nasiona marihuany

[OFFTOP] Odszukaj Muchę i wygraj STÓWKE!

Wyszukiwarka Forumowa:

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Tak teraz patrzę, i to chyba najdziwniejszy konkurs jaki znam tu na haszu. 2 osoby a reszta tylko z dolotu hehe. Nie nudzi sie wam tak sępić co tydzien? <joint>
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Tak teraz patrzę, i to chyba najdziwniejszy konkurs jaki znam tu na haszu. 2 osoby a reszta tylko z dolotu hehe. Nie nudzi sie wam tak sępić co tydzien? <joint>

Mi sie tam jeszcze nie znudził.
Gdyby nie my to podejrzewam, ze juz dawno by tego konkursu nie było.
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Dzięki temu konkursowi mam za***istych odżywek i sprzętu za łącznie 500zł, mimo to dostawałem zawsze fajne gratisy przy zamówieniu i kody na zniżki, myślę że gdyby to było nieopłacalne to by nie było ciągnięte tak długo :smokee: Pewnie my i sklep na tym korzystamy, więc? ;)
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Ja poluje na konkurs juz od miesiąca ale zawsze mnie ubiegają albo sie spoźnie. Myślę, że więcej jednak osób gra.
 

chill0oout

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
346
Buchów
0
Dzięki temu konkursowi mam za***istych odżywek i sprzętu za łącznie 500zł

500pln? Myslalem ze juz na***aleś kilka tysięcy. Pewnie fajnie byc w czymś w końcu najlepszym. Tez próbowałem 2 razy i mnie wyprzedzili. Dajcie pograć innym. Mam słabe oczy i nie moge tak wyostrzyć wzroku cholera! :crazy: Jak widac są tez chętni a sklep bedzie bardziej zadowolony kiedy wygranych ludzi bedzie wiecej. Za samego sępa bym wam dał bana na kilka miesięcy na ten konkurs :pr ogólnie nic do was nie mam. Czuje ze macie dobre serca i jesteście dobrymi i porządnymi ludźmi ale dajcie ku**a i mi wygrać do chua z jeden raz! Jesli sklep jest uczciwy to nie bedzie miał do was pretensji ze na jakis czas zniknięcie.

Mi sie tam jeszcze nie znudził.
Gdyby nie my to podejrzewam, ze juz dawno by tego konkursu nie było.


I ide o zakład ze bez was tez konkurs bedzie sie miał dobrze. :freak:
 
Ostatnia edycja:

Lemmy

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2010
Postów
124
Buchów
0
Ktos tam na szotboxie tłumaczlyl- musisz pobrac wszystkie zdjecia ze strony albo cala stronę na komputer i wtedy przeglondasz w oknie systemowym zamiast ladować pokolei strony czy jakos tak. Pozdro!<peace>
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
[MENTION=47200]chill0oout[/MENTION]
Tak tak, na***ałem kilka tysięcy... Twój monolog to jedna wielka zazdrość.

Pozwolę sobie zacytować Regulamin:
Zasady są proste, wchodzisz na naszą stronę, jeśli znajdziesz produkt na którego zdjęcie naniesiona jest mucha wystarczy że wkleisz link do tego produktu w tym temacie. Jeśli zrobisz to jako pierwszy wygrywasz nagrodę!
Musisz mieć minimum trzymiesięczny staż na forum.


Próbowałeś 2 razy, nie udało się? spróbuj 3. Tak to działa. Każdy ma takie same szans, tak samo jak my...wchodzisz, przeglądasz produkty i znajdujesz, a to że ktoś zaczął szukać gdzie indziej albo poszczęściło mu się i znalazł szybko... wygrał, logiczne.

Ja nie zawsze wygrywałem, jak ktoś inny znalazł szybciej to gratulowałem i czekałem tydzień by znowu poszukać, a nie spinałem że mi się nie udało ;p no cóż taka polska mentalność już

Przejrzałem i podliczyłem:
7 much - 1 osoba (w tym mucha za 150zł)
5 much - 1 osoba
3 muchy - 2 osoby
1 mucha - 5 osób (w tym jedna osoba z mucha za 200zł)

Myślę, że gdyby te 9 osób brało udział w tym konkursie cały czas to by było inne rozłożenie wygranych... Każdy ma takie same szanse co tydzień! ;)

dajcie ku**a i mi wygrać do chua z jeden raz!
Nie uważasz że to takie dziecinne? "Mamo on ma lizaka mi też kup.... jak nie to płacz i walenie rękoma i nogami o podłogę :freak:

Jak Messi i Ronaldo przez ostatnie 10 lat zdobywali złote piłki....tak, tylko oni, teraz przerwał to Modrić
Lionel Messi - 2009, 2010, 2011, 2012, 2015 (4 lata z rzędu)
Cristiano Ronaldo - 2008, 2013, 2014, 2016, 2017

Pewnie reszta zawodników przez 10 lat płakała "ku**a dajcie mi wygrać raz" :freak:

Założę się że jakbyś wygrał z 2-3 razy z rzędu to by Cię nic nie bolało teraz :D
Mógłbym podawać pełno przykładów takich jak wyżej, ale po co? Nie chcę z nikim się spinać <peace>

Żeby rozwiać wątpliwość... to tak jak napisałeś, Ja również nic do Ciebie nie mam, mógłbym zbić z Tobą pione i zapalić razem :cool: Jestem człowiekiem który nie szuka kłótni i myślę, że jesteśmy wszyscy dojrzali żeby bez spiny napisać co myślimy:)

[MENTION=34463]Lemmy[/MENTION]
Ja normalnie klikam kategorie potem produkty i szukam, chyba na tym polega zabawa.. raz szukałem 2,5h a raz 3 minuty :D

Ale myślę, że najlepiej poczekać i zobaczyć co sądzi o tej "aferze" [MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION]

Pozdro i bez spiny!
 

chill0oout

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
346
Buchów
0
@chill0oout
Tak tak, na***ałem kilka tysięcy... Twój monolog to jedna wielka zazdrość.

Oleje :freak:

Próbowałeś 2 razy, nie udało się? spróbuj 3. Tak to działa.

Bo myslalem na początku ze dwa razy wygram i tez będę miał 500 złotych z odzywkach i bony na talony :crazy:

no cóż taka polska mentalność już

I mówi to gość o mentalności Żyda hehe

Przejrzałem i podliczyłem:
7 much - 1 osoba (w tym mucha za 150zł)
5 much - 1 osoba
3 muchy - 2 osoby
1 mucha - 5 osób (w tym jedna osoba z mucha za 200zł)

Dzieki bo mi by sie nie chciało hehe. Moze to moja leniwa natura i moze dlatego tylko dwa razy grałem, no cóż... Jedno co mozna stwierdzić z Twioch wyliczeń to to ze ludzie wbijają i jak wygrają to juz nie sępią. Albo to ze ludzie jak czekają na muchę to nie odświeżają strony co 5 sekund tylko patrzą na to trochę luźniej. Rozumiesz co mam na myśli? Fajnie by było kiedyś wejść nawet kiedyś na drugi dzień i wygrać jakis pie****ony wiatraczek :freak2:

Ale myślę, że najlepiej poczekać i zobaczyć co sądzi o tej "aferze" @flora-fauna

Pozdro i bez spiny!

Ja mysle ze we dwóch za taka aferę do wora pójdziecie hehe

Moze odpocznij sobie w tym tygodniki daj szanse innym ? ;)

Musze sie odkuć po tej muszce za 200 pln, dopiero odpoczne ;)

..bez komentarza...

Lecę do roboty a ty czekaj na muchę. Pozdro.
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Fajnie by było kiedyś wejść nawet kiedyś na drugi dzień i wygrać jakis pie****ony wiatraczek

Ale to jest konkurs "KTO PIERWSZY TEN LEPSZY" więc to chyba na tym polega? XD
To nie jest fota miesiąca, grow roku, miss itd itp gdzie wrzucisz fote i czekasz na wyniki z glosowania
Skoro chcesz "pie****ony wiatraczek" to staraj się być tym szybszym od innych :crazy:
 
O

OdcieńZieleni

Guest
ten konkurs miał być zabawą panowie a widzę, że niektórzy podchodzą do tego zbyt poważnie
[MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] może pomyślcie nad wprowadzeniem w regulaminie konkursu punktu o jakiejs absencji osoby, która wygra bon, bo widzę, że niektórzy nie mają dna w dupie, a pewnie zależy wam, by w ZABAWIE uczestniczyło więcej niż 2 użytkowników, pozdro i bez bólu dupy :)
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,618
Odznaki
8
Ja sie za top wezmę :)
Musze ogarnąc ten konkurs w końcu przyszła na to pora.
^^ :bongo4:
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Flora, narzucaj muchę w css z-indexem. Nawet pobieranie strony nie pomoże. pzdr xd
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Flora, narzucaj muchę w css z-indexem. Nawet pobieranie strony nie pomoże. pzdr xd

W przyszłym tygodniu postaramy się tak zrobić.

Macie jeszcze jakieś propozycje zmian w konkursie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół