęcia innych krzaków dla porównania :)
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
i ja bym nie wycinał tych liści bo jeszcze żyją(w połowie) i pomogą w problemie,wezmą to na siebie a tak jak problem będzie się powiększał to zaczną cierpieć nowe,zdrowe liście..a już ich mało i dopiero uprawa się zaczyna przecie
 

Janusz_biznesu

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2018
Postów
77
Buchów
0
Tak więc box 0.64 lampa 400 hps z cooltube, mieszający, wyciąg wz filtrem, gleba Terra professional plus z dodatkiem mykos extreme , dostaja samą wodę metoda ważenie donicy i średnio wychodzi litr na 3 dni .woda pH 6.2, Warunki dzień 26-29 wilgotność 60-70% noc 20-22 wilgotność do 85%. Właśnie kwestia jest tego typu że tak nagle je popalilo bo w przeciągu 24h kiedy do nich nie zaglądałem

Niżej fotki dwóch innych




Na następnej zaczęło się to samo czy ktoś może podpowiedzieć o co chodzi ?

Rozrobilem boom boom 5ml na litr wody
 
Ostatnia edycja:

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
A kiedy przesadziłeś roślinę? Moze zbyt bogata ziemia w nawozy i ja tak popalilo. ? No dziwne dziwne.
 

Janusz_biznesu

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2018
Postów
77
Buchów
0
Przesadzane były 2 tyg temu ale od kiełka były w tej samej ziemi i wcześniej zupełnie nic im nie dolegało a teraz sypie się wszystko po kolei
 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
sprobował bym oprysk sensi cal-mag ;) wyglada mi to na braki magnezu
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Woda woda woda. Liście zostaw te popalone. Tak jak wczesniej napisał mentor, one wszystko wezme na klatę. Jak ma sie cos palić to tylko one sie dopala i bedzie ok. Postaraj sie miec lekko wilgotna ziemie zeby nie przesuszac gleby. Niech sie stopniowo wszyatko wchłania z gleby.
Moze ilość nawozów w ziemi byla juz na górnej granicy i terZ tym boom boom sprayem dołożyłeś do pieca. Ale powinno to wtedy wyjsc na całej roślinie.a nie tylko na dolnych. Patrz przyglądaj sie. Analizuj
 

herbapol

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2015
Postów
120
Buchów
18
też mi kiedyś popaliło tak jedną roślinę po tym jak kot nasrał i naszczal do donicy.

moze ktos "życzliwy"
podlał je jakimś domestosem czy coś?

pozdro
 

Janusz_biznesu

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2018
Postów
77
Buchów
0
Nie takiej opcji nie ma żeby ktoś przy nich kombinował a na następnej zaczyna wychodzić nie tylko na dolnych liściach ale zaczyna się pojawiać na górnych
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół