nasiona marihuany

Spaliłem ją

Wyszukiwarka Forumowa:

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Ooojojojo. A moze dodałeś jakis nawóz do wody? Wiesz cos o tym? Heh. Albo jakis szkodnik jest w ziemi. Dziwne dziwne. Pokaz te nowe ogniska paleniska ;)
 

Janusz_biznesu

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2018
Postów
77
Buchów
0
Nic nie dodawałem bo wiem, że ta ziemia ma w sobie wystarczająco dużo nawozów na weg. Ale gdyby były szkodniki nie pojawiło by się to wcześniej tylko dopiero po przeszło 3 tygodniach ? Zobacz ostatnie zdjęcie dodane przeze mnie i zobaczysz na nim wszystko
 

herbapol

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2015
Postów
120
Buchów
18
a sprawdzales może ph/ec przelewu ,jak to wyglada?

znajomemu kiedys dziewczyna podlala domestosem,a tez niby nic przeciwko uprawie w domu nie miala.nigdy nic nie wiadomo.
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
No coz! Trzeba czekac na dalszy rozwój tego niewiadomego spustoszenia. Wiem ze to boli ale takie zycie. Trzeba czekac.
 

Janusz_biznesu

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2018
Postów
77
Buchów
0
No nic czekam jeszcze na jakieś porady doświadczonych mode coś komuś przyjdzie do głowy jeszcze, bo nie chce żeby padły dziewczyny
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
lampa na jakiej wysokości?

wez może tą najbidniejszą przelej powoli wodą z dobrym ph(ze 2x tyle l. ile ma donica) i lukaj czy lepiej
 

Janusz_biznesu

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2018
Postów
77
Buchów
0
Lampa na wysokości 25-30 cm . Zrobię tak jak mówisz z przelaniem ale potrzebuje do tego więcej czasu więc podejrzewam że dopiero w sobotę będę mógł to ogarnąć.
To jest trochę jak jakaś zaraza

Zastanawiałem się jeszcze nad przełączeniem ich w sobotę na flo tylko nie wiem czy mogę to zrobić jeśli są w takim stanie jakim są a przełączyć chce bo boje się że później braknie mi miejsca w boxie skoro roślina może być X2 albo X3 większą
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół