nasiona marihuany

[1,44m]+[1m][400w+250w HPS][FEM][Shiva Skunk + Sensi Skunk + Purple Bud] i am back

Wyszukiwarka Forumowa:

Cienki

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
83
Buchów
0
ewidentnie za dużo żarcia, miałem Aof który zachowywał się identycznie z nadmiaru jedzenia

---------- Post Zaktualizowany 12:18 ---------- Data pierwszego postu 12:16 ----------




o zobacz sobie


no identycznie jak u mnie. czyli nie dajemy juz papu tylko lejemy kranowke zeby przeplukac tak? dziekuje
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Mega duzo azotu. Az ciemno zielone sa liście. Woda woda pozniej lekko strawne papu na flo.
 

Cienki

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
83
Buchów
0
Dzien 51 FLO. Ogolnie to kwiaty w miare puchna ale jeden Purple Bud ma problem z przenawozeniem. Mysle ze idzie to calkiem sprawnie jak na pierwszy raz w zyciu ;) Oswietlenie 11/13 jeszcze przez tydzien potem im skracam swiatelko :sunny:
W tej chwili poczekam z podlewaniem bo jeszcze wilgotne panny ale zamierzam lac na razie tylko wode a potem jak kolega [MENTION=67259]oczykobry[/MENTION] dam leciutko papu. Sorry za slaba jakosc zdjec ale testuja apke w telefonie Camera fv5 :crazy:
to ogladamy:










O tutaj mamy wlasnie klopot z panna Purple Bud :zombi: Mam nadzieje ze odzyje i wroci do normalnosci :freak2:








To jest najwyzsza Sensi Skunk jakies 98cm wysokosci bez doniczki :crazy: 4 szczyty ale jeden mniejszy chowa sie tam yebany po prawej na dole :lol3:






A to najmniejsza Purple Bud i ma tylko dwa szczyty. Proca :lol3: ale daje nawet rade i wyglada zdrowo :







To by bylo na tyle. Jak cos zauwazyliscie zlego albo niepokojacego to zapraszam do dyskusji. Zaznaczam ze to moj pierwszy grow w zyciu wiec ... :crazy: pozdro i z farcioszkiem.
 

Cienki

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
83
Buchów
0
Dzien Dobry Panstwu :crazy: Dzien 55 FLO. Co by tu powiedziec hmmm nic sie ciekawego nie dzieje ale postanowilem wyprowadzic panny na maly fotoshooting :sunny: . Jedna Purple ma lekko popalone liscie od nawozow ale chyba dochodzi do siebie bo dostaja tylko wode do picia. Tak sobie mysle ze jeszcze raz im dam Bio Bizza i potem tylko flush. Co o tym sadzicie? Tak jak patrze na nie to sa nakarmione na maxa. Zreszta popatrzcie.













Moja ulubiona proca <rotfl>

5x Sensi Skunk
4x Purple Bud

Pozdrawiam. Milych walentynek wam zycze jutro yhyhyhy :crazy: elo
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
kiedy up ? :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół