nasiona marihuany

Netflix, HBO GO, ETC.: Co teraz oglądasz? Co polecasz obejrzeć?

Wyszukiwarka Forumowa:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jeszcze nie widziałem, ale teraz z nowości na topie jest Swamp Thing, Good Omens i jak widzieliście film What We Do in the Shadows, to od niedawna serial jest dostępny. Jak ktoś coś z z tego obejrzy, to niech się podzieli opinią, ja nie bardzo mam teraz czas przed TV siedzieć.

What we do in the shadows za***isty, dokladnie ten sam klimat co w filmie, tylko postacie inne. Polecam, Honza! :)

Co do samego Netflixa i jakosci ich produkcji, o czym pisal Gandi - Netflixa doceniasz dopiero jak musisz korzystac z innej platformy. Ja sie dziwie, ze takie HBO GO kaze sobie placic za betatesty ich strony i apki, bo dzialaja jak ubogi krewny N - nie da sie pominac czolowki, czesto klikajac "ogladaj dalej" wlacza sie wczesniejszy odcinek, wywala bledy - no k***icy mozna dostac.
 
Z

z\G/esio

Guest
Z Netflixa polecam miniserial Our Planet/Nasza planeta (wspaniałe ujęcia w 4K, które robią mega wrażenie, aktualny numer jeden wśród seriali na Filmwebie) oraz film Beats/Wolne bity.
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,452
Odznaki
2
Widziałem Our Planet. Fajny odcinek Dżungla, a zwłaszcza epizod o ptakach. :D Co odpieedalają to głowa mała. Też polecam.

Jest drugi sezon DARK. Patrzał już ktoś?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,427
Odznaki
1
Jestem w polowie Dark drugiego sezonu, troche przekombinowane w porownaniu z pierwszym, ciezko sie polapac w tych podrozach w czasie, ale obejrze do konca.
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
No też skończyłem z Darkiem, za dużo tego podróżowania, mniej dobrych efektów dźwiękowych i zagadkowych scen :tiphat:
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Skonczylem Darka na raz, wczesniej przypomnialem sobie glowne watki i postacie. Po pierwszym sezonie liczylem na cos lepszego, a tu taki sredniak wyszedl.

Z innych seriali, ktore ostatnio polknalem polecam It's Bruno - taka czerstwa komedia z odcinkami po 15 minut.
Dobrze tez zapowiadal sie dokument o dosc glosnej sprawie morderstwa 3 dziewczyn z Hiszpanii, "morderstwa w Alcasser". Wszystko spoko, tylko zabraklo dobrego zakonczenia, nie bede spoilerowal, ale netflix pojechal swoim standardem. Szkods tez, ze pomineli sporo watkow i faktycznych obrazen - jak doczytalem o tej sprawie to masakra co sie tam wydarzylo.

... a za moment nowy sezon Orange is the new black, jak ktos nie widzial to mocno polecam. 4 lipca bedzie 3 sezon Stranger Things, polkne na raz :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,427
Odznaki
1
Orange is the new black popsuło się okrutnie, przestałem oglądać na początku czwartego sezonu.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Orange rzeczywiscie robi sie nudny w jednym sezonie, nie pamietam czy w 4, ale dalej juz trzyma poziom. Jak nie bedziesz mial co ogladac to polecam kolejne podejscie :)

Tasmy Teda Bundego tez dajo rade z tych dosc nowych dokumentow
 
Z

z\G/esio

Guest
Tym razem z Netflixa polecam francuski, komediowy miniserial Family Business/Rodzinny interes. Przedstawia on zabawne perypetie żydowskiej rodzinki, która zabrała się za uprawę konopii. Idzie się nieźle pośmiać nawet na trzeźwo.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ja cisnę z Ewolucją Hip Hopu na Netfixie. Dla mnie mistrzostwo świata ale ja byłem nastolatkiem w '90 więc jestem inny:spalony:
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
w ogóle netfix to produkuje jakiekolwiek dobre filmy ogladalem ze 3 szt , 2 były na tyle "dobre" ze ich nie pamiętam , trzeci pamiętam bo był z affleckiem ale daleko tyż mu do dobrego filmu "triple frontier" ( chyba tak to leciało )
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
292

Całkiem spoko serial, 6 odcinków po pół godziny, mozna zrobić na jednym posiedzeniu. Inspirowany prawdziwą historią.

Also od wczoraj jest dostępny 3 sezon stranger things. Trzeba dzisiaj zacząć :D
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
no ja wreszcie podszedłem do
wizard of lies
prod. HBO
wyst m.in de niro , m pfeiffer :)
tam to była piramidka nie co u nas byle amber gold

 

WilkuPrD

Member
Rejestracja
Maj 21, 2019
Postów
20
Buchów
0
Slepnąc od świateł ogladaleś? Możliwe ze ktoś tu wyżej wymienił nie czytałem xd
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół