nasiona marihuany

[AF][LED 78W][0,2m2] Grow bez spiny Auto Amnesia i Auto Maxi Gum

Wyszukiwarka Forumowa:

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Witam wszystkich i zapraszam do śledzenia "Grow bez spiny" w moim wykonaniu.


Nasiona:
Auto Amnesia i Auto Maxi Gum od Black Diamond Seeds

Box:
Składak od 0.2 m[SUP]2[/SUP]

Oświetlenie:
6 x żarówka led Philips 13W

Wentylacja:
wlot pasywny w podłodze
mieszający komputerowy 50mm
wyciągajacy komputerowy 92mm + filtr diy z maty węglowej i węgla aktywnego w suficie

Warunki:
temp. 18-25st.C wilgotność: 40-60%

Podłoże:
donice 2 x 6l
ziemia Plagron light mix + trochę kompostu, bat guano i skały wulkanicznej

Nawozy:
Biobizz: Fishmix, Bio Bloom, Top max, Plagron: Algo Bloom, Bat Guano, calmag

Założenia:
Jako że jest to typowo amatorsko-hobbistyczna uprawa nie zakładam sobie żadnego celu, a jeśli dziewczyny odwdzięczą się za opiekę to będzie miło.


Amnesia dzień 7 Maxi Gum dzień 1
(miało być coś innego ale nie wyszło)




Zdjęcia z wczoraj Dzień 14 i 7 przesadzenie i LST








Amnesia pokazała już że jest dziewczynką.
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Cześć! Nie chce mi się zbytnio rozpisywać, bo i nie ma pisać o czym. Dziewczyny piją, rosną i ogólnie nie są grymaśne. Dziś już obie po LST.


Amnesia - dzień 21













Maxi Gum - dzień 14









Kolejna porcja zdjęć za tydzień. Pozdrawiam
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Siemanko, siadam i patrzę na Maxi gum też mam tą pestke i będę chciał ja sadzic. Powodzenia
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Ciekawi mnie ten Maxi Gum chętnie zobacze co tu będzie się działo.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Mnie z kolei ciekawi kiedy odstawisz im nawozy, bo szpony od nadmiaru azotu mają większe niż mój jaszczur, a czarniejsze od bena delavegi. :sunny:
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Mnie z kolei ciekawi kiedy odstawisz im nawozy, bo szpony od nadmiaru azotu mają większe niż mój jaszczur, a czarniejsze od bena delavegi.
Hehe
Nie dostały żadnych nawozów i jeszcze długo nie dostaną. Dorzuciłem trochę kupnego kompostu, żeby wzbogacić lightmixa i sam się zastanawiam ocb czy czymś go chrzcili czy co że aż tyle go maja. Człowiek chce dobrze a wychodzi jak zawsze , będą musiały przepalić:joker:
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Dziś mija 21 i 28 dzień kolejno Maxi gum i Amensi. Temperatura 22-24 st. C w dzień i ok 18 w nocy. Wilgotność powietrza waha się w okolicach 50%. Dziewczyny dostają odstaną kranówkę 0,8l co 3-4 dni. Lampa do tej pory była w odległości 20-25 cm dziś odrobinę podniosłem ją.

Gwoli ścisłości kompost który dodałem do medium okazał się obornikiem (nic dziwnego, że trochę przypaliło końcówki):crazy:. Jak już zauważył Zulisko dziewczyny mają za dużo azotu i ogólnie wszystkiego na bogato. Jak planowałem większość uprawy pojadę na samej wodzie, mam nadzieję że dadzą sobie radę. Amnesia zaczęła ładnie kwitnąć i chyba wykazuje pierwsze oznaki niedoboru cal mag. maxi gum pomału też zaczyna się zbierać do kwitnienia. Fajnie jakby teraz ładnie wyciągnęły się do góry.

Amnesia 28 dni









Maxi Gum 21 dzień





 

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
Szybko amnezja idzie fajnie wygląda tez miałem ale nie wyszła na świat . Bardzo fajnie to wyglada oby tak do konca
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Amnesia dzień 35 Maxi Gum dzień 28



Amnesia





Maxi Gum





koleżanka cayenne



Amnesi zrobiłem flusha, trochę martwiły mnie oznaki przenawożenia. Połamałem jej też główną łodygę, gdyż wyciągnęła się w stosunku do reszty odrostów.

Amnesia dzień 42





Maxi Gum dzień 35









i koleżanki



Amnesia chyba wygłodniała po flushu. Jak myślicie (ph w normie)?? Obie dziewczyny dostały pierwszy raz nawozy bio bloom, top max i cal mag.

Amnesia dzień 50







Maxi gum dzień 43













Spodziewałem się, że dziewczyny będą trochę większe (starałem się trzymać światło dość wysoko), a tu takie mega gęste kurduple wyszły. Jak by się uparł to jeszcze jedna by weszła. Amnesia nie do końca szczęśliwa była walcząc z przenawożeniem. Wydaje mi się że trochę przesadziłem też z flushem i za mało nawozów podałem po. Także następne podlanie zwiększyłem dawkę. Mam nadzieję że jeszcze ładnie spuchnie. Maxi gum nie miała większych problemów (tylko lekko przypalone końcówki) i przyjęła obornik na klatę. Ładnie wygląda i tworzy piękne grube kwiatostany. Powinny się wyrobić w 70 - 75 dni także jeszcze trochę czasu zostało 3-4 tygodnie.
 
Ostatnia edycja:

marufin

New member
Rejestracja
Sty 14, 2020
Postów
2
Buchów
0
Jak z zapachem? Da radę coś takiego hodować żeby nie niosło się na cały dom?
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
raczej nie, jak wyciągałem z namiotu do dawało w całym domu. te cheese x amnesia od GGS co mam teraz bardzo mało pachną
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
ladnie schludnie byle do konca bez problemow pozdro
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
ladnie schludnie byle do konca bez problemow pozdro

byle do końca?? piszesz w fotorelacji która miała miejsce ponad rok temu?? i jest w dziale niedokończone fotorelacje??
ogarnij się z tym spamowaniem kolego!!
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
odpisalem na jago post dot. ggs ow

co by do konca


co z wami dzis panienki

detha boli bo na kurz i siersc napisalem uzywaj odkurzacza


cenzura na forum ???
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
cenzura na forum ???


Nie mamy w zwyczaju tolerować spamu userów bezwartościowych, którzy mimo grzecznego zwrócenia uwagi nadal kontynuują, tak że może skorzystaj z opcji Usuń Konto, to zaoszczędzimy sobie wszyscy czasu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół