nasiona marihuany

Pytanie o ziemie oraz jej nawożenie

Wyszukiwarka Forumowa:

SpokojonyLolo

New member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
2
Buchów
0
Cześć Wszystkim Forumowiczą !

A Więc ! Chciałbym wrzucić lampe LED do swojego growa z którym bede startował nie bawem, może nawet będzie jakaś fotorelacja bo czuje że będę potrzebował waszego wsparcia, ale do rzeczy ! Dużo czytałem na forum/forach lecz jest pełno różnych informacji na ten temat i jest to bardzo uogólnione. Mianowicie nie wiem zbytnio jaką ziemie dać do takiej uprawy pod Led'ami i jakiego producenta, czytałem o mieszankach róznych ziemi z np włóknem kokosowym 30% koks - 70% ziemia + dolomit + perlit na dno itd... Pytam ponieważ dowiedziałem się iż przy takiej uprawie roślina pobiera mniej składników odżywczych, a mi zależy na utrzymaniu odpowiedniego PH i EC (Które spie****iło mi poprzednią uprawe), dobrych właściowościach napowietrzających, ukorzeniających i odżywczych pod takim rodzajem oświetlenia, dodatkowo myślałem o nawozach od "Canna" bo dużo osób chwali ale też kompletnie nie mam pojęcia jaki zestaw by sie nadał na całą taką uprawe, przy tym chciałem używać środka Ahasi SL na weg, oraz nawóż Tytanit na Flo oczywiście jeśli to ma sens, dlatego też pisze tutaj i mam nadzieje że mnie uratujecie w tej kwesti, a nie chce znowu nic spier#!$ić tym bardziej że mam zamiar władować wiekszośc oszczędności w te uprawe wobec tego chce się przygotować jak najlepiej się da. Dziękuję za odpowiedż i zrozumienie.


Ps Mam Dysgrafię oraz Dysleksje i stąd mała prośba do moderatorów, jeśli coś będzię żlę proszę nie usuwajcie wątku tylko pozwólcie mi go poprawić dziękuje.
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Ja mogę polecić od siebie Canna Terra Professional. Asahi SL to nie jest nawóz, a biostymulator. Na Weg i Flo używam nawozów od BioBizz - klasyczny try pack indoor. Do tego warto dokupić jakiś preparat typu Cal-Mag. No i coś do pomiaru PH (najtaniej wyjdą kropelki).
 

SpokojonyLolo

New member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
2
Buchów
0
Tak faktycznie wybacz, jest to biostymulator ale czy warto go używać wraz z tytanitem na flo ? Co do tego try packa biobizz to używałem według zalecen ale na poprzedniej uprawie miałem straszny problem z ph, tak jak wspomniałem i ogolnie nie byłem zadowolony z tych nawozów, widzłaem też dużo negatywnych opini ale też zauważyłem że można było nimi korygować ph pożywki co było na plus. Fakt jest taki że test kropelkowy posiadałem ale było już za póżno, rosliny nie chcialy wstać nawet flush nie pomógł przelałem chyba z 50 litrów wody w każdą donice :freak: ogolnie spieprzyłem szkoda gadać. dlatego też zadaje wam tutaj troche pytań o te ziemie i wgl... nie chce dać tym razem ciała.

---------- Post Zaktualizowany 20:17 ---------- Data pierwszego postu 16:48 ----------

Zapomniałem zapytać, czy ten cal mag nie jest czasem do upraw hydroponicznych only ? Bo coś tam wyczytałem po angielsku o jego cudownych właśćiwościach ale nic więcej, na przykładowej stronie z produktem Ionic Cal-Mag Pro jest bardziej podany skład i jego właściwości, oraz dodane w opisie hydroponic więc nie wiem i pytam. co do ziemi jest jeszcze Canna Terra Professional Plus, i teraz czy owa ziemia czymś się rózni jest może lepsza od Canna Terra Professional czy jednak nie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół