nasiona marihuany

Diody LED COB

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Siema, przymierzam sie do duzego projektu okolo 20 roslin moc ledow ktora chce miec bedzie zamykac sie ze wszystkim zapalonymi na jakies 750 W oczywiscie w roznych stopniach rozwoju bede wlaczal kolejne wylaczal inne i kompletuje wszystko a potrzebuje waszej pomocy bo to moja pierwsza przygoda z ledami zawsze hps ;p

Wszystkie diody po 50 W szt

DIODY

Zasilane 230 V
Warm white oraz white po 10 szt kazdych
Wymiary Szerokosc : 40mm dlugosc 60mm
Barwa 2800-3200k 5500-6000k
100/120 lm/w
oraz
Czerwone
Tu producent podaje ze kazda ma po 2000 LM bedzie ich 5 szt

Na kazdy modol led bedzie radiator z zamontowanym wiatrakiem 12v
Beda polaczone w rozne opcje np 5 zimnych na innym esie 5 cieplych na innym potem 10 zimnych 10 cieplych oraz gdzies tam wloze czerwone na innym esie oraz polaczenie

Miejsce uprawy to bedzie dosyc nie wysoka stara chatka do trzymania sprzetu w srodu zbuduje box z plyty osb wysoki na 2m w szerokosci bedzie okolo 1,5 m a dlugosc okolo 2 m wszystko bedzie wylozone folia biala oraz zrobione ocieplnie z postaci np welny ktora dodatkowo mi wygluszy

I mam kilka pytan:

Ile jestem w stanie roslin takim kompletem oswietlic ?
Czy potrzebuje diody urtlafioletowe ledy ?
Jak one sie nagrzewaja ? tzn pomieszenie bede mial na zewnatrz i czy w zime dadza rade trzymac temeperature czy bede musial czyms dogrzewac ?
To wszystko chcialbym jakos podwiesic z mozliwoscia regulacji jakis pomysl ?

To wszystko jest dopiero projektem ktory bede rezlizowac mysle ze w polowie marca pomieszczenie istnieje tylko musi sie zrobic troche cieplej zeby zaczal cos tam budowac diody sa juz upatrzone i gotowe do zamowienia razem z radiatorem itp

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
jakie te diody masz na oku? najlepsza cena/jakość to od citizena clu048 clu058
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Ja chce kupic z Chin na pierwsza uprawe a potem sukcesywanie bede wymienial na lepsze

Powinny te 2 miechy poswiecic chyba az taki to szrot nie jest <joint>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół