nasiona marihuany

Marzenia są nasionami rzeczywistości.

Wyszukiwarka Forumowa:

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Świr :freak:. Ambitnie, życzy Ci żebyś na harvest musiał kupić transportera.
 

Twenty Two

Member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
16
Buchów
0
Coś tam już ze spota :)
1~0.jpg
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Hoho bedo wielkie krzuny tu:bongo4: Przy takiej ilości to pewnie trening jakiś znikomy będzie?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
ja czuje małe rozczarowanie i niedosycik, 11 spotów, gdzie najwiekszy miał pomieścic około 100 roślin a Ty wrzucasz fotkę jeden rośliny ...
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
KUrfa. Tak siedzę, piję kawę i zaczynam czytać.. 11 spotów gdzieniegdzie po 100szt MJ, panie kolego wielki szacunek <peace> Ja to będę próbował coś out w tym roku, ale nie z takim rozmachem <rotfl> Powodzenia życzę zatem, zaglądam! <coolpalacz>
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Wiadomo że do takiej ilości roślin na oucie dochodzi się latami, ja robiąc takie coś w ogóle dygał się wszystko pokazywać, jakieś foty najlepszych pań itp...w polszy jednak lepiej mieć tych krzaków mniej a bardziej dorodnych
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Wiadomo że do takiej ilości roślin na oucie dochodzi się latami, ja robiąc takie coś w ogóle dygał się wszystko pokazywać, jakieś foty najlepszych pań itp...w polszy jednak lepiej mieć tych krzaków mniej a bardziej dorodnych

to ja Ci tak odpowiem Gandziorski


Czekam z niecierpliwością na wiecej fotek, życzę farta i dużo słoneczka :)
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
To takie plany i bajanie przed zasnięciem...
Sam co roku sadze około 60 sezonów i max 30szt auto na 3 poletkach.
Zapie****am co weeken by jakos to ogarnac i swoje zebrać.
Jazda zaczyna sie przy kosie i wtedy mj oddziela pannienki od chłopców.
co roku mam kilka nocy nie przespanych gdzie jade na trymerze
Oczywiście mógł bym posadzić i 500 roslin a z nich została by połowa z której połowa dała bym mizerny plon, czesc by zgniła na spocie, czesc by za***ali a zebrał bym góra kilo i klaskal bym uszami
nie tedy droga...
 

Twenty Two

Member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
16
Buchów
0
Hoho bedo wielkie krzuny tu:bongo4: Przy takiej ilości to pewnie trening jakiś znikomy będzie?
To co widzisz na zdjęciu to klon z którego uciąłem kolejnego więc fim już jest :) Wszystkie rośliny które posiadam są po fim'ie,najstarsze nawet po 12 krotnym, Ostatnia partia klonów nie była trenowana,tak samo jak wszyskie przyszłe.
ja czuje małe rozczarowanie i niedosycik, 11 spotów, gdzie najwiekszy miał pomieścic około 100 roślin a Ty wrzucasz fotkę jeden rośliny ...
Mierząc miarą ''najlepszych'' growerów na tym forum to te największe pomieściłyby nawet 200,a ile ja posadze ? nie mam pojęcia wszystko pokaże czas,nawet 20 przy tak dużych odstępach zrobią robote,tymbardziej klony. Nie chce tu srać 999 zdjęciami gdy dane rośliny wyglądają tak samo. Rozwiozłem dziś 55 klonów na dwa spoty,bo nie mam już miejsca w boxie.Będąc na drugim spocie zdałem sobie dopiero dzisiaj sprawe jakie one są wielkie.Ile sił musiałem włożyć żeby one powstały. Największe spoty nie wiem czy w ogóle będę odwiedzał w trakcie sezonu,jeśli znajde odwagę to kto wie,ale za to mniejsze na pewno. Równie dobrze mogę zostać z niczym dlatego nie chce robić jakiegoś wielkiego szumu co do mojej fotorelacji,bo robie ją dla siebie,żebym w razie wpadki (tfuu) mógł zobaczyć jakim byłem,jak to kolega wyżej napisał 'świrem' :)
Ten kwiecień się ciągnie strasznie,maju przybywaj !
A to jakieś małe kloniki trochę poobijane przy transporcie.
1~1.jpg
5.jpg
 

Twenty Two

Member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
16
Buchów
0
Przewiozłem dziś kolejne 23 klony na spota. I tak jak zrobiło się miejsce w boxie tak od razu sie zapełniło,bo przypomniałem sobie,że na wacie mam już nasiona gotowe do wsadzenia.Wrzucając na wate myślałem,że jest ich z 20 a wyszło 50+... Chciałem poczekać dłużej ale na początku maja przesadzam na spoty wszystkie semiauto.Miejmy nadzieje,że żadnego silnego mrozu nie będzie. Będę robił sobie też nasiona na dwóch lub trzech spotach.
Kloniki.
6.jpg
A tu się pani coś po***ało i zaczeła kwitnąć :)
7~0.jpg
8.jpg
 
U

Usunięty 66767

Guest
Siema ładne klony i fotorelacja zapowiada się imponująco czyli to co lubię,więc będę zaglądał i patrzał jak tam sobie poczynasz.POwodzenia do końca:harvest:pozdro<peace>
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
klony ładne ale mialy byc setki a widze same odsetki<peace>
 

Twenty Two

Member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
16
Buchów
0
Jeśli są tu jacyś wierzący proszę o modlitwy w mojej intencji !
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
to na msze trzeba dac i zdrowaśka od krzaka musi byc odmówiona, co dziesiąty ojcze nasz <lol>
 

Twenty Two

Member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
16
Buchów
0
Rozwiozłem dziś 120+ semiauto na cztery spoty. Mróz zniszczył mi część małych kloników no ale trudno..większe nawet zaliczają progres. Jakieś semiauto pewnie zaczną kwitnąć to się dowiezie inne. Jestem wy***any dzisiaj było w ch*j roboty,zresztą jak codzień. Czuje się jak tarzan w jungli,całe dnie w krzakach.Zwierzęta już nawet na mój widok nie spie****ają. Każdy pisze o harveście tylu roślin,a myślicie,że posadzenie ich jest takie łatwe? Gdy już wszystko będzie rosło sobie w ziemi,zapie****e tripa aż po sam kosmos,a co należy mi się ^^
10.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół