nasiona marihuany

Marzenia są nasionami rzeczywistości.

Wyszukiwarka Forumowa:

Twenty Two

Member
Rejestracja
Lut 1, 2019
Postów
16
Buchów
0
MARZENIA SĄ NASIONAMI RZECZYWISTOŚCI.
1.jpg
Przyszedł już ten moment by założyć fotorelacje,bo potem pewnie nie będzie nawet czasu .
  • Ale jak to? Już? Przecież za oknem śnieg.
A no już,dla niektórych sezon trwa kilka miesięcy,a dla innych cały rok.
Zawsze byłem przeciwny udostępnianiu takich rzeczy w internecie,ale doszedłem do wniosku,że muszę zostawić sobie po tych wszystkich latach jakąś pamiątke a nie tylko niewyraźne już wspomnienia w głowie. Ten rok uważam za jeden wielki zlepek doświadczeń,ze wszystkich sezonów,który zaowocuje tym co zobaczycie w tej fotorelacji. Poświęciłem wiele lat swojego życia uprawie. Zawsze wkładałem w to mnóswo energii i czasu (o pieniądzach nie wspominając) Patrząc na to z boku myśle sobie. ''Co za po***..." Można powiedzieć,że w tym roku stawiam wszystko na jedną kartę,dlatego jeśli nagle znikne z forum będzie znaczyło to,że cały mój wysiłek poszedł na marne. Na sezon 2019 oddałem całego siebie.W lipcu,w pełnym słońcu 30C nak***iałem szpadlem,całkowicie nago nie licząc kaloszy ! gdzieś ku**a w krzakach. NO CO ZA PO*** ! I tworze tak spot za spotem,a końca nie widać i to wszystko by spełnić marzenia.​
SPOTY.
  • Narazie jest ich 11.Największy zmieści jakieś 100 roślin,wszystko okaże się w trakcie sezonu.Część ze spotów posiada nawet 2,5 metra odstępu miedzy roślinami.
ODMIANY.
  • Maroc-własnej produkcji.Wpadnie jeszcze jakaś inna odmiana,ale to później.
ŚRODKI OCHRONY PRZED ZŁODZIEJAMI.
  • Maczeta.
  • Charakter.
Myślę,że połowa roślin będzie klonami.Na chyba 3 spotach wszystkie rośliny będę fim'ował, Nawozy? na początku tylko jakieś z mikroelementami.Ziemia spotowa.Na kilka spotów poleci mikoryza.
MAMO,TATO KOCHAM WAS !
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,620
Odznaki
8
Ja chcem tutaj siedzieć w pierwszej ławce.
Same te spoty mnie zainteresowały. Będę miał podobna liczbę ale stanowczo mniej krzaków. Ciekawa będzie struktura tych 100krzakow. :bounce:
Pozostaje mi pogratulować odwagi. Czekam na dalsze poczynania oraz foty ilościowe.
Piona.
 

Cienki

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
83
Buchów
0
ja sie ostatnio w***alem na waleta w growboxa ale kij z tym yhyhyhy zasiadam obok kolegi wyzej w pierwszym rzedzie i ogladamy <joint>
 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
elo
graty za rozmach ale ja bym nie ryzykowal 100 krzakow na jednym spocie jesli masz ich az 11 w swojej odslonie w obecnych czasach niebiescy duzo lataja w okresie lipiec/sierpien ... zawsze ginely mi wlasnie spoty z najwieksza liczba roslin. dziwne ? roboty z tym bedziesz mial do porzygu ...snieg za oknem to kolego chyba tylko w gorach ...
pozdro i szczescia ktore napewno ci sie przyda [;
 

CorAngar

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
135
Buchów
0
Nie pozostaje nic innego Jak zasiąść i obserwować takie liczby :D Pozdro<joint>
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Może MarioŁDZ <peace>
 
Ostatnia edycja:

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
No to w takim razie sezon Outdoor 2019 uważam za rozpoczęty :) trzeba iść na strych i poszukać gratów do przygotowywania spotów. Trzymam kciuki !!!
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Trzeba dodać Off-Top do tego wątku bo zanim zacznie cokolwiek pokazywać to będzie 50 stron spamu :).

To nie rusek za czysto jest na russka .
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Mnie akurat kilkuletnie doświadczenie nauczyło ze lepiej wiecej spotów ale mnie roslin na nich bo jak za***ia lub bedzie przypał mniejsze straty.
Co do klonów to selekcja z kilkudziesięciu roslin jak juz a do tego klony nie nadaja sie na out bo brak u nich (zapomniałem dokładnej nazwy) korzenia pierwotnego czy jakoś tak w skrócie sa bardziej podatne na łamanie i wszelkie choroby.
bede zagladął i trzymał kciuki
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Tak też cos z tymi klonami na Out słyszałem . Ale on dopiero matke robi żeby klony chyba zrobić więc zanim ona urośnie klony się przyjmą to zacznie sezon razem ze wszystkimi.Więc bez zbędnych Fapów<peace> plus że ciężko znaleźć bezpieczne spoty w tych czasach do tego nasłonecznione z dobrą ziemią a coś o tym wiem, a 11 spotów po 40-100 roślin w odległosciach 2.5m,brzmi dość mało sukcesywnie i raczej możliwość że połowa spotów zniknie jest duża tak jak że Parówki mogą z jednego spota naszukać się następnych 10 gps .Lepiej to przemyśl dobrze chyba ,że stary wyga jesteś który ma juz przetestowany każdy ze spotów, to się nie odzywam<peace>
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Życzę powodzenia. Ja dalej w trakcie szukania spotów.
 

Leon Ciapecki

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2013
Postów
205
Buchów
0
podobają mi sie twoje plany, sam będziesz ogarniał te wszystkie krzaki czy z kimś? ja w tym sezonie celuje w 6-7 kozackich spotów po ok. 50 roślin na każdym i nawet mając wspólnika wiem, że będzie whuj ciężko, nie wspominając już o prowadzeniu fotorelacji z tego :D ale damy rade :D powodzonka
 
R

rastahause

Guest
Ja w tym roku też idę na grubo ale ja mam jeden spot i ok 60 roślin więc "Grubo" to jest widzę tylko dla mnie xD Chłopie powodzenia życzę z taką ilością i oby bez przypsu do końca. :smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół