nasiona marihuany

[AF] 1,44m2 Spectrolight 400W 24 szt AF GRUBO

Wyszukiwarka Forumowa:

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Dzień 21

Kolejny Up box już się powoli zapełnia wilgotność około 60-65% temp ok 20 C
Co do nawozów używam:
-biobizz fish mix
-canna terra vega
-plagroon power roots i terra grow
Jak dla mnie BIOBIZZ FISH MIX zdecydowanie wygrywa...
A niżej foteczki












Lampa chodzi na 60% mocy podwyższyłem już ja trochę i po zrobieniu fotek najwieksze poszly na boki a najmniejsze na środek boxa.
Podpowiedzi mile widziane
:harvest:<peace>:spalony::jaraczz:
Do następnego
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Ładnie się zapełnia, pracuj nad temperaturą. Kwiatki będą się szybciej rozwijać.
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
witam
Mam pytanie odnośnie przycinania liści wiatrakowych.
ZRobiło się już bardzo ciasno czy przyciecie liści może znacznie wpłynąć na stres roślin i na końcu na plon czy nie koniecznie?
Chodziło by o usunięcie po2 max 4liscie z jednej rosliny
Proszę o podpowiedzi
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Póki nie zaczęły kwitnąć to lepiej nie usuwać lisci, ciasno to było wiadomo że będzie od początku. Więc musisz jakoś podołać do czasu aż zakwitną. Ale to tylko moja opinia chcesz to tnij
 

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
Zacznij przycinać jak bd zaslanialy szczyty. Jesli jeszcze nie kwitną to poczekaj
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Siemano
Pierwsze rośliny pokazały już preflowery.
Purple pyramid i cream mandarine zaczynają nabierać czerwonego kolorku.
Zakupiłem już w sklepie osuszacz powietrza za niedługo go będę testował.
CO do tych liści to zdecydowałem i usunelem kilku po jednym lisciu więc pewnie nawet nie odczują tego.
Jeśli chodzi o moją obecną nowa lampę w porównaniu do hps 400w jest o niebo lepszy rośliny dużo szybciej rosną i to przy 60% mocy czyli około 260W czyli jak widać nie dość że oszczędność pradu euro zostaje w kieszeni to jeszcze jest mocniejsza.
Na flo dowale na 100% także powinny pięknie rosnąć.
Jak w opisie napisałem 24 rośliny.
Docelowo miało być 25 i tyle nasionek poleciało do wody kilka nie wyszło dorzuciłem nowe i zrobiło się 27.
Jedna wyrzuciłem bo była lipna. Cbd dark devil stanął w miejscu i nie rosnąl o dziwo teraz się ruszył... Jest 3 razy mniejszy od innych roślin i zapewne pójdzie do puszki po piwie szkoda mi jej wyrzucić chce zobaczyć czy wyrośnie ta czerwień jak że zdjęć. A następna która została to ww x think difrent na początku też słabo szła dopiero teraz ruszyła ale jest o połowę mniejsza. Zapewne będę musiał ją wywalić chyba że zrobię jakąś półkę na osuszacz.
Także póki co to na tyle jutro zapewne kolejne fotki
Tot morche czy jak się to ku**a pisze
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Dzień 30
Zazieleniło się i zapełniło, wleciał do boxa osuszacz powietrza
Panienki ładnie rosną juz kilka wchodzi na flo, za niedługo zmieniam oświetlenie na 100% i foto na 16/8 zaoszczedze pare groszy na pradzie
cream mandarine i purple pyramid zaczynaja purpurowiec
:jaraczz:














i opózniony w rozwoju ale go nie wyrzuciłem dark devil cbd



pozdro<coolpalacz>:smokee::bounce:
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
[MENTION=13517]Prezes[/MENTION] Projekt padł na cyce? Ciekawy jestem jak tam wszystko rośnie.
 
Ostatnia edycja:

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
[MENTION=13517]Prezes[/MENTION] Projekt padł na cyce? Ciekawy jestem jak tam wszystko rośnie.

Siemka
wszystko leci ok wywaliłem 4 rosliny z popalonymi lisciami na koszt reszty, te ktore wywaliłem zatrzymały się w rozwoju moim zdaniem ziemia była z za duża ilością N i ja jeszcze im dowaliłem dawkę i pewnie dlatego.
Największe rośliny maja 120cm dużo nie wiem czy brakowało im światła na weg bo było 60% mocy lampy czy po prostu była lampa za wysoko.
Lampe jak tylko zaczeły kwitnąć przełaczyłem na 100% mocy i foto dałem na 14/10 żeby za dużej różnicy w prądzie nie wyszło.
Kwitnące trochę poprzycinałem od dołu. Najdłużej póki co wchodzą na flo lochness monster reszta w sumie już kwitnie.
Najszybszy bedzię chyba bluebeery i hmmm chyba cheese xxl ale nie jestem pewny;)
Póki co nie ma się czym chwalić następne fotki za tydzień żeby już było widać pożądne FLO
pozdro
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Automatom swiecisz 14/10? :scratch:

Tak. Każdy pisze ze albo 20/4 Albo 18/6 a 14/10 nikt a ciekawe czy ktoś próbował.
Zobaczymy co wyjdzie celuje w wynik 450g zobaczymy co wyjdzie
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Tak. Każdy pisze ze albo 20/4 Albo 18/6 a 14/10 nikt a ciekawe czy ktoś próbował.
Zobaczymy co wyjdzie celuje w wynik 450g zobaczymy co wyjdzie

Tak, robili i plon był mniejszy, niż przy 18/6. Automaty są fotoobojętne, owa cecha wykształciła się na drodze ewolucji, po to by zdołać się rozmnożyć w warunkach gdzie okres życia jest krótki, a słońce nak***ia prawie, że nieustannie. Im bliżej bieguna tym dni w okreśie przesilenia letniego są dłuższe, a noce są krótkie lub wręcz ich nie ma (noc polarna). Wypadałoby wykorzystać tę adaptację i świecić im 18/6 bądź 20/4?

Z drugiej strony równikowym sativom wystarczy świecić 12/12 na wegu, żeby zaindukować kwitnienie trzeba skrócić dzień o godzinę. Wynika to z faktu, że w tej szerokości geograficznej stosunek długości dnia i nocy na przestrzeni całego roku różni się jedynie o 2 godziny. (lato 13/11, zima 11/13)
 

Kalafior89

Member
Rejestracja
Mar 9, 2019
Postów
9
Buchów
0
No panie prezesie bardzo ładnie napuchły te badyle aż szkoda nie zmontować scroga bo widać, że te krzaki mają ogień. Gość od nas ma projekt, w którym prowadził krzaka w wegu kilka miesięcy ale nie pamiętam nicka - dwuczłonowy - jak to pociągniesz w wegu pod siatką to na pewno przebijesz rekordy - te łodygi same to sugerują.
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Zobaczymy co to wyjdzie uprawa uprawie nie jest równa.
No wiadomo teoretycznie powinien być mniejszy zobaczymy najlepiej sprawdzić na własnej uprawie.
Następny grow polecę na flo 16/8 i zobaczymy z tym że odmiana odmianie nie równa tak samo feno tej samej odmiany.
Moim zdaniem trzeba próbować i na własnych błędach najlepiej się człowiek uczy, ale dzięki za zwrócenie uwagi i wyjaśnienie
 

Kalafior89

Member
Rejestracja
Mar 9, 2019
Postów
9
Buchów
0
/edycja - bo sam nie mogę - ktoś to zredaguje bo patrzyłem na zdjęcia zanim się zainteresowałem nazwą. dobre ls-nawet hs-t zrobi robote.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół