nasiona marihuany

Osłabienie mocy wentylatora wyciągającego

Wyszukiwarka Forumowa:

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Możesz wytłumaczyć dlaczego? Mam podłączony regulator pod przełącznik od biegów i potem dopiero went. I działa znakomicie.

mógłbyś rozkręcić u siebie, cyknąć fotki jak masz to połączone i wrzucić ?
oraz na regulatorze jak to połączyłeś - boję się kombinować bo jak spalę wentylator to zostaję z niczym a roślinki już pomału dają o sobie znać
u mnie na regulatorze jest też jeszcze podłączona kostka dodatkowa
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Bo chcesz regulować obroty tak? to wylacznik jest ci nie potrzebny poniewaz jezli obrucisz pokretlo regulatora na minimum to wyciag ci sie wylaczy. No chyba ze sterujesz to za pomocą jakiegoś stycznika za pomocą smartfona to najlepiej gdy go podlaczysz przed regulatorem
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
mógłbyś rozkręcić u siebie, cyknąć fotki jak masz to połączone i wrzucić ?
oraz na regulatorze jak to połączyłeś - boję się kombinować bo jak spalę wentylator to zostaję z niczym a roślinki już pomału dają o sobie znać
u mnie na regulatorze jest też jeszcze podłączona kostka dodatkowa

Sa różne regulatory. Ja mam taki jak w tym wątku
https://www.forum.haszysz.com/showt...borze-cichej-wentylacji&p=1811823#post1811823
. Mogę Ci zrobić schemat ale musisz zdjęcia tego regulatora wrzucić i najlepiej model. I zdjęcie kostki w wentylatorze.
[MENTION=93486]ostr007[/MENTION] alo co to ma do tego? Po co pozbawiać się możliwości zmiany biegu? Zmniejszasz w ten sposób zakres regulacji obrotów. Gadasz bez sensu. Ten regulator który ja mam występuje z fabrycznym przełącznikiem do 3 biegów. Ja sobie sam dorobiłem i jest to to samo podłączenie co w fabrycznym.
 
Ostatnia edycja:

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Ja mam u siebie wyciąg ktory ma 3 biegi. Regulator obrotow podlaczylem pod jajwyzszy bieg i mam bardzo szeroki zakres zmiany obrotow. Więc nie wiem jakie ty wogole masz pojęcie na temat elektryki
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
To sobie podłącz watomierz i sam zobacz czy 3 biegu zejdziesz tak samo nisko z obrotami jak na 1 biegu. Po 12 latach pracy w zawodzie jakieś pojęcie mam, ale fakt, wykształcenia brak.
Dlatego pytam co przeszkadza ten przełącznik od biegów?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół