nasiona marihuany

Karpie na kanale

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
no fajnie cały dzien na rybkach przesiedziec i miec troche palenia i po 5-6browarków i jest cud miód i malina:D

no upuscic takie karpia to by była hanba:D
 

nino

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
663
Buchów
2
ja tam jednak wole 'wegorzowe' nocki ;] jakis grill czy ognisko i jest dżi
posiadasz jakies zezwolenia na lowienie na tym kanale? jezeli tak to ile kosztuje?

pochwalcie sie sprzetem ;]

P.S.
Dajcie zdjecia ;] co by zobrazowac dokladniej
 
Ostatnia edycja:
T

Tusonik

Guest
Ja sie brzydze węgorzy :freak: A z kasą na sprzęt nie szaleje i w tanich markach wybieram jeśli chodzi o kije: Konger, Jaxon. Kołowrotki mam troche lepsze - 2 x Shimano, jeden wygrałem na zawodach Shimano Catana, a drugi sobie sam kupiłem.
 
G

Guest

Guest
Zezwolenie kosztuje 50E na Flandrię ;] trzeba wykupywać na flamandzkiej poczcie

hehe no ja mam sprzecicho z niższej pólki ale zapłaciłem za nie prawie 2tys zł ;p
wędki shimano feder i karpióweczke kołowroki także shimano i konger do tego pokrowiec+tanie czujniki ;p
wczesniej łowilem karpie na spiningach ;p ale za daleko nie dało sie rzucić taką bombą ;p
 
G

Gość

Guest
a mi przez te mrozy w zimie zdechła w stawie najwieksza tołpyga która miała koło 7 kg ,a koło wału znalazlem jeszcze głowe drugiej tołpygi tylko troche mniejszej tak 6 kg
 
D

delete

Guest
ja sie moge pochwalic wedka daiwa wildernes xt fly 9 model #6 kołowrotek team daiwa r4 3012 razem mnie to kosztowało 1300zł ale na szczupaki i inne drapiezniki jest lux!
do tego plecionka i mozna ruszac:D
 

2czarny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
515
Buchów
0
Ja tam za karpiami nie przepadam.. choć raz miałem taką śmieszną akcje :D że o 3 rano zarzuciłem sprzęt - na haku kilka glizd - no i budzę się rano po 6 a tu 3/4 wędki w wodzie heheh se myślę że pewnie jakiś potwór będzie :D wypaliłem papierosa chwyciłem wędkę i *** do siebie, wędka wygięta że ja pie***le :D uśmiech na twarzy no i jadę z nią po kilku minutach patrzę widzę krzaka a za krzakiem karp 38cm :) idzie się wk. :D oczywiście wypuściłem karpia.

A tak to lubię łowić sumy,klenie,świnki a jak na szczupaka i sandacza poluję to zawsze suma nie wymiarowego wyciągam :D noo i w tym roku kupiłem se kij tele. na 4,5m wyrzut do 250g - chyba nie chce mi się spr. teraz. Kołowrotek konger na szpuli 200m 0,50 plecionki tiger-konger jeszcze jakieś haki dokupię i można polować :) sprzęt mnie wyniósł nie drogo 350zł licząc okrągło.
 
D

delete

Guest
moimi ulubionymi rybkami są szczupaki:D to są bestie:D teraz przerzucam sie na Karpie i Liny zobaczymy co z tego wyniknie.ogolnie to ja specializuje sie w drapieżnikach,choc jeszcze nigdy nie złapałem Suma:D sumy to potwory:D
 
F

fryculek

Guest
hehe no ja mam sprzecicho z niższej pólki ale zapłaciłem za nie prawie 2tys zł ;p
Słuchaj no Admin sprzęt za dwa koła to nie niższa póła...ale to jeszcze nie to .Znam człowieka który na patyki że"o matko boska co za szmelc "wyciąga ryby ,że "o dobry Jezu co za potwór" w każdej wodzie....po prostu profesor.(zazdroszcze ...sprzęt za dwa k.)
 
D

delete

Guest
Słuchaj no Admin sprzęt za dwa koła to nie niższa póła...ale to jeszcze nie to .Znam człowieka który na patyki że"o matko boska co za szmelc "wyciąga ryby ,że "o dobry Jezu co za potwór" w każdej wodzie....po prostu profesor.(zazdroszcze ...sprzęt za dwa k.)
no dokładnie ja zapłaciłem za swoj cąły sprzet razem z woblerkami itp.cos koło 1800zł i jezeli ktoś zobaczy moj sprzet to mowie ze to profesjonalny sprzet:D
ale powiem wam zę widziałem same kije spiningowe które kosztowały 3700zł
wedkarstwo na poziomie mistrzowskim troche kosztuje,ale oczywiscie mozna kupic na allegro wedke za 40zł i takze mozna cieszyc sie niezłymi rybkami:D
 

domber_one

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2009
Postów
98
Buchów
0
Cześc, czasem chodzę na kanały lub do portu w A-damie, przeważnie łowię z gruntu leszcze i okonie, jednak nie miałem tu żadnych rekordów, kiedyś przyjechał do mnie ziomek i na kacu w niedziele poszedł na pobliski kanał się przewietrzyć, poszedł tylko raz na 1 godzinę z moją wędką i wrócił z okoniem 40 - centymetrowym, ku**a nie mogłem w to uwierzyć. Puźniej miałem same porażki i już na rybki nie chodzę w A-damie.
W Polsce mam takie jeziorko jak z bajki w samym środku puszczy i na bagnach, wyjątkowe miejsce na liny, po dwóch godzinach wiadro jest pełne we dwóch i wszystkie mają od 0,5 kg do 1 kg i nie ważne czy rzucisz 2 metry od brzegu czy 20, branie gwarantowane, a taki kilowy lin walczy jak byk. Podobno leśnicy zarybiali ten akwen przez lata i nikt tam z siatkami nie latał bo za daleko od drogi. W wodzie leniwie pływają bobry a w koło jeziora pełno jest miejscówek służących jako wodopój dla dzikiej fauny, prawie codziennie widziałem tam łosie i sarny, czasem dziki. Jak jeżdziłem tam sam to z duszą na ramieniu, zawsze coś szeleści w krzaczorach, a podobno są tam też wilki. Najpiękniejsze miejsce na ziemi, wszędzie zielony mech, powalone drzewa i ta woda w czarnym kolorze, Polska to najpiękniejszy rewir na ryby, a nie te śmierdzące pełne brudnych barek kanały i mimo że można tu złapać niezłe okazy to samo obcowanie z dziką przyrodą jest dla mnie większym przeżyciem niż sam połów.
 

Roberto

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2010
Postów
186
Buchów
0
Hehee.. jezioro jak z bajki .Ja 2 lata temu wpuściłem do swojego stawu kilka karasi kolorowych ( tych takich czerwono-białych , czerwono-czarnych ) i 5 szt. Karpi Koi (też takie różnokolorowe ). Rok temu na wiosnę w trzcinie aż się gotowało , za kilka miesięcy patrzę .. na wierzchu pełno narybku, tylko nie wiem czy to karaś czy Karp Koi :D ale się okaże za rok jak nabiorą kolorów. W tą zimę się troszkę wydusiło ( sprężarka 12 godzin dziennie )ale i tak dużo zostało , jak wczoraj słoneczko zaświeciło to aż czarno od grzbietów za kilka latek to będzie czerwono :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół