nasiona marihuany

Netflix, HBO GO, ETC.: Co teraz oglądasz? Co polecasz obejrzeć?

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

z\G/esio

Guest
Trzeci sezon Stranger Things jak zwykle na poziomie. Moim zdaniem jest nawet lepszy od poprzednich.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
ja dzis zacząłem ( wróciłem ) oglądać weeds :D
nie ma to jak serial o trawce :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
Catch-22 na HBO jest super. Polecam goraco.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ostatnio zaliczylem kilka nowosci to skrobne kilka slow.
Stranger Things - no za***isty sezon, nie wiem czy nie najlepszy. Gowniarzeria nieco dorosla, ale cala obsada nadal daje rade. W necie widzialem sporo opini, ze 3 sezon ssie, a Dark superza***isty - ja sadze dokladnie odwrotnie. Stranger Things mistrz, Dark ubogi krewny.
How to sell drugs online (fast) - taki tam niemiecki miniserial dla nastolatkow, ale przyjemnie sie oglada... jednak mam wrazenie, ze te 6 odcinkow to polowa sezonu. Chetnie lykne reszte.
Zabojstwo Versace - serial z zeszlego roku, ch***wy po calosci, glupi obejrzalem 4 odcinki liczac, ze sie rozkreci. Festiwal gejozy i braku akcji. Nie odpalajcie, szkoda czasu.

Pojawil sie trzeci sezon La casa de papel. Zapowiada sie calkiem niezle, obejrzalem pierwsze 4 odcinki na raz. Glupkowata i naciagana fabula, przerysowane sceny akcji. Trzyma poziom poprzednich sezonow. Mimo kuriozalnych scen bardzo przyjemnie sie oglada.
 
Z

z\G/esio

Guest
Polecam jedną z wielu komedii z A.Sandlerem na Netflixie (ma podpisany z nimi kontrakt na kilka filmów) a mianowicie "Weselny tydzień" [2018]. "Zabójczy rejs" (2019) też jest całkiem fajny. Nowy SHAFT też jest za***isty. Samuel L. Jackson jak zwykle w formie.
 
Ostatnia edycja:

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
292
Ostatnio zacząłem oglądać Homeland, serial już z długą brodą, bo pierwszy sezon został wyemitowany w 2011, ale jest już 7 sezonów i w tym roku ma być finałowy 8. Pierwsze dwa sezony bardzo spoko.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
"The Boys" od Amazona wczoraj wyszło, wszyscy w zachwycie, właśnie ściągam...
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
"The Boys" od Amazona wczoraj wyszło, wszyscy w zachwycie, właśnie ściągam...

Najlepszy serial o super-bohaterach jaki dotąd zrobiono, te Umbrella Academy i inne Doom Patrole, to nawet pięt The Boys nie sięgają :) Ostatnia scena totalna petadra, już na drugi sezon czekam :)
 
Z

z\G/esio

Guest
Aktualnie oglądam trzeci sezon Vikings/Wikingowie. Długo zwlekałem z tym serialem i to był mój błąd! Jest godny polecenia i dostępny na Netflixie.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
no ja obejrzałem 3s Vikingów i przestalem oglądać :(
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,547
Rozwiązań
2
Buchów
15,671
Podobnie ja, w 3 sezonie dałem sobie spokój...

Po 3 dopiero się rozkręca :teasing-with-poking Ja łyknąłem wszystkie i z niecierpliwości.ą czekam na następny :)

Ściągnąłem "The Boys", wieczorkiem załączam i do rana :flower:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
A ja jestem po nowym sezonie Orange is the new black. Dupy nie urywa, ale jakos konczy calowc, ktora wyszla calkiem spoko.
[MENTION=75896]De'ath[/MENTION], zaczynales wogole the walking dead? Pytam pijac do trzech sezonow na rozkrecenie serialu, co w tym wypadku zajelo (wg mnie) z 7 :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół