nasiona marihuany

Pomocy z roślinką

Wyszukiwarka Forumowa:

Mirexodro

Member
Rejestracja
Lis 29, 2018
Postów
24
Buchów
0
Witam, moja roślinka ma juz 2 miesiące, 30 dzień FLO i wczoraj zauważyłem, że te białe włoski robią się brązowe,bursztynowe. I czy nie za wcześnie, jak na 30 dzień FLO ? Może te włoski uschły czy coś, doradzcie. Z góry dzieki ;)

displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

Cienki

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
83
Buchów
0
jest dobrze. troche jeszcze poczekasz. z miesiac
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Włoski potrafią brązowieć od przenawożenia ;/ Lejesz czymś?
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,556
Odznaki
11
daj więcej info-i fote całego krzuna

jaka temp. przy szczytkach?
 

Mirexodro

Member
Rejestracja
Lis 29, 2018
Postów
24
Buchów
0
Dzieki za info chłopaki. Od razu powiem, że jest to amatorska uprawa, z racji braku środków, nie posiadam żadnych nawozów, profesionalnego growboxa czy też oświetlenia. Roślinke trzymam w szafce przy 4 żarówkach energooszczędnych 12W i 1 100W zwykłej żarówce. Do nawilżenia powietrza wieszam mokry ręcznik. Wentylacja to 1 wiatraczek komputerowy 12W wlotowy i z 2 str. dziura. Ziemia to zwykły kompost, przez jakies 3 tyg leje jej co kilka dni wode z przegotowanych ziemniaków. Mi się wydaje, że te włoski zrobiły się takie przez wysoką temperature bo 100W żarowka byla przez jakiś czas za blisko roślinki. Podaje foty ;) A i nasionko było niewiadomego pochodzenia.


displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Co nikt juz mi nie doradzi

ale co mamy Ci radzić, miałeś wrócić za miesiąc a nie po 2 dniach z tym pytaniem... nie bądź w gorącej wodzie kąpany i słuchaj

---------- Post Zaktualizowany 08:52 ---------- Data pierwszego postu 08:52 ----------

a roślinka ładna ;)
 
Ostatnia edycja:

Mirexodro

Member
Rejestracja
Lis 29, 2018
Postów
24
Buchów
0
ale co mamy Ci radzić, miałeś wrócić za miesiąc a nie po 2 dniach z tym pytaniem... nie bądź w gorącej wodzie kąpany i słuchaj

---------- Post Zaktualizowany 08:52 ---------- Data pierwszego postu 08:52 ----------

a roślinka ładna ;)

Ktoś wyżej napisał, że poczekam jeszcze miesiac a nie, że mam dac foty za miesiac. Chciałem się dowiedzieć co z tymi brązowymi włoskami, bo jedni piszą tak drudzy tak. Chyba lepiej się dowiedziec wczesniej co jej jest i czy się przejmować czy nie, niż jak już bd za późno. A tak w ogole to dzieki ;)
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,556
Odznaki
11
ta żarówa daje ostro ciepłem i brązowieją,musisz podnieść..bo to słaba żarówka jest ;)

i taka jej uroda będzie,takie ziarnko miałeś

jak na taki sprzęt to jest dobrze ,choć ciemnawo
 

Mirexodro

Member
Rejestracja
Lis 29, 2018
Postów
24
Buchów
0
ta żarówa daje ostro ciepłem i brązowieją,musisz podnieść..bo to słaba żarówka jest ;)

i taka jej uroda będzie,takie ziarnko miałeś

jak na taki sprzęt to jest dobrze ,choć ciemnawo


Dzieki za odpowiedz ;) Akurat jak robiłem te zdjęcia to 2 żarówki były odłączone, a tą żarowke 100W podniosłem kilka dni temu i dalej te włoski brązowieją, chyba to taka odmiana jest, że tak brązowieją, bo małe topki które są najniżej pierwsze zaczeły brązowieć, a tam już nie jest tak ciepło jak na szczytach
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół