nasiona marihuany

[0.25m2][Żarówki LED140W][ Royal Gorilla/Phantom OG ] Totalna Prowizorka 2

Wyszukiwarka Forumowa:

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
Witam ,miałem nie zakładać fotorelki ale tak na wszelki wypadek jakby sie cos spier... i potrzebowałbym rady kogos doswiadczonego jednak ja założe.
Ogolnie startujemy z duzym opoznieniem poniewaz panny sa juz w fazie kwitnienia
Jakosc fotek do dupy za co bardzo przepraszam





Odmiany Royal Gorilla RQS Phantom Og Barney's Farm
Box - szafa na ubrania 50/50/150+ koc ratunkowy
Medium - Ziemia do wysiewu Bio (bez zadnych nawozow) + lekko zgnita poszatkowana pokrzywa + spirulina +skorupki jajek + mikoryza (jakas tania uniwersalna) keramzyt na dno i wymieszany z ziemia
Trening -Lst
Donice - Gorilla 12 l Phantom OG kolo 5l
nawozy weg - spirulina (podana raz po 2 tyg) chelaMagb6 , Hesi superVit , superplon K
nawoz flo - substral 10-30-20, spirulina, chelaMagb6 , Hesi superVit , superplon K a w pozniejszym czasie zupka ze skorek bananow , pomidora oraz suszonych eko morel
światło - Zarowki Led (6400Kx1 , 4000K x1 3000K x2 2700K x 6, 660nm x1) lacznie jakies 140W
Woda- Odstana kranowa + przygotowana w proporcjach pol na pol ph kolo 8 zbite do 6,5 -6,8 ( za pomoca odstanego zkwaszonego piwa)
miernik aqua test kropelkowy
Wentylator Wyciagajacy Venta fi100 32 Db
wciagajacy - 4 otwory pasywne
mieczajacy - Komputerowy 12cm
temp - 26-23dzien 18-16 noc
Wilgotnosc - nie wiem




Obecnie 53 dzien zycia, 19 weg, 9 dni indukcji(Phantom) i 14(Gorilla), flo 25(P) 20(G)
Okres wegetatywny poszedl pieknie z wyjatkiem niedoboru magnezu(gorilla) ktory zostal zazegnany , przelaczylem w 19 dniu bo uformowalo sie po 5 ladnych szczytow jak plan przewidywal
Po przelaczniu na 12/12 z rownych szczytow zaczely sie dziac cuda wianki i Kazdy nagle rosnie inaczej (wyznaje zasade robta co chceta wiec z nimi nie walczylem)
Kolo 30 dnia tak poszly do gory ze wracajac z pracy zastalem popalone szczyty dotykajace ledow chociaz 2 dni wczesniej zwiekszalem dystans od lamp
14 temu dostaly pol dawki nawozu co odrazu doprowadzilo do lekkich oznak przenawozenia wiec do wczoraj dostawaly sama wode( plus supervit i superplon w polowie dawki)
wczoraj dostaly 1/3 dawki substrala (wydaje mi sie ze zle na niego reaguja bo juz dzisiaj widze postep oznak przenawozenia)


obecny wzrost roślinek (najwyzszy szczyt):
Phantom 65cm
Gorilla 105cm

displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
A tak wracajac do pierwszej fotorelki to wyszlo 40 g suchego (Nie zakonczona z powodu roznych problemow)
 
Ostatnia edycja:

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Ciekawy zestaw nawozów, ja bym tam jeszcze mietki na mase dorzucił i winstrolu na kształ topa hahaha :D
Ładnie wyglądają ale mógłbyś z azotu zjechać, spirulina i chlorella zapewne ma go dosyć sporo, sama nim pewnie w większości jest, sypnij z powrotem dopiero gdy na dole zaczną liście bladnąć, na tym etapie już nie potrzebują go za wiele. Powodzonka.
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
Ciekawy zestaw nawozów, ja bym tam jeszcze mietki na mase dorzucił i winstrolu na kształ topa hahaha :D
Ładnie wyglądają ale mógłbyś z azotu zjechać, spirulina i chlorella zapewne ma go dosyć sporo, sama nim pewnie w większości jest, sypnij z powrotem dopiero gdy na dole zaczną liście bladnąć, na tym etapie już nie potrzebują go za wiele. Powodzonka.

dzieki za zainteresowanie i zrobie tak jak piszesz w sumie spirulina na flo to blad w tekscie bo nie mialem jej juz uzywac
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
Taki szybki Up dla zainteresownaych
59 dzien flo 31(phantom) 26(Gorilla)

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Phantom ładnie ciśnie nie grymasząc a na drugiej ukazaly sie takie plamki
displayimage.php
[/url][/IMG]
Przez 3 dni nie widze postepu tego brzydkiego objawu wiec nie panikuje :)
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Kurde fajnie Ci to idzie pod tymi zaroweczkami :D powodzenia jestem ciekawy efektu końcowego.
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
Kurde fajnie Ci to idzie pod tymi zaroweczkami :D powodzenia jestem ciekawy efektu końcowego.

Dzieki za dobre slowo a żaróweczki naprawde daja rade , to juz 3 grow na żarówkach i nie wiem jak spostrzeżenia innych ale wydaje mi sie ze zróżnicowana barwa swiatla daje lepsze efekty niz stala np wszystkie na 2700k
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Bardzo ładne budsy, a widać że jeszcze spoooro napuchną. Pozdro

---------- Post Zaktualizowany 12:22 ---------- Data pierwszego postu 12:20 ----------

A dokładnie co to są za żarówki??
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
Bardzo ładne budsy, a widać że jeszcze spoooro napuchną. Pozdro

---------- Post Zaktualizowany 12:22 ---------- Data pierwszego postu 12:20 ----------

A dokładnie co to są za żarówki??

Mieszanka najtanszego sortu z Kaufa netto i mrowki (wiekszosc po 18 W)
Dzieki za poscik a i przed chwila czytalem ze sam prowadziles dwa gorylki , jak wrazenia ?
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
No wyszły fajne szyszki, ale nie były szczególnie oblane żywicą jak producent deklaruje;) a że palę sporadycznie to nie powiem Ci, jak jakość, choć znajomi chwalili;)
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
Up Dzien 66 Flo 38(Phantom) 33(Gorilla)

Sytuacja na dzien dzisiejszy :
-Przenawożenie
-Ostry pobor azotu z lisci
-Ogolny przyrost zadowalajacy


displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]


displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Dostaly wczoraj ostatni raz troche azotu a tak leca juz tylko na zupce z bananow, morel,pomidorow i pestek dyni
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
Mały problem
Objawy ktore wydawaly mi sie brakiem azotu postepuja a ja juz sam nie wiem co jest nie tak
Nekrotyczne plamy , zółkniecie i usychanie lisci powoli postepujace z dolu do gory (problem dotyczy kilku lisci ale wqrwia)
Nawozow mineralnych juz nie dostaje (wczesniej 2 x 1/3 1/4 dawki burzy kwiatow i podziekowalem bo zaczelo je palic
Ph pozywki 6,8 Ph wody z donicy 6,5 wiec nie to jest problemem
Pytanie : co to za problem i czy przejmowac sie na tym etapie ?
displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
A moze to te Twoje zupki tak na Nia działają. Nie sa one przelane?
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
Up Dzien 73 Flo 45(Phantom) 40(Gorilla)


Oprocz wymienionych problemow w poscie powyzej to nie ma na co narzekac, puchna ładnie , pachna niesamowicie intensywnie (cytrusowy słodkawy Phantom) (Taki smierdzacy ziolowo iglasty Gorilla)
Łodygi nie utrzymuja juz topow i zaczynaja sie uginac
No i starczy...

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Do nastepnego
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Za***iście, jednak prowizorki rządzą;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół