nasiona marihuany

Przesadzanie

Wyszukiwarka Forumowa:

piszpan93oc

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
35
Buchów
0
Witam mam pytanie dotyczące przesadzania roslin kiedy i w jakim momencie mogę jeszcze przesadzić rosliny ? Rosliny mają około 4 tygodni i około 4-5 pięter lisci . Odmiana auto bubblegum. Proszę o szybką odpowiedz. Pozdrawia.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Moim zdaniem można śmiało ja swoje automaty przesadziłem dwa razy jak zrobisz to umiejętnie to będzie przystosowana max 1 dzień :) przesądza przed podlewanie i po podlej solidnie :)
 

kocureczek1983

New member
Rejestracja
Mar 21, 2019
Postów
3
Buchów
0
Witam.
Panowie i Panie.
Mam pytanie czy panienki przesadzać głębiej niż rosły ?
Czy zachować tą samą głębokość?
 
R

RedMist

Guest
Możesz je wkopać po same liście jak tylko chcesz, korzenie sobie poradzą/rozrosną się.
 

dzochar

New member
Rejestracja
Mar 10, 2019
Postów
1
Buchów
0
Możesz je wkopać po same liście jak tylko chcesz, korzenie sobie poradzą/rozrosną się.

Przy takim stadium rozwoju wkopanie rośliny po liście może spowodować gnicie przykrytej łodygi co może doprowadzić do śmierci twojego planta.
 
R

RedMist

Guest
Przy takim stadium rozwoju wkopanie rośliny po liście może spowodować gnicie przykrytej łodygi co może doprowadzić do śmierci twojego planta.
Może czy doprowadzi? Kolega wyżej nie napisał w jakim stadium ma rosliny. Rosliny może mózgu nie maja ale potrafią przeżyć w ekstremalnych warunkach. Ucięcie 2 pierwszych liści i wkopanie rosliny tak aby miejsca po liściach zostały przykryte warstwa ziemi może spowodować wypuszczenie korzenia z tych miejsc. Żadna z moich roślin nie zgniła/umarła z tego powodu.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Przy takim stadium rozwoju wkopanie rośliny po liście może spowodować gnicie przykrytej łodygi co może doprowadzić do śmierci twojego planta.

Pie****enie, nigdy nic mi nie zgnilo a zakopuje pod pierwsze liscie
 

kocureczek1983

New member
Rejestracja
Mar 21, 2019
Postów
3
Buchów
0
Dziękuję za szybką odpowiedź.
Chodzi o to że to moje pierwsze panienki. Trochę się wyciągly za bardzo.
W kopanie ich głębiej na pewno pomoże.
Różnie tj z roślinami niektóre lubią inne nie.
Jeszcze raz dziękuję
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół