nasiona marihuany

Netflix, HBO GO, ETC.: Co teraz oglądasz? Co polecasz obejrzeć?

Wyszukiwarka Forumowa:

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287

Po pierwszych 3 odcinkach całkiem spoko się zapowiada.
 
Z

z\G/esio

Guest
Mesjasz godny polecenia jak najbardziej, wkręcający serial. Ostatnio odkryłem całkiem fajny, chyba brytyjski serial w klimatach Wikingów a mianowicie: Upadek Królestwa. Wiadomo nie jest tak efektowny zwłaszcza jak nowe Wikingi, ale fabuła jest wciągająca. W oczekiwaniu na nowe odcinki Vikings w sam raz.
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Polecam do obejrzenia Templariuszy, pomimo że zmienili mocno historię, to ogląda się niebezpiecznie ciekawie.

Następna propozycja to UNABOMBER - historia na faktach (te lubię najbardziej) o człowieku, który chciał aby wszyscy wiedzieli jakie ma zdanie na temat systemu...
:tiphat:


 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2

Po pierwszych 3 odcinkach całkiem spoko się zapowiada.

Obejrzałem cały 1 sezon. Ciekawie wkręca.

Wiedźmina też całego zdzierżyłem. Dla mnie średnio, może dlatego, że fanem nigdy nie byłem :D
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ja fanem wiedźmina jestem, właśnie tak się przymierzam do odświeżenia sobie całej sagi. Obejrzałem 4 odcinki i więcej nie zdzierżę. Nie będę wracał bo dla mnie jest słabo. Największy plus to faktycznie sceny walki - De'ath Ty chyba o tym wspominałeś albo ktoś inny. Dla mnie to chyba tyle, po prostu - nie trawię i już.

Zmęczył tu ktoś wszystkie sezony Mad Men?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Drugie 4 odcinki Wiedźmina lepsze niż pierwsze, nie biadol, tylko oglądaj dalej. Netflix już 7 kolejnych sezonów przyklepał...
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Hehe wiem, że przyklepali, może się jakoś przemogę ale jestem zniechęcony. Foch i ch*j :)
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Oglądnąłem cały sezon Wiedźmina i szczerze, to szału nie ma. Jednak wole Vajkingów :)
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Zdzierżyłem, ale zgodzę się, że po połowie sezonu dopiero to wszystko rusza w Wiedźminie.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
W tym momencie ogldamy z moja kobieta na netflixie serie "YOU" 3 odcinek
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287

Dobry miniserial. 3 odcinki w sumie prawie 4,5h oglądania.
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Obejrzałem z nudów wczoraj Drakulę. Jest z serii ,mogą być, ;)

Polecam też film Lekarstwo na życie. Dla mnie dobry.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287

Nowy trailer ostatniego sezonu Homeland. Startuje 9 lutego, ale się jaram wchuj :D :sunny:
 

JBlaze

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2019
Postów
106
Buchów
1
Ja nie wiem skąd jak mam pierwszy sezon see ,
Powiem szczerze , że nie spodziewałem się że obejrzę więcej niż jeden odcinek a tu już połowa czwartego.
Mam wieśka ,ale jako fan opowiadań sapkowskiego boję się znów zawieść. Watahę pierwszy odcinek , pierwszego sezonu zaczynałem sześć razy za każdym razem ululał mnie.

Oglądam see ,czekam na twd a i draculeteż miałem obejrzeć a że [MENTION=27768]judaista[/MENTION] napisał że 3 odcinki tylko to w sobotę obejrzę.
z filmów to de niro oczywiście

lub Irlandczyk
pionaaaa
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Wiem że spamuje w temacie, ale ostatnio sporo fajnych produkcji obejrzałem i sporo seriali które oglądam ma nowe sezony.
Dzisiaj wyszedł trailer do 3 części Chilling adventures of Sabrina. Zgaduje, że większość z was ominęła tą produkcję ze względu na oczywiste skojarzenia z serialem dla dzieci emitowanym kiedyś w telewizji.
Jest to adaptacja komiksu o tym samym tytule i zdecydowanie nie jest to produkcja familijna. Serial jest na prawdę bardzo dobry i polecam wam dać mu szansę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół