nasiona marihuany

Dark Devil auto: trichomy mleczne, a włosy białe

Wyszukiwarka Forumowa:

darkdevil

Active member
Rejestracja
Lut 2, 2019
Postów
39
Buchów
0
Witam, ile na oko jeszcze ją trzymać ?

Ogólnie myślałem, że będę czekał na trichomy, gdy topy już przestaną puchnąć a wygląda na to, że jest odwrotnie.. topy puchną, a trichomy mleczne (nie znam się mogę jeszcze wszystko mylić :))

Jest to mój drugi krzaczek, o pierwszym nawet nie opowiadam bo szkoda czasu :)

Co o niej sądzicie ?



Jeszcze dzisiaj wrzucę inne fotki (są powyżej 8 mb)

Jest to Dark Devil od Sweet Seeds

Wyszła z ziemi 05.12.2018 nie było po drodze żadnych kłopotów z zahamowaniem wzrostu itp. Według sklepu od kiełka w 60 dni i wypada to na dzisiaj 03.02.2019.

Trening LST

Nawożenie to micro / grow / blow z ph perfect od Advanced Nutrient lałem ciągle po 1 ml na 1 litr i nie wykazywała niedoborów 02.02.2019 ostatnie podlanie z nawozami.

Oświetlenie CFL 125W (fotograficzna z aledrogo) 24h/7 (zima)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie ma co patrzeć na trichomy na liściach bo te na kwiatach zawsze są dużo później dojrzałe.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie potrzebne te foty, przecież to i tak ma 1miesiąc + do ścinki...
 

darkdevil

Active member
Rejestracja
Lut 2, 2019
Postów
39
Buchów
0
Albo nie mogę, albo jestem ślepy bo nie widzę opcji edytowania posta.

na tym zdjęciu widać chyba najwięcej, ale słaba ostrość

Mam też wszechobecny problem z "włoskami" niteczkami, są one prawdopodobnie z waty szklanej/wełny, którą jest przykryty boxik, czy jest jakikolwiek sens jakiegoś spryskiwania rośliny? i czy coś to da?



https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/100875/12344565.jpg

---------- Post Zaktualizowany 21:25 ---------- Data pierwszego postu 21:10 ----------

Ok, czyli jednak coś poszło nie tak.. pewnie to przez CFL tak wolno idzie, jestem w trakcie budowy większego boxa i na upartego już mógłby go odpalić z hps 150 watt, ale nie chce nic spieprzyć i planowałem nie przekładać jej pod sodówkę, puki wszystkiego dokładnie nie sprawdzę i nie przetestuje kilku dni a zostało jedynie uszczelnić drzwiczki i można odpalać.

Dodam też, że w starym boxie nie było opcji, aby dać większą doniczkę niż 10 cm wys. więc system korzeniowy też nie jest pewnie jakoś super rozwinięty i nie spodziewam się tutaj wielkiego zbioru, choć patrząc na żywicę to może będzie konkretny kop.

Wszędzie piszą o tych trichomach mlecznych czy bursztynowych to na co w końcu trzeba patrzeć? jak poznać kiedy roślina będzie dojrzała?
 

darkdevil

Active member
Rejestracja
Lut 2, 2019
Postów
39
Buchów
0
Dzięki za odpowiedzi, założę temat w odpowiednim dziale <shiza>
 

darkdevil

Active member
Rejestracja
Lut 2, 2019
Postów
39
Buchów
0
Myślę, że zmiany są znaczne , więc wrzucam fotki :)

Tak, tak leje już samą wodę :pl:

Macro


Top z macro


Cała





Główny szczyt



Topki






Można coś więcej powiedzieć ? :harvest: ??? :)
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
przeciez to jeszcze ma sporo bialych wlochow, daj jej jeszcze troche spuchnac, na moje oko zapodaj foty za min. 10 dni
 

darkdevil

Active member
Rejestracja
Lut 2, 2019
Postów
39
Buchów
0
10 dni za nami :)

1~74.jpg
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
z tego co wnioskuje przegladajac temat roslina dzisiaj dobila 90 dni swojego zywota co jest dla mnie dziwne ze wyglada tak na ten moment, moglbys jeszcze zapodac pare fotek?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół